Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:32 02.06.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Ееей ше ме изядете с парцалите....нови [re: Gia]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано10.02.05 10:31



.... абе вие като сте били на 17 години не сте ли правили/казвали неща, които не са били на място. Айде убийте ме сега с камъни!
И нека онзи, който е безгрешен, да хвърли първият камък (цитат отБиблията)!
Аз ви искам съвет как да оправя нещата нежно, вие ми скачате на бой - "ти си виновен та ти си виновен".

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: Ееей ше ме изядете с парцалите....нови [re: the_rider]  
Авторviva (Нерегистриран)
Публикувано10.02.05 11:20



ami priemi che e taka i se opitai da resis problema.
az mejdu drugoto razkazah snosti na muja mi zialata istorija i otgovorite koito poluchi i kato go pitahkakvo razbra ot zialata rabota toi kaza che moje bi trjabva da se postaraesh poveche da vnikvash v lichnite problemi na jena si :) ako ste ti e ot pomost :)



Тема Re: Ама че дребнавостнови [re: the_rider]  
АвторЖeнa (Нерегистриран)
Публикувано10.02.05 14:44



Не мислиш ли, че с тези ултиматуми я принуждаваш да лъже? Какво толкоз като пуши? Тя не лъже въобще, а само защото ти не го хоресваш и тя го знае от години.
Бъди по-великодушен.



Тема Re: Изгубено доверие - съветнови [re: the_rider]  
Автор dara (osobena)
Публикувано10.02.05 17:02



Какво можеш да направиш ли - поговори с нея спокойно и добронамерено. покажи, че си огорчен, но не й скачай нахъсан. Тя и без това си има угризения, че прави нещо, което знае, че ти не одобряваш, а й й е криво по принцип, че не може да се справи сама с това.

Аз съм в подобно положение - имам уговорка с мъжа си да не правя едно нещо. По принцип съм уж волева натура, но тончо това не мога и не мога да контролирам. Всеки път си обещавам повече да не го правя и така и не мога да се спра. Той знае, че се опитвам, но предполагам знае и че не успявам. Аз не си признавам обаче, когато съм се издънила, но с ясното съзнание, че все някога ще ме хване. Не мога да се удържа обаче. И ми е гадно, и ми е криво, и ме гризе... и пак не мога. Наскоро ме хвана и просто поговорихме. Беше ми ядосан, но не ми е викал, не ми се е нахвърлял, не е имало разправия. Просто поговорихме. Е, аз наведох виновно глава и за пореден път обещах да направя каквото мога, но дали? Ако той обаче беше взел да ми прави фасони и да разиграва драми, да вика и да поставя ултиматуми номера нямаше да мине. Аз бях съвсем отворена за критика и се разкаях искрено, та разговора сигурно ще има полза. Поне ще се постарая, де. Но ако той ми беше скочил с лошо или с опит да ми играе по тънка струна и да ме рекетира - директо щях да се озъбя и аз и нощо добро нямаше да излезе от това. Но аз не съм лъгъла, просто си премълчавам. Ако той ме попита не знам дали бих излъгала, мисля, че не.

Та съвета ми е просто да поговорите, вместо да се навиваш сам и да си седиш огорчен и излъган. И аз да ти кажа като другите - според мен наистина от мухата правиш слон.

Ние не знаем какво е самотата
И до къде се простира тя...



Тема Re: Ееей ше ме изядете с парцалите....нови [re: the_rider]  
Автор MЪЖжжж (съвсемобикновен)
Публикувано10.02.05 18:47



Ми виновен си!
А как ше го опрайш....ми прави се, че не забелязваш пушенето и не задавай въпроси по темата след като знаеш.... Като не искаш лъжи...
А за кво ти е да го оправяш пАлАжението? Нали си началника в къщи? Хе хееее...по добра позиция нема...

Я ЯК, изстребитель. Мотор мой звенит. Небо моя обитель..


Тема Re: Изгубено доверие - съветнови [re: the_rider]  
АвторДapa (Нерегистриран)
Публикувано11.02.05 16:12



Марк Твен е казал, че няма по-лесно нещо от това да откажеш цигарите,защото той самият го е правил хиляди пъти.
Ако жена ти е могла да ги спре навремето,бъди сигурен, че е щяла да го направи.Има хора, които могат с малко цигари, но не и без, а има и пушачи, които непрекъснато увеличават дозата.Явно много те обича и сега, а и навремето не е могла без теб,но вероятно до ден днешен се страхува от реакциите ти.Зрели хора сте!Кажи й!Жена,не мога да понасям да ме лъжеш,затова спри да се криеш от мен, че пушиш,защото много те обичам-с хубавите ти черти,а даже и с този порок, но не мога да те търпя в ролята на пубертетка,която хитрува на дребно!След което обърни на майтап и само ще спечелиш!



Тема Re: Да права синови [re: Дapa]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано11.02.05 16:35



вече почти бях решил да постъпя точно така. Истината е, че като минаха ден-два и вече не се нервя толкова. И на мене вече ми се вижда, че не е кой знае кво станало, за което имате заслуга и вие (всички), за което ви благодаря! А пък като прочетох някой по-крайни (дамски) мнения, започнах да си давам сметка, че макар да си има люспи за дялане, мойто змийче е далеч по-слабоотровно от някой от изявилите се в тая темичка.

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: Да права синови [re: the_rider]  
Авторviva (Нерегистриран)
Публикувано11.02.05 17:02



:) eto vijdash li ima polza da poglednesh nestata ot vsichki strani :)



Тема Re: Да права синови [re: the_rider]  
Автор Gia ()
Публикувано12.02.05 01:04



Vsichko e vapros na gledna tochka, prijatelche! Nie pak si njamame control freaks u doma i njama nujda da se darjim po nachina, po kojto go pravim s teb. Dobro reshenie si vzel. Imalo nadejda v teb vse pak.



Тема Re: Изгубено доверие - съветнови [re: the_rider]  
Автор dma (irq)
Публикувано12.02.05 10:18



Лъже защото ти веднъж вече си и показал, че нейните цигари са по-важни от връзката ви. Съжалявам да го кажа, ама наистина си направил ужасна грешка. Сега явно има някаква причина, която я кара да пуши и не може да се спре, но крие от теб, защото още има в главата си думите ти "избери си дали искаш да си смен или да пушиш" .

Хич не се притеснявай и не си го слагай толкова на сърце, а преди да си се психясал, вземи да я дръпнеш на една вечеря и да си поговорите и и кажи на НЕЯ, това което казваш тук "навремето може би сбърках, сега обаче държа повече на доверието между нас, отколкото на неприятното чувство, че ти пушиш". И всичко ще е наред. Преглътни си негативните мисли и действай, а не се заравяй да си повтаряш постоянно "тя ме излъга".

Много късмет.

There's no place like 127.0.0.1



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.