Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:51 06.10.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема това брак ли е???нови  
Авторв нeдoyмeниe (Нерегистриран)
Публикувано20.01.05 16:14



от 2 години моят мъж не спи с мен, никакви опити от моя страна не помагат. но не искам да се раzведа zаради детето, той е супер татко, кьм мен се отнася добре, а и сьм финасново zависима. от иzвестно време zапо4нах врьzка с един мъж и zа zега така си карам. кажете си мнението, моля.
иzвинете zа гре6ките, но zа пръв път пи6а с таzи клавиатура.



Тема Re: това брак ли е???нови [re: в нeдoyмeниe]  
АвторЦвeти (Нерегистриран)
Публикувано20.01.05 16:21



Ами поговорете си. Би трябвало вече да сте го правили. 2 години е доста време. Сядате и в прав текст слагаш проблема на масата (това, че не правите секс) и го нищите. Разговорът му е майката. Трябва да ИМА ПРИЧИНА той да не прави секс с теб. Открийте я. Ако не става само с разговор между двамата - на сексолог.



Тема Re: това брак ли е???нови [re: в нeдoyмeниe]  
Автор Green light (braggadocio)
Публикувано21.01.05 11:15



Не, не е брак. Може би е партньорство. Може би, дори добро партньорство, но не е брак. Ти си си решила проблема по най- добрия начин, според мене. Освен, може би, да си намериш двама любовника.



Тема Re: това брак ли е???нови [re: в нeдoyмeниe]  
Автор mali (отнесена)
Публикувано25.01.05 10:53



Определено не е! Трябва да разбереш каква е причината. Може и той да си има любовница....



Тема 70% от жените - незадоволенинови [re: mali]  
Автор Ecнaф (вашия зъболекар)
Публикувано25.01.05 12:25



бТВ, "Новините" 19:30 ч., 19.01.2005:

"Изследвания показват, че всеки четвърти българин води нередовен полов живот. В България 70% от жените на средна възраст са сексуално незадоволени. При мъжете броят е значително по-малък - само 10%. Излседванията на сексолозите показват, че нередовен полов живот имат физически здрави хора, които правят секс по-малко от два-три пъти седмично или по-малко от 10 пъти месечно.

Сред някои от най-любопитните медицински случаи се нарежда и историята на едно българско семейство, което след сключването на брака си 9 години не е правило секс.

Д-р Вихрен Велков: “Липсата на редовен полов живот се отразява най-вече на женския организъм. Не са застраховани и мъжете, но сме малко по-облагодетелствани, че по-лесно го понасяме. Това по-малко се отразява на нашия организъм и винаги можем да го заменим с една мастурбация или пък винаги мога да намеря по-лесно партньорка. Направете един експеримент в една поликлиника. Вижте пред кабинетите колко млади жени стоят. Защо? Защото не водят полов живот. Това е причината.”
Нередовният полов живот е прична за редица други заболявания. Първият признак за подобни заболявания е неврастенията и лесната раздранителност, която накрая води до депресия. При жените, които не са правили секс повече от 6 месеца, лекарите наблюдават хормонален дисбаланс, свързан с проблеми с кръвното налагане, главоболие и безсъние. При мъжете липсата на секс може да доведе до проблеми с простатата."

Редактирано от Ecнaф на 25.01.05 12:26.



Тема Re: 70% от жените - незадоволенинови [re: Ecнaф]  
Автор Lady Defender (Winterfair gift)
Публикувано25.01.05 23:18



Направете един експеримент в една поликлиника. Вижте пред кабинетите колко млади жени стоят. Защо? Защото не водят полов живот. Това е причината.


ъъъ... трябваше ли да има някакъв смисъл в тая част? Не че не звучи забавно де

Take my hand quick and tell me
What have you in your heart?


Тема Re: 70% от жените - незадоволенинови [re: Lady Defender]  
АвторЛичнo мнeниe (Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 08:45



Абе незнам, ама аз моя като го поразредих, по-рядко ми се налага да ходя там - само за профилактични прегледи



Тема Re: 70% от жените - незадоволени [re: Ecнaф]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 09:46



....пък да попитам.
Колко семейни двойки правят над 10 пъти секс в месеца? Да не говорим за хора, които са заедно над 5 години...

Има периоди от живота, в които правиш с месеци секс всеки ден и други без секс и други с по 2-3 пъти на месец. Последното е за семейните. Според мен напълно реална средна цифра.

И на какви се правим - на суперзвезди, които освен да си пилят ноктите, да ходят на фитнес и пластични операции, правят само секс?
Айде слезте на земята - нека си видим ежедневието - смазани, дори и с престижни професии. Полудели да работим и по няколко часа след работа. След това да отхвърлиш някой друг ангажимент, да напазариш, да се прибереш, да си видиш детето накъде е и т.н. И прави после секс по 10 пъти на вечер, ако искаш.
Що за статистика!



Тема Re: 70% от жените - незадоволенинови [re: Aз]  
Автор else (lostinthemist)
Публикувано26.01.05 21:13



Абе и аз си спомням, че имаше тук някаква дама, дето се жалваше, че с мъжа и вече не правели секс всеки ден и това било голяма трагедия. А аз като казах, че според мен не е нормално да изискваш от някой да прави секс всеки ден и ми наскачаха сума ти народ, чак се почувствах ненормална.
И то тогава не работех кой знае колко. Сега ми се е случвало вечер да работя до посреднощ и да нямам сили да си измия зъбите, камо ли да напазарувам, готвя, гледам деца и не знам си още какво. А познавам хора, които работят много повече от мен.
Така че хайде без тези изхвърляния.



Тема Re: 70% от жените - незадоволенинови [re: else]  
Автормaйчe (Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 22:02



Или като мен да се грижиш за малко бебе,което си става и вечер да яде,а мъжът ми се прибира понякога и към 23 часа изморен и дори през деня да съм имала желание,то до този час вече ми се затварят очите и едва гледам.И аз понякога се чувствам виновна,че не мога да намеря сили да прелъстявам мъжа си и че така правим по-рядко секс-някой път и само 4-5 пъти на месец,но не е от липсата на желание а от сили.
А за съвсем никакъв секс наистина трябва да има причина-или здравословен или любовница.Аз лично знам история в която мъжа не спеше с момичето,заради любовница.А тя беше младо майче с едногодишно момченце,тя-слабичка и симатична,та ме учуди как така той не спи с нея.Те и не бяха женени,но детето беше от него,а момичето беше финансово зависимо от него,какво да прави с това малко дете сама.И после май нещата се оправиха и той пак започна да спи с нея,явно му беше омръзнала любовницата.А вие наистина говорили ли сте по въпроса и какво казва той?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.