Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:14 16.05.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Ако мъжът ви закъснеенови  
АвторMиши (Нерегистриран)
Публикувано14.11.04 13:51



Как бихте реагирали ако мъжът ви след банкет с колегите се прибере в 7 часа сутринта?Обяснението му е, че колегите му са си тръгнали, а той е останал с един съученик да си допият и не е усетил как минава времето.Благодаря ви за мненията



Тема Re: Ако мъжът ви закъснеенови [re: Mиши]  
Автор else (lostinthemist)
Публикувано14.11.04 14:11



А ти обикновено вярваш ли му или не?
В смисъл, би трябвало да го познаваш, щом ти е мъж. Има хора, на които може да им се вярва на всяка дума и такива, за които не е много сигурно.
Бих ти казала да се доверишна интуицията си.



Тема Re: Ако мъжът ви закъснеенови [re: else]  
Автормиши (Нерегистриран)
Публикувано14.11.04 14:53



Да, по принцип му вярвам, не е направил нещо, което да ме накара да загубя доверието си в него. Зная също, че обича да си пийва в компания. Случаите в които излиза без мен са единици в годината. Да, обаче от друга страна за всяко нещо си има начало, и аз не желая да съм наивница, вярваща на всяка дума и неразсъждаваща



Тема Re: Ако мъжът ви закъснеенови [re: миши]  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано14.11.04 15:19



imai tarprnie i badi nashtrek - ako pochne da ti se gubi ot pogleda, zakasniava ili ne moje da go namerish prez rab. vreme - iasno za kakvo stava duma
no ako vsichko si teche pak po staromu - ne s epritesniavai



Тема Re: Ако мъжът ви закъснеенови [re: миши]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано14.11.04 17:06



ами имай си едно на ум , ако почне да става много зает в работата



Тема Re: Ако мъжът ви закъснеенови [re: миши]  
Автор else (lostinthemist)
Публикувано14.11.04 19:05



Абе ти си имай едно наум, но недей да ставаш цербер.
Усещането за свобода не трябва да се губи.
Аз например много го ценя. Случвало ми се е да изляза в 5 следобед до магазина и да се върна в 6 на другата сутрин, защото съм срещнала някой по пътя, отишли сме някъде, от там някъде другаде и така.

Ако е бил с друга, това няма сигурно ще се повтори. Това е още една причина да не даваш вид, че нещо кой знае какво е станало. Така ще се почувства по-сигурен и ще можеш да се убедиш има ли друга или не.
На твое място, даже и да заподозра, че е имало нещо, просто бих си замълчала и изчакала. Не съм почитател на прибързаните действия, те най-често са погрешни.



Тема Re: Ако мъжът ви закъснеенови [re: Mиши]  
Автор Loretta (mechanic)
Публикувано14.11.04 21:21



Ами ако не се е прибрал по очакваното време, бих му звъннала да разбера какво става.
Ако ми обясни, че са се намерили с някой бивш съученик и много интересно си говорят, ми нека си говорят, кво. И аз съм ги правила тия и обичам човек да решава на момента какво му се прави.
Ама вкъщи сама ще умра от скука. По принцип като е някъде навън да се забавлява, обичам и аз да се натреса, защото неговите приятели и колеги са интересни хора и ми е много приятно с тях.
Ако не е подходящо, ми е терсене - но ако си имам друг тип забавление, няма и да усетя кога минава времето. Например ако съм се зарибила по някоя компютърна игра

Трябва да стане някаква линия на поведение, за да ми хрумне, че може да има друга. Но пък той не е типът човек, дето би въртял сложни интрижки зад гърба ми. Би накърнило достойнството му.
Затова предполагам, че ако се влюби в друга, аз ще знам още преди нея даже


No power in the 'verse can stop me!


Тема Re: Ако мъжът ви закъснеенови [re: Mиши]  
Автормиши (Нерегистриран)
Публикувано14.11.04 22:21



Благодаря ви за отговорите.
Ще последвам съветите ви и ще бъда по нащрек без да давам повод това да се забележи.



Тема Re: Ако мъжът ви закъснеенови [re: Loretta]  
Автормиши (Нерегистриран)
Публикувано14.11.04 22:39



Ситуацията беше следната: Стряскам се в 4.30 часа сутринта и се събуждам с мисълта, че мъжът ми още го няма. Поводът за банкет е много специален и решавам да не се обаждам и да не го притеснявам пред колегите му, представяйки се като ревнивата съпруга. Въртя се 100 часа в леглото- РС, телевизор, книга, цигара...В 6.45 се обаждам по телефона (убедена, че се е случило най-лошото)-човекът е в таксито на път за вкъщи. Видимо подпийнал, весел, но и стреснат.



Тема Re: Ако мъжът ви закъснеенови [re: Mиши]  
Автор Megan (драка)
Публикувано14.11.04 23:20



Ами аз лично ще се зарадвал, че си е изкарал добре и ще го оставя да се наспи.
Какво има да се реагира? Ти нямаш ли моменти, в които се забавляваш? И кому е нужно да се обясняваш в последствие?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.