Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:42 15.06.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема парочистачка  
Автор Дeлфин ()
Публикувано19.11.04 13:22



Не се стърпях да се похваля за сполучливата покупка. Онзи ден гледах по един от телешоповете парочистачка, но поради омразата ми към този вид търговия не се навих да си купя, въпреки, че идеята за такъв уред много ми хареса. Вчера обаче си купих парочистачка от ТСМ и не съм спряла да чистя.Такъв кеф е! Прозорците си измих за няколко минути, освежих си килима, почистих си всички труднодостъпни ъгълчета, минах матраците и холната гарнитура, както и всички мебели. Не мога да и се нарадвам, толкова бързо и лесно става - апартаментът ми блести, а без никакво усилие от моя страна. Горещо ви препоръчвам този уред! За мързеливци като мен е супер!



Тема Re: парочистачканови [re: Дeлфин]  
Автор Biba ()
Публикувано19.11.04 14:43



И аз от доста време съм им хвърлила око на парочистачките, но и аз като теб все демонстрации по телевизията съм виждала и затова сигурно не съм се навила. Но сега като ги хвалиш така ще взема пак да се позамисля. Твоята от малките ли е или от по-големите? Има едни малки- приличат на лейки, а по-големите наподобават формата на прахосмукачка и се чудя дали малките отстъпват по функции на големите...



Тема Re: парочистачканови [re: Biba]  
Автор Дeлфин ()
Публикувано19.11.04 14:54



Малка е и много удобна. Големи не съм виждала. Може би имаш предвид миещите прахосмукачки? Всъщност важно е какви накрайници има. Надолу принципа е еднакъв - нагряване на водата и образуване на пара.



Тема Re: парочистачканови [re: Дeлфин]  
Автор Biba ()
Публикувано19.11.04 15:12



Ето това имам впредвид например:

пак са парочистачки (не смучат нищо, а само изпускат пара)

А малките, които аз съм виждала изглеждат повечето така:



Малките ме привличат повече, защото не заемат много място, но ако големите са по-хубави... знам ли.



Тема Re: парочистачканови [re: Дeлфин]  
Автор Maмa Mъpмopaнa (иначе добричка)
Публикувано19.11.04 15:19



а да обясниш как се чисти с нея. казваш дивани и т.н. какво ги правиш? примерно, аз имам едно старо ъглово диванче и вече е много мръсно. мога ли да го изчистя.
изобщо, има ли някакъв видим резултат, някак ми е трудно да си го представя.
и също така - колко пари е това чудо и от кой ТСМ го взе? ако не е тайна де ;)



Тема Re: парочистачканови [re: Дeлфин]  
Автор KaтИ. (мама)
Публикувано19.11.04 15:21



Нещо става с дир-а днес.

Колко струва от ТСМ? Защото и аз съм се навила за такова нещо, но мразя тези форми на телешопинг. Но, щом ги има в ТСМ, може следващия път, като ходя в София, да погледна там.



Тема Re: парочистачканови [re: Biba]  
Автор Дeлфин ()
Публикувано19.11.04 17:03



Да, моята е като долната, същата форма



Тема Re: парочистачканови [re: Maмa Mъpмopaнa]  
Автор Дeлфин ()
Публикувано19.11.04 17:13



Просто слагам накрайник като за прахосмукачка, но по-малък, върху него се слага нещо като хавлиен парцал с ластик, пускам и манавам. Когато задържа повече, става мокро. Незнам, и аз не вярвах, че ще ми почисти дамаската, но определено светна. Въпреки това още мисля, че не заменя едно основно почистване с препарат, що се отнася до тъкани - килими, дамаски и т.н., а служи само за освежаване. Но може и да греша. Защото от стъкло, плочки и др. такива плоскости минаваш, а после забърсваш и мръсотията остава по кърпата. А при тъканите къде отива?Но при всички положения дезинфекцира, защото Т е висока.



Тема Re: парочистачканови [re: KaтИ.]  
Автор Дeлфин ()
Публикувано19.11.04 17:19



За 59 лв. я купих от ТСМ в Красно село. Със 100 вата е по-мощна от рекламираната в телешопа, която на всичкото отгоре е китайска и по-скъпа, беше някъде 80лв.
А чух, че и в Метро имало парочистачки за 30лв.



Тема Re: парочистачка [re: Дeлфин]  
Автор KaтИ. (мама)
Публикувано20.11.04 00:34



Супер! Благодаря ти!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.