Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:24 05.06.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Приемам майтапанови [re: MЪЖжжж]  
Авторviva (Нерегистриран)
Публикувано29.11.04 18:44



a vijdal li si neobiknoven istinski muj ???

kakvo pravi muja spored muja istinski muj ???



Тема Мисля,нови [re: viva]  
Автор MЪЖжжж (съвсемобикновен)
Публикувано29.11.04 20:57



че усмихнатата жена /или жени/ до него...Това е оценката ..може би..
А необикновени истински мъже...ми виждал съм...
Един от тях даже е мъж от 15-ина години на ученическата ми любов. Тя направи този по-добър избор навремето и искрено им се радвам.
До ден днешен сме и добри приятели.
Та...има..Вярно, рядкост са...а може би не...

Я ЯК, изстребитель. Мотор мой звенит. Небо моя обитель..


Тема Re: Резултатинови [re: миши]  
Автор Kapли (it's me!)
Публикувано30.11.04 14:11



Чудя се само каква би била ползата да се срещнеш с госпожата? Грам не можеш да държиш сметка за нейното поведение в случая. Поне за мен от това полза не би имало никаква. Не се унижавай излишно според мен. Аз поне не бих го направила.

Be yourself
no matter
what
they say...


Тема Re: Ако на мъжа ви му закъснее ...нови [re: Mиши]  
Автор Ecнaф (ентусиаст)
Публикувано30.11.04 14:31



Бе бой с точилката и тва е.



Тема Вивичканови [re: viva]  
АвторMишoнka (Нерегистриран)
Публикувано30.11.04 15:36



много си пазиш мъжо , бе ...обевявам залагане кога ще се разведеш. Сигурно ще е скоро щом приемаш отношенията мъж жена ...като инвестиция. Аз се женя защоно обичам, а не за да инвестирам. И много обичам , да срещам жени с мислене от ледниковата епоха...трябва да изложат мислети ти в бъдещият музей на семеството. Твойте мисли ще бъдат в раздел / Семейството -като клетка от която няма измъкване/. Ти май добре си живееш м клетка, но защо искаш и мъжът да живее в такава. И запомни мъжете не се делят на категории, женени, нежени , вдовци ..и т.н...те са просто Мъже а ние Жени...а любовта е чувство , което не пита когато ни се случва. Ти искаш да се подпишеш и в/у сърцето на мъжът си ли, е това за щастие е невъзможно



Тема Re: Вивичканови [re: Mишoнka]  
Авторviva (Нерегистриран)
Публикувано01.12.04 18:35



mi dobre obichai tichai po chujdite muje - ne investrirai v semeistvoto, ne gradi nisto i jivei na chujd grub ... az puk si mislja tse si njakakva murla ot mladost ili drugite kvartali kojato jivee v zastlana s chergi garsoniera i se chudi zasto i e tolkova tup jivota i zasto drugite gradjat semeistva i tja se vlachi po mujete im ta dano dokopa nesto. haide chao i gledai ti da ne se razvedesh purva dokato ti tichas po sledvastija na koito jena mu ti izglejda po-stastliva otkolkoto si ti.



Тема Re: Вивичканови [re: viva]  
АвторMишoнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано02.12.04 16:30



и си простичка
за гарсониерката не позна
за чергите също
за чуждият мъж също
но сигурно и мъжлето ти е толкова простичко като теб, лошо няма обичайте се.Това че сама си внушаваш, че подписваики се до някого го правиш твой роб до гроб,говори за това и че си наивна.



Тема Re: Вивичканови [re: Mишoнчeтo]  
Авторviva (Нерегистриран)
Публикувано02.12.04 18:50



uf ja chupka s tupite si teorii i tupite si istorii. Kato imash kompleksi bjagai na psihiatur. Tuka ne sum pisala za robstvo a za vzaimen jivot i gradene na semeistvo.
A ti poneje si tolkova otvorena - njama nujda da mislish. Druj si tam kvartalnija muhlio koito ne znae kakvo da pravi mi ticha nasam natam i zamlukvai tse me draznish.



Тема няма нищо по просто от тованови [re: viva]  
АвторMишoнka (Нерегистриран)
Публикувано04.12.04 13:23



да ядосаш проста жена. А с теб е особено лесно. Установявам обаче , че в образованието си едва ли си достигнала по-нагоре от 8 клас. Погледни думите , който използваш, не можеш една теза да изложиш и да затитиш.А и най-здраво граденото се руши при приминаване на голямото торнато или пък силно земетресение. При граденото от теб обаче ще е необходихо просто жена като слаб вятър да погали твойчкият и той ще е далече от теб. Не показвай тази простотия пред него моля те. . Иначе ти се радвам простотията винаги ми е радвала.



Тема Re: няма нищо по просто от тованови [re: Mишoнka]  
Авторviva (Нерегистриран)
Публикувано06.12.04 10:38



koi za kakvo govori da njamash kompleksi che si prosta ...tvurde mnogo naturtvash na tova ... ne sum budi sigurna.
a ako "moichkija" mu se ticha podir mahlenskata fliorza da bjaga na men glupazi ne mi trjabvat - po tozi vupros dobre sme se razbrali s nego - 4 godini bjahme gadjeta, 3 jivjahme zaedno bez da sme jeneni i naskoro se ojenihme i nikoga ne sam imala nikakvi problemi s nego - zastoto ne e njakakav tupoglav idiot.
A ti me narichai prosta ili kakvoto i da e i se zanimavai s misli koi koga ste izpusne maja si ... mai ot tova te estrah - vednuj napravil go pak ste go napravi ( taka kaza moja muj kato mu razkazah tvoja sluchai :) kaza sega ti da vnimavash :)) izbivai si kompleksite i si gledai rabotata




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.