Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:36 05.06.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Резултатинови [re: миши]  
Авторviva (Нерегистриран)
Публикувано16.11.04 12:48



izvinjavai za latinizata.

spored men e dobre da pogovorish kakto si resila sas horata i da se opitash da razresis situazijata. Hubavo e da se uverish tse vseki suznava kakvo tochno e stanalo i kolko seriozno e to kak zaplashva edno semesitvo i kolko mnogo moje da kostva na njakolko choveka.

Ne se vruzvai na teatri. I ne se otkazvai dokato se ubedish tse vsichki otzenjavat postupkata si i razbirat kakvo sa napravili i kakvo tochno sa riskuvali za sebe si i za blizkite si.

I kato vidish tse razbiranijata vi za situazijata, interesite vi, chuvstvata vi suvpadat i ako i toi se chuvstva uplasen kato tebe za semeistvoto si i razbira na kakvo go e izlojil znatsi sujaljava i njama da go napravi pak.

Ama vnimavai da ne luje pak, tse ako njakoi luje za edno ot strah ot problemi njama moje da izluje pak.

Ako moje da razbere tse e po-dobre da kaje istinata zastoto togava pone spestjava edin problem da ne mu vjarvash dori na dumite



Тема Re: Ако мъжът ви закъснеенови [re: Mиши]  
Автормиши (Нерегистриран)
Публикувано16.11.04 13:32



Може да не ви изглежда правдоподобно, но цялата истина блесна с явна грозота. Не зная от къде да започна...Срещнах се с "дамата". Много нелицеприятен индивид- ниска, пълна, с белези по лицето, никаква следа от изтънченост с устни на вечно сърдита, пренебрегвана и потъпквана от живота жена(и все пак не външността и, а именно постъпката и я правят истински грозна в моите очи). Господи, колко жалка гледка. Не съм викала, не съм се карала. Накарах я да ми обясни какво се случи, за да не обясня аз на мъжа и моята версия. Думите и бяха само: "ох, не знам как стана, ох съжалявам"- кършене на пръсти, влажен поглед. Не мога да ви го опиша- унизителноооооЧак ме досмеша...Целият разговор 3 минути, обърнах се и си излезнах с достойнство.
Дара, не си права, че в семейството нещо куца, наистина не си. В това е пълният абсурт и т.нар. ми партньор го потвърди.
На тези които ще ме посъветват да се поддържам по-добре, ще отговоря, че правя достатъчно и хората около мен го забелязват. Олекна ми, седя си и се чудя как може такъв глупак да съществува, такова неразсъждаващо човече и баща на синът ми на всичко отгоре
Ще се обадя на сестра ми и ще направим едно малко пазаруване. Това е терапия, поне при мен действа безотказно.
Добре ми е вече, много по-добре от снощи...



Тема Re: Резултатинови [re: viva]  
Автормиши (Нерегистриран)
Публикувано16.11.04 13:38



Да, поговорих с когото намерих, че е необходимо. Съпругът и няма да намесвам. Достатъчно му е наказанието, че има такава ужасна жена. Ще гледам само напред и ще избера най- правилният(надявам се) вариант за себе си и детенце.
А моят човек не може дори да лъже като хората
Благодаря ти за мнението, viva.



Тема Re: Резултатинови [re: jam]  
Автормиши (Нерегистриран)
Публикувано16.11.04 13:58



естествено, че имах дори повече от едно. Интуиция...
Естествено, че стана по-добре така. Нито за момент не съм съжалила. Ти щеше ли да се оставиш да те гризат съмнения без да си мръднеш пръста и да разясниш ситуацията?
Не е в мой стил да лежа и да си ближа раните. Сега ще се заобградя с дечицата-съседчета и с хора заредени положително а пък, за ситуацията в дома...каквото сабя покаже



Тема Re: Ако мъжът ви закъснеенови [re: миши]  
Автор dara (osobena)
Публикувано16.11.04 15:57



Ако наистина в семейството всичко е наред и ти не си усетила нещо да липсва, значи просто ще трябва да приемеш факта, че мъжът ти е разсъждавал, не с главата, която мисли и е действал под въздействието на алкохол и първични инстинкти. Тогава е неприятно наистина, но се преживява. Дано това да му е обица на ухото. Но аз все още съм на мнение, че срещата с "партньорката от ъгъла" би била само излишна неприятност и унизително упражнение, както и сама си се убедила.

Ние не знаем какво е самотата
И до къде се простира тя...



Тема един такъв разговорнови [re: миши]  
АвторMишoнka (Нерегистриран)
Публикувано22.11.04 21:28



с "ощетената" съпруга ни ожени 2пъти по бързо....защото той винаги е очаквал а и по традиция е така любовницата води тези разговори...но аз си мълчаш и тихичко и хитричко си го прикотвах при мен по всички празници, съботи и недели...а тя умницата си мислише че ходи в командировки...един прочетен СМС от нея я накарал да не издържи ...и така идва тя при мен ама една такава сълзлива, съжалитерлна всякаш аз съм и виновна че не си е обичала мъжът...два дена след този разговор м/у нея и мен той пусна молба за развод...оженихме се ..и няма командировки в събота и неделя...и по празниците е също при мен...така че ако не го притискаш един мъж постигаш своето...той няма деца от брака си така, че нямам и усещане за виновност



Тема Re: един такъв разговорнови [re: Mишoнka]  
Авторviva (Нерегистриран)
Публикувано26.11.04 10:20



mnogo mi se vijda gadno, zastoto dvama dushi investirat godini ot jivota si, usilija i nervi vava sazdavaneto na edno smeeistvo . zatova ne namiram za hubavo pri polojenie tse ima tolkova mnogo neojeneni muje po sveta i sas sigurnost njakoi svestni da razvalja chovek edno semeistvo.



Тема Е да...нови [re: viva]  
Автор MЪЖжжж (съвсемобикновен)
Публикувано26.11.04 11:58



Ама най-гот е да се действа на проверено....
Аз затова не си нося халката....

Я ЯК, изстребитель. Мотор мой звенит. Небо моя обитель..


Тема Re: Е да...нови [re: MЪЖжжж]  
Авторviva (Нерегистриран)
Публикувано26.11.04 14:59



tebe te razbrahme veche ti si mnogo umen i si nai-velikija muj ...
Bravo!
A nali znaesh kolko istinski muje da nujni da smenjat edna krushka?
Nikolko! Zastoto istinkijat muj ne se boi ot tumnoto :)



Тема Приемам майтапанови [re: viva]  
Автор MЪЖжжж (съвсемобикновен)
Публикувано26.11.04 22:06



с усмивка...
Там пишеше "съвсемобикновен"....
А пък колко блондинки са нужни за същата операция?
4!
трите да се държат за ръцете и да пищят в тъмното а четвъртата да вика от вратата: Татеееее!


Я ЯК, изстребитель. Мотор мой звенит. Небо моя обитель..



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.