Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:03 05.06.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Резултатинови [re: миши]  
Автор bimba (викината мама)
Публикувано15.11.04 23:44



уф много гадна ситуация мила,не прибързвай ,личи ти,че обичаш този човек и държиш на него,знам,че оправданието за алкохола не важи в случая аз бих била също така безцеремонна и бих разнищила цялата ситуация,за сетен път се убеждавам,че жените имаме интуицияи това ни идва в повече защото страдаме от факта,съчуствам ти защото и нашият съвместен живот е 5 години имаме малко дете и се поставям в твоето положение абсолютно никой не е застрахован.Така както представяш нещата бих простила,но с едно наум,не казвам ,че ще стана детектив или щи му вярвам сляпо,мисля,че ще илезеш достойно от ситуацията,успех



Тема Тоестнови [re: миши]  
Автор MЪЖжжж (съвсемобикновен)
Публикувано16.11.04 00:02



ти делиш леглото си с един кур, а не живота си с един човек?!
Или грешно разбирам яда ти? Я седни и пак помисли...понякога мъжете се ръководим само от инстинкти /особено като сме си теглили една дълга анестезия с гроздомицин в компанията на колеги/ , ако сме успели да си приспим разума...
Предполагам, че е безкрайно гадно...да те лъжат /другото си е човешко/...ама що ти требеше да ровиш...Ако не е днес...се ще е някога..
Но преди да правиш нещо със замах...погледни първото изречение../извинявай...малко грубичко съм го написал...ама.. /.
Сигурно пак няма да бъда разбран правилно...ама кат ми остане време ще обяснявам на тез дето ще ми се нахвърлят


Я ЯК, изстребитель. Мотор мой звенит. Небо моя обитель..


Тема Re: Тоестнови [re: MЪЖжжж]  
Автор bimba (викината мама)
Публикувано16.11.04 00:12



разгеле много добре си го казал даже



Тема Re: Тоестнови [re: MЪЖжжж]  
Автор oтвopeнa (open-minded)
Публикувано16.11.04 03:17



ти делиш леглото си с един кур, а не живота си с един човек?!
Каква е разликата? Дали е само кур или човек с мозък - кур...

Алкохолът НЕ е оправдание.
Мъжките ви хормони НЕ са оправдание.
За такова нещо: НЯМА оправдание.

Умирам си от яд!!!

Яд ме е, че светът е устроен така!
Яд ме е, че при 99.9% от двойките има ИЗНЕВЯРА!
Крещи ми се от яд, че мъжете се опитват да насадят тази изневяра като нещо нормално и си вярват.
Повдига ми се, че и жените, нямайки друг избор, почват да им вярват!

Яд ме ееееееееееееее!

Ще взема да се гръмна вече! Живея в свят, който е толкова отвратителен, мазен и долен! Живея в свят, за който се предполага, че е в епогея на своето развитие... само че градивната единица на този свят - човекът е във връхна точка на своя упадък.

И не ми се навлиза в цялата тази тема ЗА и ПРОТИВ изневярата.
И не ми се спори с мъже И жени как тя била неизбежна, в природата на човек и тн.


Боли, мамка му!

А чувството на безизходност и обреченост тежи като стоманен блок, просто защото, всички са един дол дренки.

Всички са се юрнали да консумират живота си, забързани в стремежа си да не изпуснат нещо... да не би путката на комшийката да е по-златна от тази вкъщи, що пък той да е по-балък, всички ебат, той що да не ебе? Да, верно, що? Кое го спира? Реве като путка сега...

Ох, колко съм се нагледала на ревящ мъж. Това е една от най-гадните гледки на света. Даааа...

Баща ми: след една дълга анестезия с гроздомицин решаваше, че той е дъ ман и биеше майка ми.... тя колко пъти си е тръгвала... с нас.. той идва с влака да реве като путка на нея след това... да се прибирала... хайде, заради нас.... тя се прибираше.... до... следващия път.... тормозът никога не спираше... и какво?... най-накрая тя си тръгна завинаги... каква е файдата, че се връща толкова пъти "заради нас"?... след като и ние останахме ужасно префакани в главите от всички тия среднощни скандали.... бях щастлива, че всичко е приключило....

Сълзи, сополи.... това са крокодилски сълзи!

Съжалявам, Мишенце, горчив опит и наблюдения сочат само едно: почне ли мъжът с нещо: бой, изневяра, игра на машинки и т.н.... .обикновено нещата само се влошават.... винаги има и втори път, и трети, и така, става навик.
Ооооо "тя шъ прости", мчи да... какъв избор има... с дете на ръце.... хе.....


Бягай докато не ти е направил второ!

Не се вързвай на крокодилски сълзи!

Хвърли го като камък зад гърба си и хич не се обръщай да видиш къде е паднал!

От друга страна... можем ли пък да живеем сами? Колко е ироничен животът... къде ще се денеш? Всички (почти, но на изключенията-мъже се падат най-големите кучки-жени) са еднакви...не знам... жестоко е...



Тема Re: Резултатинови [re: миши]  
Автор oтвopeнa (open-minded)
Публикувано16.11.04 03:22



Шокирана съм!

Прегръщам теб и детето!

И ти пращам малко от моята сила. Ще ти трябва...

Решението лежи в теб. Не слушай хората. Слушай само сърцето си.

Но.... първо си дай време. Няма смисъл от прибързани решения.



Тема Re: Ако мъжът ви закъснеенови [re: Mиши]  
Автор dara (osobena)
Публикувано16.11.04 10:23



То вече станалото - станало, но...

Първо, никога не бих се тормозила за такова нещо. Ако много закъснее бих се обадила без да се замисля дали го притеснявам, за да видя какво става с него. И не защото ще го заподозра в грозна конспирация, а защото ще се тревожа нещо да не се е случило. Ако той каже "Седя си тук и си пия, прибирам се след час" ще си заспя кротко. Ако се прибере в 7 сутринта ще се вкисна, че не е спал цяла нощ, а той работи по 10-12 часа на ден. Но и през ум няма да ми мине, че е бил с друга. Задоволявам се с всяко обяснение и не се кося с догадки и предположения. И не защото съм тъпа и не ми пука, а защото му имам доверие. НИКОГА не бих разузнавала и разпитвала за заведението, в което твърди, че е бил. А да звъня и да правя дознание - още по-малко вероятно. Това е толкова... унизително. Изобщо, над такава случка не бих размишлявала нито за миг.

Колкото до това, което се е случило и ти все пак си разбрала /което ми звучи неправдоподобно доста/ - тук съм съгласна с Мъжжжж. Малко грубо звучи, но е така. Да, би ме заболяло сигурно, не знам. Но заради едното таковане на пияна глава нейде из ъглите да си вдигна децата и да си разбия живота - няма да стане. Ако заявя, че ще оставя случката без последствие, ще излъжа. Но съм склонна да мисля, че бих го приела. С едно или друго условие, по един или друг начин.

Друго ме учуди. Тази част с реването и тръшкането. Хм. Толкова невероятно, че чак сапунено-сериялски. Тази част с реването и молбите за прошка... Ами че то това мъж ли е??? Освинил си се, освинил си се. Ами поне се опитай да запазиш достойнство - своето, и това на жена си.

Другата дама за какво ще я търсиш и какво ще намесваш мъжа й? Когато стане такова нещо аз съм на мнение, че третия не ми е виновен. Проблем явно има и той си е мой и на съпруга ми. Третия човек грам няма да ме интересува. Ако между нас всичко е ОК, съпруга тогава няма да се крие по ъглите с който свари.

Всичко това го казвам с уговорката, че аз по принцип никога не съм била в такава ситуация и никога не са ми изневерявали. Или поне аз не знам за такова нещо. А и грам не съм ревнива. За добро или за зло...

Ние не знаем какво е самотата
И до къде се простира тя...

Редактирано от dara на 16.11.04 10:25.



Тема Re: Резултатинови [re: миши]  
Автор jam (strawberry)
Публикувано16.11.04 10:58



ти явно от самото начало си имала едно наум, за да тръгнеш да ровиш и да звъниш за контролна проверка в заведението - въпреки, че декларира доверие към версията на мъжа ти....

не вярвам, че ще си хванеш бебето и ще си тръгнеш, както те съветва отворена. и заради това, отговори си - по-добре ли стана сега, когато разбра истината? какво това ще ти помогне лично на теб за в бъдеще?



Тема Re: Ако мъжът ви закъснеенови [re: dara]  
Автор Flash_ ()
Публикувано16.11.04 11:07







Тема Re: Резултатинови [re: миши]  
Автор else (lostinthemist)
Публикувано16.11.04 11:20



Това ми звучи прекалено невероятно!
В началото като започна да го разказваш и си помислих, че той се е пошегувал с теб заради ревността ти, но щом е започнал да се моли и извинява и взе нещо да не ми се връзва
Най-малкото, заведението е затворило 3-4 часа преди мъжа ти да се прибере. Как се изкарва толкова време в някой ъгъл на открито в този студ!?



Тема Re: Ако мъжът ви закъснеенови [re: Mиши]  
Автор Cпacka (добра ламя)
Публикувано16.11.04 11:52



Няма проблем, ако предварително знам, че се очертава юнашко закъснение.
Дали ще се прибере в 3ч. или в 7ч. няма особено значение.

Възприели сме едно правило - на който му се налага да закъснее, звъни на другия, за да го предупреди. Ако закъснението надхвърля първоначалните планове, пак се чуваме. Защото все пак едно е да си на служебна вечеря, която обикновено приключва към 22.00 ч. и да се окаже, че с колеги решавате да продължите темата някъде неформално.

Редактирам се, защото със закъснение разбрах какво всъщност се е случило при теб!
Съжалявам и ти съчуствам!

Нe знам как бих реагирала в подобна ситуация! Не мога да си представя! Със сигурност много ще ме заболи, но не мога да кажа дали това ще е края. Има много истина и в думите на Мъжжж и на Отворена.
Според мен няма правило за това какво ще се случи с вас оттук нататък. Мисля, че зависи от вас двамата и от всеки един поотделно.

Не мога да ти дам съвет какво да правиш. Това е твоето семейство и твоя живот и ти сама трябва да решиш какво да правиш.

Единственото, което смятам, че повече ще влоши положението, отколкото да ти помогне, е срещата с другата жена или съпруга й. Отмъщението никога не носи утеха. Носи само още горчивина. А ти си имаш достатъчно.

Пожелавам ти каквото и да решиш, да не съжаляваш за направения избор!

Пътят към ада е постлан с добри намерения.

Редактирано от Cпacka на 16.11.04 12:18.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.