Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:36 16.06.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Нужна ми е помощнови  
АвторИвeлинa (Нерегистриран)
Публикувано26.10.04 11:49



Здравейте, много се надявам някой да се е сблъсквал с проблем като моя и да ми помогне. Живея в панелен апартамент и вчера забелязах в спалнята си на тавана влага-спалнята е под кухнята на комшиите. Те от своя страна твърдят, че това не е от тях , а от по горен етаж и не желаят да направят нищо по въпроса. Та молбата ми е ако някой знае някакви средства с помоща на коита да стопирам избиването на влагата, защото по друг начин явно няма да стане. Благодаря Ви предварително.



Тема Re: Нужна ми е помощнови [re: Ивeлинa]  
Автор Grami ()
Публикувано26.10.04 15:46



аз имам същия проблем....решение нямам за сега
но можеш да пуснеш темата и в клуб Направи си сам, може там да измислят нещо!



Тема Re: Нужна ми е помощнови [re: Ивeлинa]  
Автор tinta (мама)
Публикувано26.10.04 16:13



Ами да ти кажа и ние имахме същия проблем миналата година дори стената почерня и не знаехме с какво да мажем против влагата докато един познат ни каза че има препарат за пръскане- казва се SAVO, към 6-7 лева зависи къде как го намериш има го и в бриколажа при нас е 6.80
напръскахме до 15 минути всичко изчезва нямаше около 6 месеца и кега като навън е влажно започна на ново да избива та мислехме тая събота и недеял пак да пръскаме
потърси си това ще пръскаш от време на време и така ще се пребориш с влагата



Тема Re: Нужна ми е помощнови [re: tinta]  
АвторИвeлинa (Нерегистриран)
Публикувано26.10.04 16:45



Много Ви благодаря за отзивчивостта, ще пробвам. Така е като живеем в панелни апартаменти трябва да се борим с несгодите. Приятна вечер.



Тема Re: Нужна ми е помощнови [re: Ивeлинa]  
АвторDelfin (Нерегистриран)
Публикувано26.10.04 22:35



Dokolkoto znam ima spetcialni preparati za hidroizolatcia, koito sa tochno za tova, a savo e za muhul i ne reshava problema izcialo.
Znam chovek, koito e razrabotil bulgarski analog na tezi preparati, koito e znachitelno po-evtin, a e sus sushtoto kachestvo. Pointeresuvai se kakvo ima na pazara i ako ti e skupo pishi da ti dam koordinati.



Тема Re: Нужна ми е помощнови [re: Ивeлинa]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано27.10.04 08:08



Здравей, имахме подобен проблем и се уговорихме със съседите да извикаме майстор - за наша сметка - да огледа техните тръби и междинните тръби, за да намери откъде капе. Течовете само се влошават, така че трябва да се действа.



Тема Re: Нужна ми е помощнови [re: tinta]  
Автор miroslava (нов човек)
Публикувано29.10.04 16:30



аз третирах тавана в банята и стана перфектно, но да видим до кога....А Савото не е ли само за мухъл? В смисъм има разлика все пак....



Тема Re: Нужна ми е помощ [re: Ивeлинa]  
Автор3 (Нерегистриран)
Публикувано29.10.04 18:01



изолация с корк



Тема Re: Нужна ми е помощнови [re: Ивeлинa]  
Автор Bezhy (червено дяволче)
Публикувано03.11.04 11:16



Ами наистина е възможно да е от по горен етаж, защото при нас имаше същия проблем, само че в тоалетната, нашата тоалетна се пълнеше с вода на пода от горе от комшиите, а тази под нас идваше да ни вдига скандал, а тези отгоре неисках да си оправят проблема, накрая с тази отдолу се скрахме жестоко тя отиде да се кара с тези отгоре и чак тогава ония дойоха да кажат, че са съгласни да се види от къде и зающо тече, оказа се спукана тръба точно на плочата и така платихме ремонта ние и те, защото плочата била обща собственост



Тема Re: Нужна ми е помощнови [re: Ивeлинa]  
Авторltso (Нерегистриран)
Публикувано04.11.04 10:38



На скоро четох за една немска боя - ТЕРМОШИЛД направена точно с цел топло- и хидроизолация, скъпа е, но вършела добра работа. Аз не съм я ползвал, но може да прочетесх за нея повече на този линк






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.