Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:27 03.06.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Поуспокоих сенови [re: arc-en-ciel]  
Автор amanda (непознат )
Публикувано02.09.04 15:38



Охххх радвам се, че пуснахте тази тема да се поуспокоя !!!
Още с първите отговори си отдъхнах - вече си мислех , че съм най-лошата съпруга по отношение на готвенето (а като знам, че любовта на мъжа минава през корема ).
Готвя 1-2 пъти седмично като се старая за детето(3г. и 6 м.) винаги да има супа . Обикновено ние не ядем от това за да му стигне за 3 дена на обяд той е в градината, майка ми и баба ми също помагат около изхранването на малкия когато не съм имала време. Ние през лятото бяхме лесни хапвахме салатка, таратор, а сега не ми се мисли какво ще става като станем месоядни ща не ща ще трябва да готвя.
Много ми е гаднокато се прибера вкъщи след работа вместо да си обърна внимание на детенцето да започна да готвя
Усещам го че търси контакт и съм му липсвала през деня , а когато мога да му обърна внимание го зарязвам заради някакво си гадно готвене!
Струва ми се ужасно- спомням си как майка ми пребирайки се от работа започваше да готви и почти не си спомням през седмицата да си е играла с мен и да ми е обръщала внимание. Не я обвинявам, защото и на нея не и е било приятно всяка вечер да готви, но не искам да постъпвам като нея.
Та това е мили дами аз ве4е съм спокойна че има и други като мен!
Желая ви здраве и късмет



Тема Re: Питане към съпругитенови [re: dma]  
Автор Wildberry (лоша)
Публикувано02.09.04 15:45



Ох, мойте котки се качват на покрива, като включа прахосмукачката....
Тенджера под налягане не ща и никога няма и да поискам, изпитвам ненормален ужас

Иначе мразя да готвя, ненавиждам просто. Всеки яде каквото му попадне. Полузамразени неща, пици, храна по телефона...Салати - много , ама тия готово нарязаните.. Мъжа ми редовно обядва в съседната кръчма, защото е близо до работата ни..
Е, понякога се прежалвам за някоя мамина манджа, ей така от скука, да сготвя я боб, я леща, я грах... Я баница...
Не че ме мързи. Не ми е приятно.
Но аз по принцип нямам никакви претенции за добра домакиня:)

Идеята за лигата е чудесна
А за миксера какво ще кажете? На мен веднъж един ми гръмна в ръцете..Иди прави кексове и тем подобни...Как не..




Тема Re: Питане към съпругитенови [re: Kitten]  
Автор ббб (щастлива)
Публикувано02.09.04 15:46



хе хе, недей така, че ми е съвестно



Тема Re: Питане към съпругитенови [re: Wildberry]  
Автор geminarius (beauty fool)
Публикувано02.09.04 15:57



Нямам спомени да ми е гърмял уред, но се сетих за

с твоите котки приятно четене

* Life is everything that happens to you, while you plan life *

Тема Re: Питане към съпругитенови [re: geminarius]  
Автор Wildberry (лоша)
Публикувано02.09.04 17:29



Не знам да се смея ли, да плача ли Бедното животно...Ние имаме едно глухо куче в работата, след един зверски побой, след който лекарят каза, че му остават няколко часа, той взе че оживя, но оглуша... НО се справя някак! Чукам на дърво.. Усещам го как са му се изострили сетивата - зрение слух. Но винаги ми става мъчно, когато по инерция почна да викам ЧОПЪР, ЧОПЪЪЪЪР....А той си седи в тревата и изобщо не ми обръща внимание....Околко нас непрекъснато минават коли , но той съумява да ги избегне..
Дано да ми е живичък и здрав още дълго..


П.П. А на мен и маша за коса ми е гърмяла в ръцете, та се примирих с клечките на главата си завинаги



Тема Re: Питане към съпругитенови [re: Wildberry]  
Автор geminarius (beauty fool)
Публикувано02.09.04 23:00



Aз много се смях на тая история, понеже лудориите на Димитър много смешно са описани
Но миналата година разбрах, че вече е бил починал
Дано Чопър се радва на дълъг живот поне!

Много разводнихме темата , а аз наистина няма с какво гръмнало да се оплача е, освен батериите, които като 16-годишна зареждах на печката... целият таван беше в черни пръски! но чернилките много лесно се изчистиха, за мой късмет

* Life is everything that happens to you, while you plan life *


Тема Re: Хич не си луда!нови [re: Meдapko]  
Автор dma (irq)
Публикувано03.09.04 10:20



Ако знаеш как си отдъхнах, че не съм сама . Аз също изпитвам животински страх от тока, но не заради самия ток, а заради пожарите. Не знам защо винаги ме е страх да не ми изгори къщата.

Най-трагикомичното в цялата ситуация е, че изключвам всички уреди, а имам над десет компютъра в къщи, които се въртят без спиране . Иди я разбери логиката ми - аз не мога.

There's no place like 127.0.0.1


Тема Готвянови [re: arc-en-ciel]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано03.09.04 16:38



в събота или неделя (по-често в събота) 3 манджи, разделени по на 2 кутии и всичко се слага във фризера. Връщам се от работа, размразявам в микровълновата докато правя салата или просто крещя "идвайте да миете ръцетееееееееееееееееееееееееее" В събота и неделя правя някаква по-засукани манджи, които се изяждат на момента.
Готвя средно 3 часа успоредно 3-те манджи. Обаче не правя нищо друго, щото понякога забравям коя до къде съм я докарала. В това време бащата е организирал епическа битка на семейната спалня с цел "разтупване на възглавниците", "смяна на спално бельо" или просто състезание "колко много мога да крещя". Когато бащата липсва (за съжаление много често) хващам двете мързеланки да ми помагат и докато каката реже някоя пиперка, а малката се опитва да извади някой боклук от ориза...вече съм наготвила (в тоя случай ме чака ГОЛЯМОТО чистене).



Тема Re: Питане към съпругитенови [re: arc-en-ciel]  
Автор lady Marian (defender)
Публикувано03.09.04 21:14



По принцип ми харесва да готвя, но не винаги имам време.
Като цяло готвя когато ми се яде нещо вкусно Което е през по-голямата част от времето де, но това са подробности. Късмет е, че моят помиар изгълтва каквото му сложиш и не му прави никакво впечатление дали е китайско от преди седмица или топъл-топъл специалитет
Иначе готвех и преди сватбата, нали все пак трябваше да го убедя да ма земе



Тема Re: Питане към съпругите [re: lady Marian]  
Автор bily (непознат )
Публикувано03.09.04 22:28



По принцип обичам да готвя но понякога ме домързява и правя аламинути за вечеряА и мъжа ми готви - както се случи
По-завъртяните манджи той си ги прави , защото аз мразя 5 часа примерно да се въртя около печката и да бъркам нещо или да правя сосове
С чистенето,прането,простирането се редуваме ...котките са моя грижа...а поддържането на градината,гаража и колата са изцяло грижа на мъжа ми.
Закуски не правя защото само аз закусвам ,мъжа ми пие какао а детето си бърка разни корнфлейксове с млякоСъбота и неделя когато сме в къщи на обяд правя някаква супичка или нещо китайско




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.