Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:34 28.06.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Как са свекървите  
АвторCнaxa (Нерегистриран)
Публикувано22.04.04 22:55



.... напоследък нищо за тaя ... пишете момичета какви отношеня търпите от тая четвъртина на човечеството





Тема Стига бе! [re: Cнaxa]  
Автор Лeйди (defender)
Публикувано23.04.04 08:33



Ноо са си печени!
Поне моята

"I had hoped for better of thee!"
"This isn't exactly the Olympic Games"


Тема Re: Как са свекървите [re: Cнaxa]  
АвторБъдeщa cнaxa (Нерегистриран)
Публикувано23.04.04 11:36



Страхотни са и много и обичаме, ама да са далече:)



Тема Re: Стига бе! [re: Лeйди]  
Автор Biba ()
Публикувано23.04.04 16:43



Лейди като бъдеща такава виж как ги защитава свекървите
И аз съм доволна от моята, особено сега като съм на 120 км от нея и я виждам веднъж на 1-2 месеца...


Lea 08.01.2004

Тема Re: Стига бе! [re: Biba]  
Автор Фpъцлa (фръцлива)
Публикувано25.04.04 09:09



мен не ме питай като съм на 5 км от моята....

Фръц , фръц


Тема Re: Как са свекървите [re: Cнaxa]  
Автор Day ()
Публикувано29.04.04 08:24



Хе, аз съм най-далече - на 500 км и поради това сме в много добри отношения
Поне така си мисля аз, но кой знае
В единствените 14 дена, през които сме заедно, успявам да поддържам равновесие, като в зависимост от настроението или се опитвам да не забелязвам опитите й да ме включи активно в домакинството или в някои моменти се ентусиазирам да се включа аз



Тема Re: Как са свекървите [re: Day]  
Автор korvet (непознат )
Публикувано03.05.04 10:00



moiata e super-obi4a me pove4e ot sina si , a pak sega kato sme na edin okean raztoianie-napravopla4e za men



Тема Re: Как са свекървите [re: korvet]  
АвторCnaha-ta (Нерегистриран)
Публикувано05.05.04 14:41



Moiata i tia e na edin okean i niakolko moreta razstoianie, ama vse namira za kakvo da se djafne. Nia i e muchno che ne sme i pod ruka /okolo 5-6 km. biahme/ za da ni komandori i da se mesi ama vie nali se seshtate az koko sum shtastliva ot fakta
da e jiva i zdrava che ne ni se pribira za pogrebenia



Тема Re: Как са свекървите [re: Cnaha-ta]  
Автор korvet (непознат )
Публикувано06.05.04 04:59



az seriozno be-moiata naistina me obi4a.predi godini v na4aloto se opita da se nalaga,no ia seknah o6te v zarodi6 i mnogo stranno no s vremeto tia se nagodi kam men,a ne az kam neia.dage sled vreme mi kaza,4e e nau4ila mnogo ne6ta ot meni,4e moite razbirania za givota i haresvat pove4e.ama az znam,4e moiata e riadak slu4ai ,zatova niama da vi draznia pove4e.zavigdaite mi ,de!



Тема Re: Как са свекървите [re: korvet]  
Автор MoniT ()
Публикувано08.05.04 03:16



Не ти завиждам, защото и моята е готина. И тя е на един океан разстояние (може би това помага за взаимоотношенията ни). Очаквам я с нетърпение да ни дойде на гости след 10 дни, за да си почина малко. Виж, ако се отвори тема за свекър-ите, тогава мога да изпиша цял роман. Моят го "обичам", когато си говорим по телефона, но лице в лице не мога да го издържа за повече от 3 дни. Ужас! А иначе ходи на фитнес всеки ден и кара мощен червен японски мотоциклет (на 60 години е).




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.