Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:45 09.06.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Майки зад волананови  
Автор lenny (дразнител)
Публикувано14.05.04 16:46



Доста време си живеех безметежно, но тези дни вече съвсем ми накипя и стигнах до извода че колкото и да ме е страх / не че се гордея с това/, ще се наложи да изкарам шофьорска книжка заради хлапаците.
Оказва се ч в днешно време си направо с вързани ръце без кола и с малки деца.
От друга страна пък при ужасния начин на шофиране в София, се чудя дали ще сме в безопасност - аз като млад /неопитен / шофьор и децата с мен в колата. Оххх ако някой може да казва нещо окуражително да го каже сега



Тема Re: Майки зад волананови [re: lenny]  
Автор Flash_ ()
Публикувано14.05.04 18:33



Давай!
И аз съм на твоя хал....и на същия етап - събирам смелост!



Тема Re: Майки зад волананови [re: Flash_]  
Автор mali (най-вече мама)
Публикувано14.05.04 19:44



Давайте спокойно! И все пак внимавайте, защото шофьорите, особено в София са доста недисциплинирани
Друг е въпросът дали децата ще стоят мирно в колата, ако няма някой до тях. Говоря от личен опит. Моята Калина не иска да стои отзад на седалката, камо ли на бебешко столче



Тема Започни с трабантче!нови [re: lenny]  
Автор Ecнaф (The Boomer)
Публикувано14.05.04 20:06



Първо, струва към 200 лв;
Второ, всички пазим трабантчетата отдалече;
Трето, няма как да закъсаш на пътя;
Четвърто, след Трабанта едно Мерцедесче ще ти се стори като детска играчка (от гледна точка на управление, т.е. говоря да се понаучиш)
Но си го карай първо на малки разстояния, в квартала - до магазина, до съседа и т.н... Не е нужно от първия ден след книжката да натовариш децата.

Помни, че всяко членче от Правилника е написано с кръв.

Agent of Change


Тема Re: Майки зад волананови [re: lenny]  
Автор *Milena (Варна)
Публикувано14.05.04 22:02



Ще се справиш! Всичко се учи ,трябва само много практика
Аз не мога да си представя да съм без кола. Може би защото съм свикнала с нея. Малкия го качих като стана на три месеца и всеки ден сме с колата.
Но виж да се возя изобщо не умеянепрекъснато подскачам. Ужасен пътник съм



Тема Re: Майки зад волананови [re: *Milena]  
Автор Flash_ ()
Публикувано15.05.04 09:14



Аз също съм ужасен пътник и затова се притеснявам, че ще бъда също толкова ужасен шофьор!
Препоръчайте добър инструктор тук във Варна? някой със здрави нерви...



Тема Re: Майки зад волананови [re: *Milena]  
Автор korvet (непознат )
Публикувано15.05.04 09:32



Niama stra6no,be jena.6tom si re6ila-davai.I az kato teb-strah me be6e,ne sam na ti s kolite i tova e.Dage az biah po-zle,6toto imam knigka ot 10 godini , no taka si stoe6e v ka6ti.Ot izvestno vreme sme v druga dargava i kato stana iasno,4e niama kak da otida na rabota bez kola,da vidi6 kak sam mogela da karam.Osven tova mi se nalogi o6te parvia pat da se ka4a na friuei,misleh,4e tam ste si umra.Posle biah mnogo gorda sas sebe si.Ve4e vozia i deteto na u4ili6te,taka,4e stra6no niama. Uspeh



Тема Re: Майки зад волана [re: korvet]  
Авторmaja (Нерегистриран)
Публикувано15.05.04 12:17



Много ме заинтригува това, което пишеш. Аз съм в подобна ситуация, трябва даже на изпит да се явявам, а не съм карала кола от 7 години.

Колко време ти отне да си възстановиш навиците? Лесно ли се преодолява стресът? Кога реши, че можеш вече да возиш и детето?
Много бих се радвала, ако ми отговориш!



Тема Re: Майки зад волана [re: lenny]  
Автор kopche (добро)
Публикувано15.05.04 15:24



О, Лени, браво за решението!
И аз така си живеех като теб безметежно, но се взе решение (не точно от мен), че е крайно време да изкарам книжка. И така в 5 месец изкарах книжка.
Да не си помислиш, че от първият път?!
Първият път взех без грешка листовките, вторият-смених инструктора.
Мога да ти дам координати на един много готин- Червеняков.
А иначе и мен ме е още шубе да карам сама, пък камо ли с детенце. Ама и това ще се оттренира.




Тема Re: ООО във всички случаи [re: Ecнaф]  
Автор lenny (дразнител)
Публикувано15.05.04 15:40



ще започна с някоя трошка. Без значение каква марка. Най-много ме плашат безумните шофьори в София. Пък и си съвсем прав ще се прабвам първо на кратки набези из квартала докато набера смелост. Чудя се само как да фиксирам дребния. Баткото е свикнал да се вози, но малкия просто е много подвижен. Но пък докато взема книжка ще мине време така че той може и да поулегне




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.