Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:11 26.06.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re:Благодарянови [re: kopche]  
Автор lenny (дразнител)
Публикувано15.05.04 15:43



на всички ви за куража. И Копче ти ме обнадежди. Аз всъщност миналата година ходих на курс и взех листовките, но ме скъсаха на кормуване при това съвсем неоснователно та оттогава загубих интерес. Но сега пак темата придоби значимост и май ще се наложи да се взема в ръце. За сега са ми дали координатите на един инструктор, но ако не ми хареса ще те потърся да ми дадеш координати на този от който си доволна.



Тема Re: Майки зад волананови [re: kopche]  
Автор tinkerbell (the bright side)
Публикувано15.05.04 19:54



Я дай координатите на този Червеняков. Аз съм с книжка, но книжка кола не кара. Ще ми се да мина един курс само на градско, преди да се кача на нашата кола.



Тема Re:Благодарянови [re: lenny]  
Автор Дeлфин (момиче)
Публикувано15.05.04 22:08



Аз съм в същото положение - курс съм минала, и листовките съм взела, но на градското ме скъсаха(няма да казвам какво направих, че много ме е срам) Ама панирам се като седна зад волана!!! Не мога да си осмислям действията, действам само по команда! Имам чувството, че ще ми е по-лесно да изкарам още три-четири висши пред това да се науча да шофирам...
Две години след това си взех удостоверение от КАТ, че съм минала листовките, и тогава май ми казаха, че няма давност, т.е. и преди 10 год. да съм ги минала, с това удостоверение мога да се явя само на градско, с няколко допълн. часа евентуално. Проблема ми е обаче, че абсолютно всичко съм забравила и трябва да започна от нулата. Може би наистина инструктора е много важен - моя хем ми беше познат, хич не ми вдъхваше увереност и само ми викаше...
Предсатвете си каква картинка съм била на волана, след като хората по улиците като погледнеха в колата, ми се смееха! Май съм неспасяем случай...пък за нищо друго не се предавам така лесно



Тема Re: Майки зад волананови [re: Flash_]  
Автор *Milena (Варна)
Публикувано15.05.04 22:45



Ами моят малко викаше ,но пък добре учеше. Караше лада и аз бях доволна ,защото сега са тръгнали едни лъскави коли. Те сами вървят - как ще се научи човек Казва се Георги Стоянов ,но дали ще му намеря координатите.... Иначе го виждам по улиците
Между другото сега е по-лесно- махнали са полигона от изпита. Така че давайте

Редактирано от *Milena на 15.05.04 22:46.



Тема Re:Благодарянови [re: Дeлфин]  
Автор antea ([ellion])
Публикувано15.05.04 22:57



не е така, както си мислиш
аз взех книжка преди 9 години, от 4-5-ти път май беше за какво ли не ме късаха - уж червени светофари и кво ли не, накрая вече не казвах на никой, че се явявам на изпит в крайна сметка изпита се взима... но за да се научиш да караш в действителност трябва веднага да се качиш на кола и да се пуснеш в сложни ситуации. Не знам дали знаеш, но има едно понятие - неделни шофьори, тия са най-опасни - качват се на колите си само уикендите колкото да отидат на село, и ги е ултра шубе да карат вечер по тъмно на фарове ако преодолееш вътрешния си страх и се увериш, че владееш колата си, тогава свършва страшното, просто надмогваш себе си
всичко това го казвам в контекста на "да караме колите си максимално безопасно!", надали има човек, който да ненавижда повече от мен пишман-тарикат-шофьорите, които изправят на нокти околните, това май е единственото, което ме кара да псувам (напоследък)



Тема Re:Благодарянови [re: antea]  
Автор Дeлфин (момиче)
Публикувано15.05.04 23:42



Определено скоро трябва да надмогна себе си, щото сега сме измисилили много сложна система за каране Ева на ясла. Горкият Дамян!



Тема Re: ООО във всички случаинови [re: lenny]  
Автор MoniT ()
Публикувано16.05.04 04:12



Ами купете си столче за кола. То май България остана единствената страна в света, където не е задължително да се ползват. А иначе за книжката - вземай пример от мен. Въпреки дългогодишния си страх (от години имам панически ужас от шофиране по неизвестни за мен причини), и аз се уча да шофирам, защото в Канада няма друг начин; ако искам да водя Изабела на градина или дори до съседния парк имам нужда от кола. Преди един месец за пръв път седнах зад волана и сега мога да се оправям горе-долу. Обаче в Канада се спазват правилата за движение, за разлика от България. Днес си купих и колело, сега ще купим на Изабелка специална триколка, която се "влачи" от колелото и сме напълно мобилни. Жалко, че този превоз е невъзможен за София. Много е удобен!
[/url]http://www.stacksandstacks.com/html/4169_bike-trailer.htm[url]



Тема Re:Благодаря [re: Дeлфин]  
Автор MoniT ()
Публикувано16.05.04 04:21



Делфин,
Много се радвам, че има и други като мен. Аз дисертация на английски защитих с много по-малко усилия, от тези, които използвам, за да се науча да шофирам. Вчера например трябваше да направя ляв завой на зелен светофар и докато изчаквах да минат всички, движещи се в права посока аз реших "да заема позиция". Така се увлякох, че завих върху тротоара, та спрях движението на кръстовището докато се оправя. Абе, голям позор, като се има предвид че платих 600$ на учител за 10 урока по шофиране и току-що бях приключила с уроците.
МониТ



Тема Re:Благодаря [re: MoniT]  
Автор Дeлфин (момиче)
Публикувано16.05.04 10:09



Айде да кажа как ме скъсаха - качих се на тротоар при завой на Т образно кръстовище...Трябваше да завия надясно, но докато гледах дали не идва нещо от ляво, се увлякох...И това се случи някъде на втората минута от тръгването! Изпитващият беше бесен, казва ми: "Вие току що сгазихте пешеходец!", а аз се заливам от смях - понякога го правя от нерви, а онзи: " Не се смейте, не е смешно, за вас изпита приключи!" Продължих да се смея и му треснах вратата, ама толкова ме беше срам после, че, ей на, минаха поне 5 год. от тогава, и аз не мога да събера смелост...
При вас поне е по-спокойно по пътя, а тук само трябва да дебнеш останалите, които се чудят как да нарушат знаците, че да не се минат нещо случайно



Тема Re: Майки зад волана [re: maja]  
Автор korvet (непознат )
Публикувано16.05.04 11:16



Niamah vreme da si vazvra6tam navicite,prosto triabva6e da otida na rabota , a niama6e koi da me zakara,taka,4e mi na4ertaha patia i sednah v kolata.Triabva da ti kaga ,4e izpitvah div ujas,no go napravih i posle biah mnogo gorda.Stresat ne sam go preodoliala vse o6te, za6toto tuk se gubia mnogo 4esto,no vinagi niakoi priatel,koito v momenta e svoboden da govori mi kazva po telefona nakade da tragna.S deteto pak taka,triabva niakoi da go zakara na u4ili6te,saprugat mi e na rabota, taka,4e niamah izbor.Za izpita-lesen e(az sam v US),otna4alo karah s BG knigkata(neizpolzvanata),no me hvana strah,4e nakraia 6te me proveriat i otidoh na izpit s prevoda4,posle pravi6 parking i kara6 iz grada malko.Prosto go napravi! Uspeh!Ako ne si savsem sigurna v ezika idi s prevoda4,za6toto moge da se obarka6 mnogo lesno-bilo s podvegda6ti vaprosi,vremenata ili prosto s dialektni dumi,koito izpolzvat na dadenoto miasto.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.