Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:49 14.05.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема хлебаркинови  
АвторДAPA (Нерегистриран)
Публикувано06.01.04 13:48



Как се справяте с гадните хлебарки? Имаме много.Купувах какво ли не, но те продължават да се размножават.
Вие какво правите за да изчезнат?



Тема Re: хлебаркинови [re: ДAPA]  
Авторdea (Нерегистриран)
Публикувано06.01.04 15:11



Познат проблем....!И аз пробвах с какво ли не и май най-добре им противодейства една пяна на Raid.-в червен флакон е .Пробвай! УСПЕХ!



Тема Re: хлебаркинови [re: dea]  
Автор bbb (***)
Публикувано07.01.04 09:52



Ние слагаме профилактично лентички против хлебарки и резултатът е доста добър. На опаковката пише, че се подменят на година, но аз ги сменявам на 6 месеца и нямам проблеми. Като се оттървеш от тая напаст слагай лентички и всичко ще е наред
Успех!



Тема студ :)нови [re: ДAPA]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано07.01.04 10:02



вярно са много устойчиви към какво ли не, но при еднакви други условия (не мисли, че съседите ти не ги пръскат и тровят) - предпочитат по-човешката среда за живот :))

С гадните хлебарки се справих, като си спрях парното. При температура в стаята 12 градуса хлебарките ми се изнесоха при съседите.
Впрочем аз също :))))

Без майтап, моят апартамент е единственият във входа, където хлебарка мяркам 2 пъти месечно.



Тема научен фактнови [re: Hell]  
Автор Petyata (на тръстиката)
Публикувано07.01.04 14:27



Между другото не искам да ви отчайвам, но онзи ден щях да падна, когато по Discovery казха, че ако откъснеш главата на една хлебарка, тя може да умре чак след 9 дена и то от обезводняване......

Не дразнете клетката лъвът е паянтов


Тема Re: студ :)нови [re: Hell]  
Авторpepa (Нерегистриран)
Публикувано08.01.04 09:56



При нас редовно /на няколко месеца/ пръскат от ХЕИ в мазетата с разни отрови и мога да ти кажа, че за 4 години съм видяла само 3 животни, замаяни и неадекватни. Иначе няма. И услугата не е скъпа, щом без проблем се поема от общия бюджет на входа..



Тема е то и при нас пръскатнови [re: pepa]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано08.01.04 16:11



през 2-3 месеца лепят бележки да не се влиза в мазето, че е пръскано.
Ама това не пречи на съседите да им лазят по главите, докато спят.

Ако дълго време ги третираш с един препарат, мутират и привикват с него. А колко нови препарата годишно излизат - различни като състав?



Тема Re: хлебаркинови [re: ДAPA]  
Автормeмo (Нерегистриран)
Публикувано08.01.04 17:21



Ако обичаш животни, си вземи котка. Съвсем сериозно. Не им знам какви са им взаимоотношенията на котките и хлебарките, но като имаш котка, нямаш хлебарки.
Ако, като мен, не си падаш по домашните любимци, вземи котка от някоя приятелка за около месец, докато се изнесат хлебарките, а след това пръскай и слагай ленти и всякакви други препарати да не се завъдят пак. Проблем ще е обаче, ако имаш деца и те се привържат към котето.



Тема Re: хлебаркинови [re: ДAPA]  
Авторmary (Нерегистриран)
Публикувано09.01.04 17:23



може да звучи смешно , но в нас напоследак се завъдиха паяци и хлебарките почти изчезнаха. имахме неблагoразумието да почистим паяжините и отново плазнаха, така че сега не чистим
естествн подбор:)



Тема Re: хлебаркинови [re: ДAPA]  
Автор Dragoness (много огнена)
Публикувано11.01.04 15:52



И аз още не съм намерила спасение, в София и на Лонг Айланд нямах нито една. Софийския апартамент беше студен заради кучета, другия топъл. В единия кучета, в другия котки.
После преди пак да се преместим - в къща бяхме в апартамент в центъра, там се заблуждавах, че правя нещо със спрей и стръв, а може и да съм правила?... Там нямахме котки (още не бяха минали през карантина).
Сега имам от тия апарати, дето ги влкючваш в контакта (за склад купих, вместо за къща), проблема е че от две опции можеш да избираш само една или гризачи, или буболечки. Аз избрах гризачи ( и пак е влязла някаква задръстена мишка). Спрях да пръскам заради животните и скоро не съм подменяла стръвта и резултата е същия какъвто беше и като я лепих по стените. Ми кво да ти кажа имам две котки и куче и пак влизат, а съм в къща без парно.
Мойте почват да подскачат като видят гад, аз пръскам умира за секунди, хвърлям и бърша пода. Веселба!
Дано не съм те отчаяла...

See no Evil, Hear no Evil, Lay no Evil Down on Me...or I'll Toast You in Hell



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.