Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:51 28.06.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Zena mi ci ima lubvnikнови  
Авторvalkata (Нерегистриран)
Публикувано27.02.04 02:07



Yps, kakvi gi govopq. Intimen priqtel, na vectnikarcki ezik"dickretna vruzka".
Binagi sum smqtal che shte q ubia na mqsto, e chak puk,ubistvoto si e losha pabota( a puk i sled tova kato si pomislq kolko maje shte ostanat neshtastni(nqkade prochetoh okolo 3milqrda)a i kakvo shte pravqt sled tova majete sled kato "jenite sa suzdadeni za lubov"sigurno ot blagoprilichie e upotrebil dumata "lubov"), moje bi shte ce pazveda ili pone shte mi e mnogo krivo(nqma da moga da qm, da spq. da e..yps i t.n.)
Okaza ce obache che ne e taka. I qm i spq i ....t.n. Nesto poveche dori ,hich ne mi puka.Priemam go normalno. A i zasto da ne kato, nie Majete iskame da imame lubovnitci,v povecheto sluchai po nqkolko,a puk otkade da ce vzemat tolkoz jeni?!?!
kato suotnoshenieto e gore dolu na kantar.Znachi normalnoto e: Az tvoqta, ti moqta, toi neq ............
Ta v tozi smisul iskam da popitam Dali puk az ne sum dobre ili.........



Тема Re: Zena mi ci ima lubvnik [re: valkata]  
Автор mania4ka (madness)
Публикувано27.02.04 10:47



явно ти е дошъл акъла в главата най-накрая



Тема Re: Zena mi ci ima lubvnikнови [re: valkata]  
Автормм (Нерегистриран)
Публикувано27.02.04 13:50



и какво - медал ли искаш да ти се сложи, че неможеш да начукаш добре жена си



Тема Колко жалко,нови [re: valkata]  
Автор miroslava (нов човек)
Публикувано27.02.04 13:56



щях да прочета всичко това, ако беше написано на кирилица!

Един грам практика е равен на хиляди тонове теория....


Тема Re: Zena mi ci ima lubvnikнови [re: valkata]  
Автор megit (непознат )
Публикувано28.02.04 01:54



Защо се правиш на изненадан?Като чета мисля си за една стра поговорка:Не я ям а ма и на кучетата не я давам.



Тема Re: Zena mi ci ima lubvnikнови [re: мм]  
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано01.03.04 12:58



Поредното мнение на един глупак.Мъже! Светът не се върти само около чукането, но за вас това неразбираемо - нали??? Кога Валката за последен път показал на жена си колко много значи за него,кога за последен път е казал колко много я обича???



Тема Re: Zena mi ci ima lubvnikнови [re: megit]  
Авторpora4 (Нерегистриран)
Публикувано03.03.04 20:48



Абе брато добре дошъл в клуба на рогоносците.Жена ми ми наки4и такива рога ,4е трябва да влизам през вратата настрани,4е за4екват по пантите.За сега не реагирам.Няма смисъл.Ревноста е глупост.Нека си ходи,а деня когато ще и хвъпля клю4овете е много близък.При4ината е 4е не знае какво иска ,а постоянно се опитва да опъва юздите.И така тръгне в един път,после не и хареса и опъне за друг.Писна ми,маината и.Нека се 4ука с невзра4ни любовници.Освен един макар нищо няма да полу4и от тях.Но грешката беше моя 4е се ожених от съжаление а не по любов.



Тема Re: Колко жалко,нови [re: miroslava]  
Автор Gorgeous™ (Блясък)
Публикувано04.03.04 11:13



не се втелявай толкова



Тема Re: Zena mi ci ima lubvnikнови [re: pora4]  
Автор _jena_ (непознат)
Публикувано04.03.04 15:37



чак пък съжаление. това възможно ли е в днешно време?! не съм много наясно, но намери си и ти - така няма да и обръщаш внимание и нека се замисли и тя.



Тема Re: Zena mi ci ima lubvnikнови [re: _jena_]  
Авторpora4 (Нерегистриран)
Публикувано05.03.04 20:04



Да възможно е,но се оказа съвременен урок.Не ми трябва да си търся някоя,ако не желая за момента.Моето достоинство може да падне само ако аз го принижа с мои постъпки.А тя горката не осъзнава още в какви проблеми се забива.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.