Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:45 07.06.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Претапициране на мебелинови [re: lilav]  
Автор Eлицa (новак)
Публикувано02.02.04 11:34



Благодаря ти.



Тема Re: Претапициране на мебелинови [re: pepa]  
Авторjam (Нерегистриран)
Публикувано02.02.04 11:38



как така не работят с пружини? аз досега не съм чувала за такова нещо.



Тема Re: Претапициране на мебелинови [re: jam]  
Автор Shina (търсеща)
Публикувано02.02.04 13:20



Претапицирах два дивана, мног стари по на 40 години, смениха пружини, дунапрени /те баха с трева/, сложиха корк, към 200 лв. Дамаската е от мене, в цената влиза и превоза. Тапицера има атилие на ул. Веслец и ул. Симеон. Аз бързах и ги направи за една седмица.



Тема Re: Претапициране на мебелинови [re: Shina]  
Авторjam (Нерегистриран)
Публикувано02.02.04 13:54



А доволна ли си от работата на тапицера?
Точно в това ателие съм ходила да питам, само че цената, която ми каза, беше по-висока - за диван, 2 фотьойла и 2 табуретки - 320 лв.
Притесни ме това, че не е много чисто в ателието и редовно изнася мебели на улицата, където е кално, влажно, минават коли и пръскат...



Тема Re: Претапициране на мебелинови [re: dodo_dodo]  
Автор veO4 (варна)
Публикувано02.02.04 14:10



ще трябва да ги търсиш по обяви или чрез познати. аз съм от варна (както виждаш) и за това не мога да ти помогна много. Аз на скоро претапицирвах и като гледан какви цени пишите ми се струва, че тук излиза по евтино. Тапицера ми го препоръчаха познати и след звънене по разни фирми и други човека ми свърши чудесна работа на изгодна цена. Още една насока- дърводелците обикновенно работят с познати тапицери така че пробвайте по няколко начина . Успех на всички



Тема Re: Претапициране на мебелинови [re: jam]  
Автор Shina (търсеща)
Публикувано03.02.04 10:20



Доволна съм. Мисля, че цената не е висока. Аз тапицирах само долната част на диваните, смених всичко. Той като види в какво състояние са мебелите предлага, какво трябва да се смени. В този район има и други тапицери, но някои искат да им закараш мебелите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.