Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:12 27.06.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Климатици Osakaнови [re: Ecнaф]  
Автор 3te...ki (трите точки :))
Публикувано22.01.04 15:19



Само ще кажа, че съдружникът на мъжа ми (който по една случайност живее точно срещу нас) има Панасоници инвертори и ВЕРВАЙ МИ текат си Сега изниква въпросът - ти в кой град живееш и там вали ли изобщо сняг?
А и още нещо - какво искаш да кажеш с това, че йонизаторът пращи ... че нещо не те схващам?



Тема Re: Климатици Osakaнови [re: 3te...ki]  
Автор Ecнaф (The Boomer)
Публикувано22.01.04 20:29



Живея в гр. София, кв. Бояна.
Ясно е, че не говорим за технологичното оттичане на конденз, а за течене отвсякъде.
По една случайност съм състудент с представителя на Панасоник за България, както и приятел със собственика на дистрибутора за България. Хайде със здраве.

ПП. За злощастие обаче у дома на гости идва и собственикът на веригата Технополис, не можах да му откажа Хайера, да не го обидя... Сега всички са доволни, макар и конкуренти (уж, както доста работи у нас)

Agent of Change

Редактирано от Ecнaф на 22.01.04 20:34.



Тема Re: Климатици Osakaнови [re: Ecнaф]  
Автор 3te...ki (трите точки :))
Публикувано23.01.04 11:22



- Знаех си, че ще ми отговориш! ОК спираме спора - важното е всички да са доволни, нали така?
Беше ми приятно да си поспорим
Чудесен съперник си!
Хайде, остани си със здраве!



Тема Re: Климатици Osakaнови [re: Maмa Mъpмopaнa]  
АвторSwediq (Нерегистриран)
Публикувано24.01.04 20:03



Официален вносител и сервиз на Sharp за България е една варненска фирма, която има представителства в почти всички по-големи градове. А иначе климатиците са много добри, само дето са доста по-скъпи от ментетата - то си е и нормално де. Почти съм сигурен, че няма да съжаляваш за избора на строителите.
...не правя реклама на фирми, затова просто потърси в нета координатите им.



Тема Re: Климатици Osakaнови [re: Maмa Mъpмopaнa]  
Автор mania4ka (madness)
Публикувано25.01.04 14:14



Вносителите на SHARP и са Интерсервиз Узунов

Я кажи кой е този строител, защото много добре ми звучи това?



Тема Re: Климатици Osakaнови [re: Kitten]  
АвторLego (Нерегистриран)
Публикувано28.03.05 08:21



В Казанлък има фирма Интерсервиз УзуновИ - разликата е една буквичка... Разправят че били дистрибутори на SHARP и OSAKA ама и те и търговците са МЕНТЕ...
Преди две години поръчах прозоречен климатик ОСАКА от тях и сключихме договор за лизинг... След седмица чакане го доставиха... в магазина си. Понеже климатика с кашона не се събра в багажника, свалихме опаковката и... вътре се оказа климатик ADMIRAL
Веднага се хванахме за гушите... Оказа се че за собствениците "климатик ОСАКА" означава "климатик тип ОСАКА"... Както и да е... Убедиха ме че няма разлика, смъкнаха цената и т.н. Пък и на мен ми трябваше само за охлаждане... У дома го монтирахме в стаята ми и го включихме след 24 часа... Никакво охлаждане... Оказа се че няма достатъчно фреон... Закарахме им го, те ни дадоха направление за някакъв гараж, където един "майстор" си ремонтираше москвето... Сумтя и се въртя, каза ч не може да го направи... Толкова за "фирмения сервиз"... Закараха го до Варна - в тамошен сервиз - най-вероятно там са го сглобявали... Е, вече работи без проблем, ама...



Тема Re: Климатици Osakaнови [re: Julian]  
АвторPitast (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 21:45



a kakvo mislite za klimatik LG



Тема Re: Климатици Osakaнови [re: Pitast]  
АвторdiadoBlago (Нерегистриран)
Публикувано18.06.05 21:04



Пушка!!
Абе Жулиане ти и тук ли започна тая тема ?
На второ място се опитваш да се гъбаркаш с Осака и Нео, нещо лично ли имаш към тези марки??
Нали и в сетком.бг си писал същите неща.



Тема Re: Климатици Osakaнови [re: Julian]  
Автор pepi_iwanowa (естет)
Публикувано20.06.05 09:46



Имаме климатик Осака в кухнята и мога да кажа, че никога не е било толкова топло през зимата, независимо от средството за отопляване, което сме ползвали. Проблеми с него не сме имали, дори при много ниски температури работи.



Тема Re: Климатици Osakaнови [re: Julian]  
Автор astronavt (кълвач с лаптоп)
Публикувано21.06.05 19:38



ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЙЙЙЙЙЙЙЙ къде изчезна бе Юлианееееееее




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.