Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:48 29.05.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: хлебаркинови [re: ДAPA]  
АвторSunny (Нерегистриран)
Публикувано07.03.04 15:02



Здравей
Надявам се за два месеца да си си решила проблема с хлебарките, но в случай че не си мога да ти препоръчам една фирма - работи доста добре ЕТ Инсектконтрол. Нашия вход ползва услугите и от известно време и нямаме никакви проблеми. Телефонът е 0889 382876. Извинявай но съм запомнила само мобилния.

Успех!




Тема Re: хлебаркинови [re: ДAPA]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано07.03.04 19:33



Правя им магии -не са устойчиви

^Главното не е фактът, а отношението към него. ^

Редактирано от ПЪTниk на 07.03.04 19:34.



Тема Re: хлебаркинови [re: ДAPA]  
Автор Дeлфин (момиче)
Публикувано07.03.04 22:01



Като се нанесохме имаше много, пръскала съм точно три пъти за тези три години с едно много непретенциозно на външен вид, казва се EKTO KILL само в банята, и то съм пръскала първата година, защото след това не съм виждала вече хлебарки у нас...Изобщо нямам представа на какво се дължи...животни нямаме, парното работи на пет през целия отоплителен сезон, незнам да са пръскали мазетата. Във входа често виждам по някоя хлебарка...
Ами пробвайте го този препарат, може и да е от него



Тема Re: хлебаркинови [re: ДAPA]  
Автор Toни (непозната)
Публикувано08.03.04 00:18



Живея в къща с месно парно и проблема с всякакви буболечки (хлебарки, мравки, паяци, мухи и др.) и гризачи напълно го реших, като един път в годината частна фирма изпръсква всички помещения. Напълно безвредно(имам 2г. и 5 месеца дете) и много ефикасно. Цената за апартамент от 100м2 е около 30лв. Много съм доволна! За повече подробности можете да проверите на тел. 0888/53-70-12. Това не е реклама, истина е! и го правя, защото цялото ми семейство имаме нетърпимост към всякакви инсекти. Вече 3 години го правя и си живееме спокойно.



Тема Re: хлебаркинови [re: ДAPA]  
Авторpoizon (Нерегистриран)
Публикувано09.03.04 20:21



пробвай с Боракс - има го в аптеките, струва стотинки и е относително ефективен. разтварям го във вода и мия подовете, а на труднодостъпните места / зад шкафове например / наръсвам от прашеца. не ги убива, но ги отблъсква, нещо не го харесват.
Живея в Ст. град и тук напастта е повсеместна. Когато се нанесохме, мъж ми напръска с 2! флакона райд, на сутринта изметохме такова коли4ество гадини, което спокойно пълни буркан от компот и те продължиха да изпълзяват още около 2 месеца. Беше ужасно, защото имам фобиа от хлебарки, и изобщо от неща, които имат пове4е от 4 крайника, но сега положението се нормализира.
Успех в борбата!!!!!!



Тема Re: А дървениците?нови [re: ДAPA]  
Автор babaToHka (старило-патило)
Публикувано09.03.04 20:59



Прощавайте, че малко не на място се включвам, но пък ние се видяхме в чудо с едни дървеници. Първо ни хапеха в спалнята и ние дълго време си мислехме, че са комари, защото не бяхме сложили мрежи на прозорците, при това хапеха само мен, а не съпругът ми. Когато случайно хванахме един екземпляр и го показахме на познати диагнозата беше дървеници. Последва кратък период на отчаяние, защото всички казваха - изгорете стаята и при малко късмет може да сте се отървали... Но взехме някакъв препарат (от познат ветеринар) и като вдигнахме матрака почистихме всичко много внимателно и се оказа, че гнездото им е било в едно старо видео!(Голям шаш за мен, защото след като разбрах, че дървениците не ядат дърво, поне живеят в дърво...) Та изчистихме ги с едно пръскане и 1 година никакъв проблем. От един месец нещо ме хапе като си полегна на дивана в хола и пак случайно изловихме една дървеница. Разглобихме дивана, заредени с нова доза препарат и.... нищо! Ама не само че нямаше гнездо, нямаше и кътче където да се скрият. Пак напръскахме за всеки случай, но преди малко установих, че ефекта е никакъв. Невъзможно е да сме ги пренесли от спалнята, защото всичко е изхвърлено, изпрано и почистено. От къде идват тогава И възможно ли е да се крият в плат?
Извинете ме за пространното обяснение.

Жить, как говорится, хорошо! А хорошо жить - еще лучше!


Тема Re: А дървениците?нови [re: babaToHka]  
АвторOбpeтeнoв (Нерегистриран)
Публикувано27.03.04 23:11



Никола

Бе, и аз мислех, че сме ги изтребили, ама още са живи...

Че и революции май искат да правят...

Няма ли илюминати в тая държава! Къде са братята ни в Германия, Франция, Шотландия, Америка!, Румъния, Турция, Испания, Либия, Южна Африка, Саудитска Арабия , Ирак , Афганистан, Сирия, Португалия, Англия, Индиея, Русия (бе, щях да я зябрая, а такива заслуги имаме още от турско към нея, Украина, Чечения, Грузия, Армения, , Казахстан, Узбекистан, Латвия, Естония, Литва, Латинка Америка цялата, Мехико, етцетера...



Дървеници от всички страни, обединявайте се!

дървениците се обединиха и изядоха Дървото на животеца на неполучилите Благословията на Исус!

Шалом





Тема Re: хлебаркинови [re: poizon]  
Авторcибил (Нерегистриран)
Публикувано27.03.04 23:14



Аз се храня с тези неща и не ме отблъскват - напротив! Ставам още по-голяма - размножавам се! Правопропорционално на отровата! В световен аспект!





Тема Re: хлебаркинови [re: ПЪTниk]  
Автормarтpeпaч (Нерегистриран)
Публикувано27.03.04 23:18



Магия да ти направим с татю ми (не че не я направи!) - няма отърване!

Страшни сме били, сме и ще бъдем! По всичките му работи!

Баща ми е Бог! (и на магиите) И много си държи на НАШЕТО семейство!






Тема Re: хлебаркиБканибалкинови [re: mary]  
Авторerиптoлor (Нерегистриран)
Публикувано27.03.04 23:52



На кан адеца:

Аз съм кюнстлер и маля Дивен!

Подбора на естеството е изкуството на Бога-творец да избира и призовава, но

преди да подбере, изпитва с огън, и златото остава, а фалшификациите - изгарят, а хлебарките сигурно са печени (изобщо това насекомите са преминали не само през мелачката на естествения подбор, но явно и на ядрени катастрофи са издържали, като някой видове мухи (от една после са се развъдили разни видове, но не всички са роднини на първата), така е и при пчелите, осите, общо взето Бог ги е оставил, за да му служат като напаст Божия, иначе как щеше да прави скакалците отново, ако не бяха оцелели - той нови видове не прави - само гледа сиира на онези, които генно и всякак манипулират природата, та да му е по-як гнева, като пръсне земята по шефовете...

Та, това и за хлебарките, и за хората, и за мишките, и за вирусите, и за чумата, и за спина, и за вретеното (уф, туй беше в приказката за Снежанка), и за ябълката (уф, туй беше в приказката за Пепеляшка), не, бе, Баба Яга, пеща беше в Хензел и Гретел, я, Макс и Мориц пък бяха май с хлебарките ортаци, ама това, там, мелничаря как ги побърка, а? А козите в Седемте козленца? А бе, тези приказки кой ги пише, бе?

А, сещам се. Каква символика! Като във вашата тема!

Та, какво за хлебарките?



Солят се и се женят за спайдер, снасят яйце от термит и се ражда крокодил, който ...

се жени за дефин и се ражда краставица...

Доли, овцата, става акула и се снима в Холивуд във филма "Как изядох вълка на Червената шапчица, която уби Зеления ловец Туми Вярващия в Гората на отсечените".

Мога и още, но ме мързи...

Отивам при Прилепа да му гледам на Корейски чай от кестени.

После ще залепя крилата на Икар, понеже ще ходи в Бразилия да скача от статуята на Исус, ще мина покрай градът на Инките (не пчеларите от швабско), да им прасна един проект за нова пирамида, Египет ще изрови поредната мумия, тя ще ги изпсува на чисто български, Бог ще се направи, че не разбира за какво става дума, ще перне един свой папа през устата, той пък ще привика мафията, ще им попее малко за Мадоната, тя ще се появи разревана на някой място, където са планирали войничка, после Америка ще плесне с ръце и ще каже: мамка им, ислямисти, те са виновни за войната във Виетнам! И ще тръгнат да гонят България, защото, ясно е, българите са евреите на света, защото разпънаха Исус!

Тогава Хитлер, разбира сее, ще подпали Америка и ще каже: планът е Български! Почнаха с Райхстага, минаха през папата, през Либия, гътнаха Кулите-близнета, направиха всички атентати по света, родеха Бин Ладен (той също е българин, с пластична операция, и Садам - той е най-българин, човека, и Буш е българин!

Абе, верно, бе! Буш е Българин!

Ето извора на Злото!

И знаете ли защо?

Защото Съединените американски щати са България!

Ах, тези българи!

Терористи със терористи!

Извод: и хлебарките са българи!

Да живеят хлебарките?

Защо не! Щом са българи!

Всичко българско и родно любя, тача и милея!

Да живее българската дружба!

И ние, българите!





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.