Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:59 28.09.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема какво ще си помислите или направите...нови  
Авторcъпpyra (Нерегистриран)
Публикувано08.11.03 14:47



ако съпругът ви е изпратил съобшение "мога ли да ти се обадя" на една Буква, и същата буква му е честитила рожденния ден на дълго и широко чрез СМС (съдържанието на текста подсказва,че Буквата е женска).



Тема Re: какво ще си помислите или направите...нови [re: cъпpyra]  
Автор Pyмянa (lady)
Публикувано08.11.03 16:50



Щом съпругът ти пита такива неща, явно Буквата е омъжена и не може да й се звъни по всяко време. Щом му е пратила предълъг смс, значи не е имала възможността да му каже тези неща лично. Значи можеш да бъдеш спокойна.
Ако вдигнеш скандал ще е тъпо, ако се правиш че нищо не знаеш, ще изглеждаш будала. Дръж се като човек на който нещата са ясни, но вижда в тях само смешната страна. Ще можеш ли?



Тема и какво от това?нови [re: cъпpyra]  
Автор ET (Dementor)
Публикувано08.11.03 17:01



не искам да звуча грубо, но е невъзпитано да четеш чужда кореспонденция...
в такъв случай си просиш да намериш нещо, което да не ти хареса или да те подтикне към мнителност.... както казала една жена на мъжа си, като я спипал с любовник "и сега като започнат едни подозрееееееения"

мъжът ти има ли право да общува с други жени? те могат ли да му честитят надълго рождения ден, или не е разрешено? може ли да флиртува с омъжени жени?

в моя gsm също има хора, отбелязани с буква... Бракът ми би свършил, ако на мъжът ми му хрумне да им разглежда листата или да любопитства кой кой, еле пък да ми чете съобщенията в нета, смс-и или каквито ще да са...

дали има или няма емоционална или физическа връзка с друга жена, според мен си е негова работа, не ти е дете да го контролираш, нали е голям човек



Тема Леле ЕТнови [re: ET]  
Автор Flash_ ()
Публикувано08.11.03 17:05



те това последното ме размисли. Верно ли си е само негова работа?



Тема Re: и какво от това?нови [re: ET]  
Авторcъпpyra (Нерегистриран)
Публикувано08.11.03 17:08



на теб не би ли ти прищракало, ако случайно попаднеш на подобна находка, или си желязна и не ти пука?



Тема Re: Леле ЕТнови [re: Flash_]  
Автор ET (Dementor)
Публикувано08.11.03 17:19



да

ако има нещо в отношенията му с други хора, което засяга мен, ще ми каже, както и аз бих му казала

но Свободата, Санчо......
ти четеш ли нещо, което не е адресирано до теб?


е, има и такива хора... няма да забравя на една колежка гаджето как й изтърси чантата на един купон и я пита "я, тая запалка откъде ти е?".... пък тя се ожени за него...



Тема Re: и какво от това?нови [re: cъпpyra]  
Автор ET (Dementor)
Публикувано08.11.03 17:28



на мен вчера към 11 ми се обади някаква дама, която се представи като Катерина, и търсеше мъжа ми, но доколкото знам е момиче от техния алпийски клуб и става дума за пътуване заедно... питах го дали ще пътува, а не дали я харесва и т.н. - това, което ме вълнува, е как да си съобразя времето, което ще прекараме заедно, а не с какво точно се занимава, когато си ползва свободното време....
нямам чувството, че сме залепени и принадлежащи един другиму - отделни хора сме си, живеем заедно и имаме деца, защото сме си много приятни и мили един на друг, а не защото аз съм неговата вселена или той моята...

не съм от желязо, даже си флиртувам понякога, но ако има нещо, което може да ме накара да се метна от флирт и лигавене към сериозни брачни и извънбрачни сътресения, това е контролът... слава Богу че и двамата сме такива, иначе да сме се развели отдавна...

не знам как да ти го обясня, но не се бърка в чужда раница, джоб, кю и т.н. И децата си карам да си изпразват дрехите за пране сами, просто не се бърка и толкова - и те имат право да крият нещо от мен в края на краищата...



Тема Re: Леле ЕТнови [re: ET]  
Автор Flash_ ()
Публикувано08.11.03 17:45



ми не чета, и не бъркам по джобове и тем подобни! И си имам проблеми заради това щото веднъж изпрах един документ и излязох аз виновната що не съм го преджобила!
Винаги е било така. А откак една приятелка смс по смс стигна до любовницата на съпруга си хептен спрях и да му поглеждам към гсм-то Ха-ха - Flash - щрауса!
И това при условие, че съм ревнива...признавам си! Най-най големия скандал който съм вдигала за 18 години откакто сме заедно е от ревност! И той беше без вина виновен...да знае да не се завира между шамарите!
...забравих да кажа, че и една химикалка изпрах която беше изтекла в пералната ии беше направила майко мила вътре!:-)))))

Редактирано от Flash_ на 08.11.03 17:46.



Тема Re: Леле ЕТнови [re: Flash_]  
Автор ET (Dementor)
Публикувано08.11.03 17:53



бе аз имах ревниво гадже в училище и оттогава като чуя и ми настръхват косите, а мъжът ми е... как да ти кажа... ако дойде някоя дама да го ухажва настойчиво, няма да я пропъди, но хич не е от типа ловец и бройкаджия... ето ти един хубав виц по темата, ако не четеш руски, ще ти го преведа :-)

Мужик просыпается с утра с жуткого бодуна, открывает глаза, голова
болит, оглядывается по сторонам: фуууу, дома... встает с кровати,
ощупывает себя - е-мое, в пижаме... в жизни пижаму не одевал. Смотрит -
на туалетном столике стакан воды, таблетка аспирина и записка от жены:
"Милый, завтрак на столе, все прибрала, твоя навеки - жена". Мужик в
совершенном непонимании, выпивает таблетку и идет в ванную... по пути
обнаруживает, что квартира не то что чистая, просто вылизана до блеска,
сын сидит у себя в комнате, делает уроки...
- Сынок, а что вчера было?
- Ты пришел пьяный, как обычно под утро. Облевал всю прихожую, нагадил
мимо унитаза, побил в кухне всю посуду, поставил матери фингал под
глазом.
- Ну и, что случилось с мамой, с квартирой???
- Ааа, ты про это, просто когда тебя мама стала укладывать спать и
начала стягивать с тебя штаны, ты заорал "пошла на хуй, сука -
Я ЖЕНАТЫЙ!!!"



Тема Re: Леле ЕТнови [re: ET]  
Автор Flash_ ()
Публикувано08.11.03 17:58



Имах 6-ци по руски едно време и поне да чета знам!:-))))Даже и сега си имам другарче с което си пишем от Казахстан!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.