Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:23 20.09.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема TCMнови  
Автор mania4ka (madness)
Публикувано01.11.03 13:23



Kакво ще кажете за стоките на ТСМ. Гледам, че доста магазинчета са направили из София и продават много евтино като се има впредвид, че стоките са германски. Дали нещо са менте, некачествени или са голямата далавера???



Тема Re: TCMнови [re: mania4ka]  
Автор Shturcho (щурав)
Публикувано01.11.03 13:31



ние имаме електрическа месомелачка и бързонагряваща кана и сме много доволни.
Имат и не лоши дрехи понякога, а за обувките само хубави неща съм чувала - естествена щожа и много здрави :-)



Тема Re: TCMнови [re: mania4ka]  
Автор Petyata ()
Публикувано01.11.03 14:54



Здрасти!
Всичко TCM-ско се произвежда в Китай. Tschibo които са собствениците на тази марка са действително немска фирма. Стоката се продава на много места включително и в Германия

това им е немския сайт.
Аз съм ги виждала в евтини немски супермаркети, но не претендирам за добра информираност.
Аз лично редовно си пазарувам разни джаджи за къщата и имам наистина страхотни попадения, но от опит съм се научила, че макар и дизайна да им е готин, не всичко тяхно е ок. Проверявай внимателно всяко нещо, което купуваш оттам.

Поздрави!

Не дразнете клетката
лъвът е паянтов


Тема Re: TCMнови [re: mania4ka]  
Автор Dideto (Tsuki No Namida)
Публикувано01.11.03 18:58



аз ползвам четка за зъби (електическа или там както се води )
ами доволна съм определено ... здрава е



Тема Аз имам ръчен часовникнови [re: mania4ka]  
Автор Stefan (хич ме няма)
Публикувано01.11.03 23:05



с радио синхронизация на часа и датата - вече близо две години работни безотактно. Никакви грижи - беше добро попадение. Забелязал съм, че в магазините със стоки на тази компания има много практични неща - но по-скоро за домакини. Те трябва да избират нещата, които могат да им бъдат от полза. Иначе цените са си направо смехотворни.
Стоките са евтини, защото дестинацията им е широк кръг потребители - не вечни като Ролс Ройс и Ролекс, но практични и много тясно специализирани, ако си забелязала. Всъщност - ако ми позволиш оценка - нещата, които видях в тези магазинчета със стоки на TCM в моя град могат да бъдат оценени само от вас - жените. Май си е изцяло във вашия ресор да пазарувате там.



Тема Срам ме е да изброя.... [re: mania4ka]  
Автор miroslava (заета)
Публикувано01.11.03 23:38



колко техни неща имаме! Доволни сме много и ги посещавам всяка седмица!
Мира



Тема Re: Срам ме е да изброя....нови [re: miroslava]  
Автор fasulche (zelenichko)
Публикувано03.11.03 17:46



Къде имат магазини в София?Знам за един на Аксаков, ама други?

For my dreams I hold my life
For wishes I behold my night


Тема Re: TCMнови [re: mania4ka]  
Автор Kitten (tiny little)
Публикувано03.11.03 18:25



Подариха на стенен часовник ТСМ - с автоматично радиосверяване с атомния часовник некъде си... Много е хубав и веднага си го закачихме!
Обаче имаме един доста сериозен проблем с него - сверява се с централно - европейското време!
Колко пъти го слагаме на нашето време - и след час - два пак се е върнал на СЕТ
Няма начин да се оправи - така си и седи на стената си си показва един час по - рано

Need you by my side
Come and be my pride
Never be denied
Everlasting love (by U2 ;-)


Тема Re: Срам ме е да изброя....нови [re: fasulche]  
Автор mania4ka (madness)
Публикувано04.11.03 09:43



И мен ме интересува къде имат магазини, но този на аксаков нв го знам.
Ако някой знае къде има дистрибуторски магазин да каже, защото там били най-евтини стоките.
Доколкото разбрах склада на вносителите бил на пътя Пловдив-с.Куклен и работили с дистрибутори в София, които от своя страна дават стоката на търговците с магазинчета. В нашия квартал има 2 магазина (сравнително малко стока) които продават на различни цени, нищо че са на 20м един от друг.



Тема Re: Срам ме е да изброя....нови [re: fasulche]  
АвторlLS (Нерегистриран)
Публикувано04.11.03 13:18



Аз също съм почитател на тази марка. В София знам 3-4 магазина. Едните са от Варна - до Музикалния театър, ул. Симеон и Мария Луиза, На Аксаков - те се наричат BIG SHOP. Другите са на Пловдивска фирма - на Екзарх Йосиф, срещу Халите. На Дондуков до застрахователно дружество Орел, на улица Милин камък, между Крум Попов и св. Наум.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.