Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:35 04.06.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Тема Роднинските връзкинови  
Автор Пaлмиpa (дразнител)
Публикувано26.10.03 22:06



Ще ме светне ли някоя добра душа, какви са точно роднинските връзки, като:
зълва, етърва, балдъза, разликата между чичо и свако и тути кванти такива
оказа се днес, че от една седмица и говоря на една приятелка да се срещнем на 100 км от нас, защото отиваме на рожден ден на зълва ми, а тя отишла пак на рожден ден, ама на етърва ми,която за нейн ужас се оказало, че няма рожден ден.
накрая резултата беше, че не си получих колетчето, скарахме се, а тя ми каза, че колетчето ще ми даде когато науча роднинските връзки
а вътре имам кисело зеле, буркан с печени чушки, 5 книги, плюс 2 бутилки ракия. как да не пукнеш на мъка
и много вестници, ей за тях ще си изгризя ушите направо, щото докато пак се видим, вестниците ще стават само за камината

Усмихни се…утре ще бъде по-лошо.


Тема Re: Роднинските връзки [re: Пaлмиpa]  
Автор Dideto (Tsuki No Namida)
Публикувано26.10.03 23:04



и на мен винаги ми е много сложно и затова на всички им викам "чичо и лельо"



Тема Re: Роднинските връзкинови [re: Dideto]  
Автор Пaлмиpa (дразнител)
Публикувано26.10.03 23:24



абе ако на зълвата, или етървата, а аз имам такива в изобилие, смятай само - 4 - ма братя и 3 сестри, и кажа "лельо", най-много да ми се озъби

Усмихни се…утре ще бъде по-лошо.


Тема Re: Роднинските връзкинови [re: Пaлмиpa]  
Автор diana__ (mama na Velina®)
Публикувано27.10.03 02:08



4-мата братя са ти девери, жените им са ти етърви, 3-те сестри са ти зълви, обаче мъжете на тези три сестри не знам какви ти се падат.
Малей, много рода, много нещо!




Тема Re: Роднинските връзкинови [re: Пaлмиpa]  
Автор lsabel (chervenokoska)
Публикувано27.10.03 02:09



Zulva e sestrata na supruga ti (ako ima takava) . Eturva imash v sluchey , che suprugut ti ima brat i toy e jenen , ta negovata jena ti e eturva (kakto i ti na neya ). Bulduza ima suprugut ti - tova e tvoyat sestra (pak v sluchey , che imash takava).
V US neshtata sa resheni mnogo prosto - ako supruga ti ima sestra - tya avtomatichno stava tvoya sister- in -law (sestra po zakon) , tova vaji i za vsichki ostanali rodnini na suprugat ili suprugata , taka se sdobivash za otricatelno vreme s edin kup bratya ,sestri , leli , babi i pr. .



Тема Re: Роднинските връзкинови [re: diana__]  
Автор Rhayne lre (weird)
Публикувано27.10.03 02:56



съпругът ти има сестра, тя е твоя зълва. нейният съпруг се пада зет на теб и на мъжа ти, а тя ти се пада снаха.
ако ти имаш сестра - съпругът й също се пада зет на теб и мъжа ти.
сестра ти е балдъза на съпруга ти.
съпрузите на две сестри са баджанаци (един на друг :)).
ако ти имаш брат, то той се пада на съпруга ти шурей.
съпругът ти на него му е зет.

и сега идва сложното:
съпругата на шурея на твоя съпруг се пада на мъжа ти шуренайка /май/.
ти се падаш на шуренайката на на съпруга ти... сещаш ли се? ти си нейна зълва - нейният мъж е брат ти.

начертай си една схемичка

You're just jealous, because the voices talk to me!


Тема Re: Роднинските връзкинови [re: diana__]  
Автор Пaлмиpa (дразнител)
Публикувано27.10.03 10:36



ами размножават се хорат бе

Усмихни се…утре ще бъде по-лошо.



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.