Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:23 20.06.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема каква перална машина да си купя?нови  
Автор hristiqn (непознат )
Публикувано19.10.03 15:17



Здравейте,
Имам нужда от вашата помощ за да си избера марка перална машина. Засега сме се спрели на перална машина с горно пълнене но бих искал да знам кой модел е най-безшумен и издръжлив.
Има многото марки на пазара AEG, Bosh, Indesit, Gorenje, Ariston, Whirlpool, Samsung и други, но като че ли единствено не бих искал да е Whirlpool тъй като съм чувал че много дефекти дават - тече вода от тях, шумни са и т.н.

Моля, помогнете!!!!



Тема Re: каква перална машина да си купя?нови [re: hristiqn]  
Автор mania4ka (madness)
Публикувано19.10.03 15:52



АЕG естествено, ако искаш да нямаш грижи за дълъг период от време



Тема Re: каква перална машина да си купя?нови [re: hristiqn]  
Автор Dideto (spring)
Публикувано19.10.03 20:02



AEG, Bosh или Gorenje. За мен тези са най-добри.



Тема Re: каква перална машина да си купя?нови [re: hristiqn]  
Автор Heмиpницa (Млясссссссссссс)
Публикувано19.10.03 20:28



Мога да ти изпратя на мейл екселски таблици относно маркетингово проучване за перални. Но защо с горно зареждане търсиш??!
Аз като си купувах, търсих енергоспестяваща, с неръждавейка барабан и казан и да е красива...Всяка жена иска техниката й да е красива...освен функционална ест.
Мога да ти ги пратя на мейл. Остави ми бележка.
Имам същите "сечения" и за ютия и още куп нещица....
Моето си е професионална деформация, не се учудвай!

Редактирано от Heмиpницa на 19.10.03 20:38.



Тема информациянови [re: hristiqn]  
Автор Heмиpницa (Млясссссссссссс)
Публикувано20.10.03 02:16



Макар да е неделя късно вечер /направо си е понеделник рано сутрин де/ имам доста изпратени бележки с молба за екселските таблици.
Нека всеки питащ първо определи критериите за търсене на пералня - цена, функционалност или конкретна марка /щото му е любима/.
Тогава да ми изпрати бележка с e-mail, на който да пратя инфо.
Аз споменах моите критерии и цената на пералнята не е била определящата!
Имам инфо с марки, модели, магазини, добри условия за разсрочено плащане за закупуване на пералня и прочие..../само за София/.
Евтино и качествено - Gorenje води в класацията - за пералня, хладилник и печка. Сега пускат реклама именно за тях и наистина си заслужават. Имам много доволни познати, употребяващи уреди с тази марка, но аз предпочитам друга.
Пожелания за ползотворна седмица!



Тема Re: каква перална машина да си купя?нови [re: hristiqn]  
Автор gugolinka (новак)
Публикувано20.10.03 09:00



 

Вече две години използвам Whirlpool с горно зареждане и нямам никакви
оплаквания. Марката си я избираш ти, но ти препоръчвам пералня с горно
зареждане - не можеш да си представиш колко пространство се отваря - те
са малко по-високи от стандартните перални, но доста по-тесни.




Тема Re: каква перална машина да си купя?нови [re: hristiqn]  
АвторPyмянa (Нерегистриран)
Публикувано20.10.03 10:00



Аз имам Ariston, работи без засечка вече осем години. Пускам я всеки ден, понякога и по два-три пъти. Но е малко шумна, на мен не ми пречи защото имам отделно мокро помещение. съседката ми има Bosch, май така се пише. въобще не се чува дори когато центрофугира, а и тя е модел отпреди осем-девет години.

Ако купуваш италианските Indesit и Ariston ги купи от магазин Зора, тъй като те са вносителя. Останалите модели са най-евтини в Техномаркет.



Тема Re: каква перална машина да си купя?нови [re: hristiqn]  
Автор Lara (Barbie Girl)
Публикувано20.10.03 11:29



Аз съм за Ariston, нашата е такава и съм страшно доволна - с цифров дисплей и е много лесна за употреба.
Но какво толкова има да гледаш на една пералня - важното е да пере

Аз искам да питам кой са вносителите на Gorenje, къде е най-евтино, т.к сме се ориентирали другите кухненски уреди да са такива?



Тема Re: информациянови [re: Heмиpницa]  
Автор Taйнa (непознат)
Публикувано20.10.03 13:45



А ако можеш да кажеш,продават ли се някъде в България или в София сушилни машини,ще ти бъда вечно благодарна.Бях при дъщерята в чужбина и там за 50 минути дрехите са изпрани и изсушени,даже нямат нужда от гладене,супер.



Тема Re: информация [re: Taйнa]  
Автор Heмиpницa (Млясссссссссссс)
Публикувано20.10.03 15:48



Автоматична сушилня имаме от дълго време в родният ми дом и последните години /откакто си взехме пералня AEG/ не сме я ползвали.
В новият си дом автоматичната сушилня въобще не е на дневен ред, пералнята ми е много добра и прането си излиза почти сухо - направо на простира в стаята - сухо, некапещо и т.н. Как ухае от омекотителя само.........ммммм
Т.е. информация за сушилня нямам.
Но ето нещо -






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.