Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:44 20.05.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема За българската марка Елитнови  
Авторkиkи (Нерегистриран)
Публикувано24.10.03 09:08



Моля ви кажете си мнението за тази марка, тези които са я ползвали.Без значение какъв уред имате.Като им разглеждах сайта имат доста голям избор



Тема Re: За българската марка Елитнови [re: kиkи]  
АвторALiCA (Нерегистриран)
Публикувано24.10.03 09:18



Голям боклук. От метро си купихме електрическа кана. Работи 3 месеца. Като отидохме в сервиза, беше зарито от рекламации. Един мъж носеше тостер за е-ти път. Повредата се оказа почти непонравима. Купихме си нова кана, но не вецхе от Елит.



Тема Re: За българската марка Елит [re: ALiCA]  
Авторkиkи (Нерегистриран)
Публикувано24.10.03 09:21



като те прочетох съвсем се отчаях.А на мен толкова неща ми харесаха на външен вид:((((((( Мерси много за мнението



Тема Re: За българската марка Елитнови [re: kиkи]  
Автор Petyata ()
Публикувано24.10.03 09:31



Абсолютен боклук - въобще не се захващай. И това доколкото имам наблюдения важи за цялата им гама. Напудрили са ги на външен вид, но това не е техника направена да работи.
Питай някой техник и ще ти се изясни....

Поздрави!

Не дразнете клетката
лъвът е паянтов


Тема Re: За българската марка Елитнови [re: kиkи]  
Автор Бeни (!)
Публикувано24.10.03 09:50



Аз лично имам печка за отопление Елит и миксер с пасатор от тази марка, засага добре работят, но са ми съвсем отскоро.
За продуктите им преобладават отрицателните мнения. Пък то май си се и набива в очи като влезеш в магазина и видиш, че единствено те нямат конкурент в цените. Качеството е пропорционално на цената.
Виж дискусията тук за повече информация:
http://clubs.dir.bg/showflat.php?Cat=67&Board=blackfirm&Number=1939207015&page=0&view=collapsed&sb=5&part=all&vc=1

Надявам се моите уреди да са изключения!



Тема Re: За българската марка Елитнови [re: Бeни]  
Автор Petyata ()
Публикувано24.10.03 10:06



Активният линк



Не дразнете клетката
лъвът е паянтов


Тема Re: За българската марка Елитнови [re: kиkи]  
Автор kopche (добро)
Публикувано24.10.03 11:02



Някой от нашите приятели ни беше подарил гофретник на Елит.
На външен вид, признавам Елит много си ги бива. Много го докарват на модел, на цвят, на дизайн. За това - Браво!
Обаче, този гофретник прави две питки (аз на друго не мога да ги оприлича) от 9 сутринта до 11,15 - горе-долу.
И това на първо ползване. Решихме, че нещо не му е както трябва: може би плочите не греят достъчно силно, или и аз не знам какво му е. Та както си е в гаранция мъжа ми го носи на поправка в сервиза им.
Връщат го. Пускам го. Същата работа.
Толкова си може, просто. Като във вица с пианиста.
Сега седи в един горен шкаф и кога ще го метна не знам.




Тема Re: За българската марка Елитнови [re: kиkи]  
Автор Kitten (wife)
Публикувано24.10.03 13:17



На нас ни подариха сандвичарник Елит през лятото - досега сме го ползвали малко над десетина пъти и си работи екстра... Надявам се да се задържи така и занапред
Иначе и аз като го видях в началото имах сериозни съмнения и предразсъдъци и първия път ме беше страх да го включа дори...

Need you by my side
Come and be my pride
Never be denied
Everlasting love (by U2 ;-)


Тема Re: За българската марка Елитнови [re: kиkи]  
Автор MepиДжeй (непознат )
Публикувано24.10.03 13:29



Подарихма на свекърва ми тостер преди година и нещо и трябва да ти кажа, че работи страхотно, като се използва всеки ден. Взехме го за десетина лева от Метро. Имах много съмнения дали ще оцелее, но си казвах, че за толкова пари толкова. Честно казано, не бих рискувала с по-голяма покупка от тази марка, нещо ми е съмнителна.



Тема Re: За българската марка Елит [re: Kitten]  
Авторджeни (Нерегистриран)
Публикувано24.10.03 13:51





"Еlite е регистрирана БЪЛГАРСКА ТЪРГОВСКА МАРКА с патентен № 51 445 / 14.09.2001 г. от БЪЛГАРСКОТО ПАТЕНТНО ВЕДОМСТВО и е специално създадена за Еlite– България ООД.
Продуктите с марка са все по-търсени и предпочитани, защото са с:
- приемлива цена
- много добро качество
- съвременен дизайн
- надеждно сервизно обслужване в собствени сервизни бази"

Щом на 1-во място е поставена цената, а не качеството...сещате се
Това за подкрепата на БГ производството тук не върви!
Не купувайте уреди с тази марка, за да не си трошите нервите после...

Това ми напомня за евтините водки, ракии и бумът им едно време...Що ли?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.