Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:39 05.06.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Как да постъпя с жена ми????  
АвторEдин мъж (Нерегистриран)
Публикувано30.09.03 15:55



Искам мнението ви как да постъпя , тъй като съвсем съм се збъркал.
На практика от 10 години бракът ми е абсолютно разстроен. Не спя със жена си. Не мога да я търпя, въпреки, че в началото много я обичах. Тя се оказа една страхотна мърла, не хваща нищо в къщи, не готви, а и не може. Всичко върша аз. Имаме две деца. Няколко пъти се опитвам да се разведа. Стават страхотни скандали. Тя е от провинцията и няма къде да отиде всъщност. Заплатата й е малка и не може да си позволи квартира. Децата ми вече са доста големи, но тя непрекъснато ме обвинява, че не мисля за тях.
Направо не издържам! Какво да правя?



Тема Re: Как да постъпя с жена ми????нови [re: Eдин мъж]  
АвторCтpaшния Cъд (Нерегистриран)
Публикувано30.09.03 16:18



А каква е причината няколкото опита да се разведеш да не сполучат ?
Освен това в подобен случай според мен е по важно твоето щастие и спокойствието на теб и децата ти. Така че въпроса с нейното място за живеене не стои пред теб. Ако наистина ти се грижиш повече за децата - съвсем не мисля че трябва да имаш скрупули.



Тема Re: Как да постъпя с жена ми????нови [re: Cтpaшния Cъд]  
АвторEдин мъж (Нерегистриран)
Публикувано30.09.03 16:42



Номерът е в това, че ние привидно играем пред тях на семейство. Въпреки,че спим в отделни спални. Скандалите започват от нейна страна, когато кажа, че искам да се разведа или я накарам нещо да свърши.



Тема Re: Как да постъпя с жена ми????нови [re: Eдин мъж]  
Автор Пaлмиpa (вече не е тъжна)
Публикувано30.09.03 17:59



e, щом за десет години не е научила да готви...... на такава бой по манерката и докато омекне.

Не допускайте магаретата да ви четат конско.


Тема Re: Как да постъпя с жена ми????нови [re: Eдин мъж]  
Автор Bezhy (червено дяволче)
Публикувано30.09.03 20:02



dobre de, a predi da se ozhenite ti neznaeshe li tq kakwa e ili beshe slqp, zashtoto liubovta zaslepqwa.

Imam predvid, nezhiwq li zaedno pone malko s neq predi da se ozhenite



Тема Re: Как да постъпя с жена ми????нови [re: Пaлмиpa]  
АвторДpyr мъж (Нерегистриран)
Публикувано30.09.03 20:10



Ти така ли се научи да готвиш?



Тема Re: Как да постъпя с жена ми????нови [re: Дpyr мъж]  
Автор Пaлмиpa (вече не е тъжна)
Публикувано30.09.03 22:03



не, щото аз се научих още на 5-тата година.
.

Не допускайте магаретата да ви четат конско.


Тема Как да постъпя????нови [re: Eдин мъж]  
Автор Ecнaф (The Boomer)
Публикувано30.09.03 22:25



Въпросът не е "как да постъпя" - ти постъпваш в момента, правиш го (не я търпиш, скандали и пр.).

Имаш само 2 прости варианта:
а) довършваш докрай това, което правиш (т.е. - развеждаш се);
б) отменяш това, което правиш (т.е. промяната ще е МСС - мирно съвместно съществуване).

Няма други неща за правене. Не се мъчи от ... висящо положение.

С една дума, проблемът има само едно име: нерешителност.


Agent of Change

Редактирано от Ecнaф на 30.09.03 22:26.



Тема Re: Как да постъпя с жена ми???? [re: Eдин мъж]  
Авторeднa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано30.09.03 22:37



Не спиш с нея,не я понасяш,наричаш я мърла.Ти на пансион ли си я взел?Всеки има задължения в един общ дом.Ако си решил да се развеждаш,направи го.Скандал ще има,но ще отмине.Изпитваш угризения,колебаеш се.Защо?
Много е лесно да те наставляват други хора отстрани.Характерна българска черта е като нямаш акъл за себе си,охотно да даваш такъв на другите.Прецени сам какво те задържа все още при тази жена,която отдавна ти е чужда и какво не.10 години са доста дълъг период за размисъл.



Тема Re: Как да постъпя с жена ми???? [re: Eдин мъж]  
АвторPyмянa (Нерегистриран)
Публикувано01.10.03 08:57



Очевидно от дълго време си я поставил в положението на необичана, нежелана, чужда и живееща по милост в чужд дом. Какъв стимул ще има да се опитва да бъде изрядна чистница и да се научи да върти манджи. Естествената реакция, провокирана от вашите отношения е да не й пука и да не се привързва към дома и задълженията в него, защото усеща че така или иначе ще ги загуби.
Може мърлявостта и небрежността да се сължат на дълбока и продължителна депресия, причинена от лошите ви отношения и от това че на практика си я зарязал.
Виж нещата и от тази гледна точка.
Майка ти къде е, близо ли е до вас?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.