Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:52 30.04.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Как туширате напрежението?  
АвторBяpa (Нерегистриран)
Публикувано27.09.03 12:04



Обичам мъжа си, но напоследък ще се избием.:) Работата му е много натоварена , аз уча за един важен изпит, който поне скоро ще мине, малкото 2-годишно момиче само ни се катери по главите. Ужасно е. Аз излизам рядко, заради времето, та няма как много да се развлечем навън, какво да измисля. Страхувам се, че когато просто на човек му трябва почивка, сън и повече спокойствие, нищо друго не върви, но може пък вие да измислите нещо, патили и препатили хораБлагодаря предварително!



Тема Re: Как туширате напрежението?нови [re: Bяpa]  
АвторEвa (Нерегистриран)
Публикувано27.09.03 12:12



Присламчвам се към темата, проблемът ми е същия, само дето няма детенце. Но пък ако си изкарам изпитите ще имам шанса да духна на 10 000 км., което хич не действа в посока разведряване на семейните отношения.



Тема Всичко ще мине -нови [re: Bяpa]  
Автор Stefan (хич ме няма)
Публикувано27.09.03 22:32



даже с носталгия ще си спомняш за това романтично време, когато животът е бил неотразимо-щастлив с бутафорните си проблеми на фона на 20-те години от живота.

P.S. При това бебето вече е голямо - 2 годишно - не е виновно милото, че ще се избивате с мъжа си. Вашите нерви са от друго, то може само да ги тушира някак.



Тема Рецепта:нови [re: Bяpa]  
Автор Ecнaф (The Boomer)
Публикувано29.09.03 15:19



Абсолютно задължително е да не заспивате скарани.

Преди лягане - бийте се, псувайте си и т.н., каквото ви душа сака. Но между полягането и запсиването - сдобряване! Снишаване и т.н.

Agent of Change


Тема Re: Рецепта:нови [re: Ecнaф]  
Автор Green light (braggadocio)
Публикувано29.09.03 18:18



Това просто няма как да стане, брато! Ние се цупиме със седмици. По едно време се опитвах да правя агитация на тема "ако не си говориме, няма как да разбереме кой, защо се сърди" обаче така само се ядосвам повече. Жена ми е господарка на мълчанието! Симеон ряпа да яде! Понякога не е зле, защото аз често имам работа до късно и тогава няма как да се разсърди и да млъкне, защото вече е сърдита :-))) - точка за мен. Обаче иначе си е перфектното ходене по нервите. Та това ти разправям, няма как да се сдобриме до вечерта.

Освен верно да и хвърля един пердах. Ама сега както е бременна може тя да излезе победител и да ходя със синьо око на бач :-))



Тема Re: Рецепта:нови [re: Green light]  
Автор Ecнaф (The Boomer)
Публикувано29.09.03 19:01



О, мълчанието и "сам се сещай" си е най-долният женски номер, от който се гърчат всички благородни (като нас) мъже. Въобще се чудя защо съществуваме още като вид...

Но винаги има още по-гадно, примерно - мълчание, гарнирано със сълзички... Ама се чудя с кой акъл ги открехваме колежките-юзерки на тия работи ...

Agent of Change


Тема Re: Рецепта:нови [re: Ecнaф]  
Автор Green light (braggadocio)
Публикувано30.09.03 09:16



Ами няма само ние да се гърчиме!

П.П. Това за сълзите и ние го имаме в репертоара. Сълзите текат без тя да издава звук и без всякакъв друг признак на рев. Талант!



Тема Re: Как туширате напрежението?нови [re: Bяpa]  
Автор lNDlGLO (AUDIFAN)
Публикувано30.09.03 11:32



Ходя на риболов.......Като сме сърдити един на друг - на морски ,когато не сме -- сладководен

BBRAM



Тема Талант ами!нови [re: Green light]  
Автор Цвeти (глезанка)
Публикувано30.09.03 12:04



Това със сълзичките си е запазена марка! И в моментите на добро настроение все напомням на мъжа ми, че когато ме попита "Какво има?" и аз отговоря "Нищо!", ама не просто "Нищо.", а онова "Нищо!", трябва да се сеща сам!

Направо не ми е ясно как може да не се сещате, значи! И после що се цупим! Ми като нищо не разбирате и от "Нищо" не разбирате...

Бе сега ми е весело, ама това с безшумните сълзи и аз го правя! А най-гадното е (аз да ви светна), когато той не ме забелязва, че си рева! Е тогава настава паника как да го покажа, без да го показвам! Пробвайте някой път, ефектът може да е поразителен, а може и да е... поразяващ (то зависи и от жената де!)

Но е добре скандали да не се оставят за "на сутринта"! На нас ни се е случвало да говорим до 3-4 сутрин, но да си легнем наясно с нещата! Иначе се натрупва, а аз съм кибритлия и при мен утрото не е по-мъдро от вечерта!




Какво му трябва на човек - коричка хляб и една яхта!


Тема Re: Талант ами!нови [re: Цвeти]  
Автор dma (irq)
Публикувано01.10.03 07:28



Хаха, значи не само аз напомням за онова "нищо" . Ама наистина се чудя как може мъжете да са толкова недосетливи. Хем не може човек да им говори открито за всичко (нали пазим скъпоценното его), хем после защо не сме им казвали и сме говорили закодирано . Иди ги разбери..

Аз имам друг проблем обаче. Като кажа "нищо" мъжа ми знае, че има "НЕЩО" в повечето случаи. НО, не търси да научи какво точно, от което аз се вбесявам. Не само че не търси да научи, поне не много настоятелно, ами и той започва да се цупи, че не му казвам веднага.

Моят трик за забелязване на "незабелязващите" се сълзички е да хлипам много тихо, почти незабележимо - сякаш се задавям в сълзите си. Това го правя само когато сме си легнали и господинът е решил да се цупи упорито. Не трябва да се прекалява с едно от ултимните ни оръжия - безшумния плач, защото придобиват имунитет много бързо

На вниманието на господата - обяснявам като за мъже. Самият рев не е манипулация. Просто използваме тъгата си, за да ви манипулираме мъничко. Не си мислете, че плачем "по поръчка".

There's no place like 127.0.0.1



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.