Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:55 27.09.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Тема Tefal - teflonнови  
Автортиraнka (Нерегистриран)
Публикувано20.09.03 00:38



Имам въпрос и молба най вече към дамите тук:) Както сигурно сте разбрали става въпрос за любимия ми тиган ( или поне беше любим:(( ) Знаете ги, прословутите тигани на Тефал с термо спот, страхотното незалепващо покритие и т.н. Купих си такъв преди около година и отначало всичко беше наистина перфектно - готвех почти всичко без мазнина и бях много доволна, дивях се какви неща измислят хората :) От известно време обаче най-вече по средата започна да се получава нещо като нагар, който не мога да премахна с нищо :(( Храната разбира се започна да залепва и приятеля ми не е много щастлив, че не му правя любимите палачинки..:) Сега сигурно си мислите, че съм надраскала покритието, но не, винаги съм внимавала как го мия, никога не използвам тел..Непокътнато е ! От термо спота вече няма и следа..:( Та въпроса ми е ползвали ли сте от тези съдове и колко време издържат ? В Бонжур имат 5 години гаранция и ако се скапе го сменят, но моя го взех от Техномаркет-а и там не дават гаранция..:(( Кажете някакъв наистина силен препарат, с който да опитам да премахна гадния черен нагар...
Благодаря, че отделихте от времето си да четете за...тиган, та дори и Тефал...namigam]



Тема Re: Tefal - teflonнови [re: тиraнka]  
Автор Bezhy (червено дяволче)
Публикувано20.09.03 08:56



пробвай с ЦИФ и донапренова гъбичка



Тема Re: Tefal - teflonнови [re: тиraнka]  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано20.09.03 12:33



s cif i gabachka shte go nadraska.
slagash v tigana mako voda i soda za hliab i da kipne. nagarat se otlepva vednaga sled kato izstine.
no ako imahs nagar nai-veroiatno e da e mente.



Тема Re: Tefal - teflonнови [re: тиraнka]  
Автор dara (osobena)
Публикувано23.09.03 10:53



Аз имам от тези тигани и такова нещо като нагар не съм и виждала. Ползвам ги зверски вече почти две години и не са ми мръднали. Обаче най-редовно си ги търкам с Роли. Нищо им няма. Покритието не е мръднало.

Ние не знаем какво е самотата
И до къде се простира тя...



Тема Re: Tefal - teflon [re: тиraнka]  
Автор userkata (юзерка)
Публикувано25.09.03 14:44



до сега съм имала 2 бр. - и 2та получиха този дефект.
извод: трябва да се сменят на няколко години.



Тема Re: Tefal - teflonнови [re: тиraнka]  
Автор Чepнa_koтka (рошава)
Публикувано26.09.03 14:18



Има един препарат ''Меглио'' или новия ''LEX'',чисти идеално.Напръскваш,изчакваш 1-2 минути и миеш с гъба с по дебело и грапаво покритие от едната страна.



Тема Re: Tefal - teflonнови [re: тиraнka]  
Автор Dideto (spring)
Публикувано19.10.03 11:15



и моя се скапа за по-малко от година. Получава загар не само в средата, а чержената точка е постоянно червена вече.



Тема Re: Tefal - teflonнови [re: тиraнka]  
Автор suede (вече голяма)
Публикувано19.10.03 22:07



Нашия го имаме от около 2 год. , бъркам и с вилици (въпреки забраната на любимия), но нищо му няма



Тема Re: Tefal - teflonнови [re: suede]  
Автор ellion (sancta)
Публикувано19.10.03 22:17



ние го използваме вече сигурно трета година
като изключим, че термоспотът май не ми върши никаква работа, защото по интуиция (обратно на рекламата ) решавам кога е готов, това ми е най-полезното дребно нещо в кухнята
супер съм доволна от него, никога не загаря и е най-лесното нещо на света за почистване




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.