Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:07 05.06.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Най-ненавистният предметнови  
Автор Ecнaф (The Boomer)
Публикувано19.09.03 12:14



В нашата къща това е будилникът

Agent of Change


Тема А у дома -нови [re: Ecнaф]  
Автор Stefan (хич ме няма)
Публикувано19.09.03 21:15



съдовете в мивката (безброй!!!) - чакат само мен...

(P.S. Нямаме миялна машина.)

Орис.



Тема Re: Най-ненавистният предметнови [re: Ecнaф]  
Автор ellion (sancta)
Публикувано19.09.03 22:43



тва май е наистина най-ненавистния общ предмет навсякъде
хиляди опити сме правили, с всякакви глупости по будилника като reboot (това копче, което се натиска, за да спре часовника да пищи и да започне пак след 5 минути ако още не си се освестил), и с радио да ни събуждат .... и издържат по седмица-две... след това са на парчета
начина да станеш е само ако си ползваш личния телефон като будилник, към него си по-благосклонен



Тема Re: Най-ненавистният предмет [re: ellion]  
Автор Tatti (izkukurigal)
Публикувано20.09.03 03:42



agree !!!
Помня първите ни събуждания с Mamma
Заспали преди час и половина се почва :един часовник (горкия) ; втори такъв (точно работеше до едно време); компа изригва нещо Helloween-ско; онуй нещо касетофона (дънещ нещо в по-горе споменатия стил), почва програмирано да буди съседите 3 етажа под и над нас; имаше и някакъв друг шум (примерно телевизора )..........
Вярвай ми, двамата успявахме така да съвместим този джангър в изтънелия си сън , че нямахме никакъв прблм да се събудим 2 часа по-късно, 'псолютно закъснели за където и да е !
Сега е "малко" по - различно : 2 телефона , един часовник ( подарък за мен с незнамсиколко степени на нервопилене с цел събуждане ) и ........... бебефон !
Последното е доказано, че при мен поне, работи безотказно ( егати, колко непредсказуемо обаче )



Тема Re: Най-ненавистният предметнови [re: Ecнaф]  
Автор axa ()
Публикувано20.09.03 11:03



При нас такава вещ не съществува!Не знам как става,обаче се събуждаме винаги когато трябва.По едно време ,когато у нас спяха приятели след безпаметни купони и трябваше да стават за работа, ни бяха подарили един- по скоро за тяхна, отколкото за наша консумация, но и до сега той си е просто часовнк, а не будилник!



Тема Re: Най-ненавистният предметнови [re: Ecнaф]  
Автор Mama Netty (блондинка)
Публикувано20.09.03 11:20



У нас май,че това е дистанционното за телевизора. Напоследък се е развалило и даже с нови батерии работи от дъжд на вятър - та всеки, който го докопа го стиска и мачка, докато "пусне" сигнал..пък колко пъти е падало на пода и зад дивана - не мога да изброя...
Сега последно - злобно го нахапа и котарака, защото изглежда е ревнува, че на дистанционното обръщаме повече внимание, отколкото на него...

Qui scribit, bis legit.


Тема Щото нищо не разбирате!нови [re: Ecнaф]  
Автор Бeopн (мечка)
Публикувано20.09.03 14:15



Единственият предмет достоен за всеобща омраза е ЮТИЯТА!

Редактирано от Бeopн на 20.09.03 14:17.



Тема Re: Щото нищо не разбирате!нови [re: Бeopн]  
Автор Frysco (на пета скорост)
Публикувано20.09.03 15:11



Стария електрон изяждаше нечуван бой като не работи ту едно ту друго, в сервиза направо ни казаха да не прекаляваме, че му се разковавала кутията.
Сега това е вече компютъра, уж нов, ама остаря като пантоф.
Иначе хич не се и надявайте че ако настройвате GSM да звъни ще ви възпре от сладко сутрешно отмъщение, моя прелетя апартамента щото един път в 6 часа първо го вдигнах а когато продължи да звъни на ухото ми, и се сетих за какво става дума и замерих въздуха с него, и хем ме глобиха за закъснение в работата, хем си купувах нов.


това е малката ми кола

Тема Re: ne sam semeenнови [re: Frysco]  
Автор AMlGO (nishto osobeno)
Публикувано25.09.03 19:00



az jiveia absoliutno sam-ne sam seneen a roditelite mi jiveiat ot 20g. v provinciata..tova e uvod! NAI-OMRAZNOTO neshto<a> sa vehtite koviorcheta i mebeli na nashite,koito i duma ne iskat da chuiat za izhvarliane , vapreki che ne jiveiat s men ! kazvat che mojelo da gi mahna samo sled kato umrat i ne iskat da se razdeliat s bezbroi vehtorii...NE MOGA da si pokania niakoe momiche u nas..- pita me: tuk li jiveesh?!? niama opravia!!!



Тема Re: Най-ненавистният предметнови [re: Ecнaф]  
Автор afroditi (цвете)
Публикувано26.09.03 13:22



Стига бе,сериозно!Пък на нас часовниците са ни любимите покупки.До момента имаме над 50(в това число слагам и тези на телевизора,фритюрника,крачкомера...).Трудно е само когато сменяме времето.Иначе си е екстра-накъдето и да погледнеш знаеш колко е часа.
В отговор на темата-най-омразния предмет в къщи ни е гардероба.Ужасно малък е-опитваме се да сложим колкото се може повече неща вътре и когато нещо ни потрябва-то задължително е най-отдоло




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.