Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:33 27.05.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Защо мъжете се изнасят да спят в другата стаянови  
Авторbla (Нерегистриран)
Публикувано13.09.03 15:38



Всички ли мъже се изнасят да спят в хола или някъде другаде, но не и при жената и родилото се бебе в семейството?

И защо го правят?

заради това че ще им се наруши съня, защото това е женска работа, или просто защото стават безразлични към новата ситуация? Защо?

И пряк въпрос към мъжете - не мислите ли, че по този начин подпомагате изчезването на взаимните благи и любони чувства, които са ви свързвали до този момент?



Тема Re: Защо мъжете се изнасят да спят в другата стаянови [re: bla]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано13.09.03 16:41



Ми не е нормално да се изнасят, освен за вечер-две колкото да се наспят.



Тема Re: Защо мъжете се изнасят да спят в другата стая [re: bla]  
Автор Tatti (izkukurigal)
Публикувано13.09.03 18:16



Не !
Не всички



Тема Re: Защо мъжете се изнасят да спят в другата стаянови [re: Tatti]  
Автор dodo_dodo (само веднъж)
Публикувано13.09.03 20:02



Наистина - не всички

Едно е да говориш много, друго е да кажеш нещо.


Тема нищо страшно няма -нови [re: bla]  
Автор ceлянинът (член - простак)
Публикувано14.09.03 12:49



може просто да му се спи на човека, ако е на работа... не прави от това проблем...
пък и ще спи, спи в хола - и като се усети сам - ще вземе да прескача обратно...

прост селянин, ама много прост ви казвам !


Тема Re: pri nas niama takova neshtoнови [re: bla]  
АвторMua (Нерегистриран)
Публикувано14.09.03 21:20



Mnogo stranno, nikoga dori ne e stavalo duma za tova, zashto se iznasiat? Kak taka se iznasiat, za prav put chuvam???



Тема Re: Защо мъжете се изнасят да спят в другата стаянови [re: bla]  
Автор миз (член)
Публикувано15.09.03 09:09



не всички, моят мъж не се изнася. дори понякога през по-тежките нощти аз му предлагам, поне той да се наспи, та да мога с чиста съвест към сутринта да му прехвърля вахтата, но той отказва... а наш познат не само се изнесъл в другата стая, ами си купи и тапи за ушите. но като му стана прекалено тихо, пак не можел да спи и сам се върнал...



Тема Re: Защо мъжете се изнасят да спят в другата стаянови [re: bla]  
Автор Дeлфин (момиче)
Публикувано15.09.03 10:46



Май е най-добре да зададеш тези въпроси на изнасящият се да спи в хола мъж, защото ситуацията, която описваш е изключение, а не правило.



Тема Re: Това се случванови [re: bla]  
Автор lenny (усмихната)
Публикувано15.09.03 11:33



от време на време - и на нас ни се е случвало няколко пъти - но винаги е било така да се каже "по взаимно съгласие". Даже като стигнахме до хранене от шише е имало и вечери в които аз съм се изнасяла - за да се наспя някоя и друга вечер. Стига да не стане навик - няма нищо драматично, но ако явлението зачести - най-добре обясни на изнасящия се че не ти е приятно да лежиш съвсем сама в голямото легло



Тема При нас [re: bla]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано15.09.03 12:37



не се е случвало и за ден, а мъжа ми е имал по 36 часови аварии (както и аз).
Когато разбрах от една комшийка, че таткото спи в отделна стая направо се изумих. И що? - попитах. Щото на другия ден бил на работа, а работата му била отговорна (охрана в супермаркет). ХА! Че твойта работа не е ли отговорна? - зададох въпроса на майката. От тогава развалихме отношенията с нея, защото аз не съм разбирала мъжа й. Смях голям!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.