Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:04 16.06.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Партньорътнови  
Автор anaili (член)
Публикувано29.08.03 19:23



Как се запознахте с партньора си ?
Как се запознахте с МЪЖЪТ/ЖЕНАТА НА ЖИВОТА СИ ?
Тъпи смешни и други МИЛИ спомени



Тема Re: Партньорътнови [re: anaili]  
Авторaa (Нерегистриран)
Публикувано29.08.03 21:35



ne znam oshte dali e zenata na zivota mi



Тема Re: Партньорътнови [re: anaili]  
Автор lsabel (chervenokoska)
Публикувано30.08.03 02:22



Sled kato postavyash takava tema , sigurno ti samata imash kakvo da razkajesh ...ya sega da vidim tvoyata istoriya.



Тема Re: Партньорътнови [re: anaili]  
Авторdedobobi (Нерегистриран)
Публикувано30.08.03 09:15



Ебем ти мрътву сестро у ладно дупе!



Тема Re: Партньорът [re: anaili]  
Автор Mama Netty (блондинка)
Публикувано30.08.03 09:23



Ами аз , да си призная съм имала няколко " мъже на живота си"
С първият от тях се запознах в 3-ти клас , във влака, пътувайки на екскурзионно летуване, докато играехме на " магаре". Той веднага се влюби... в приятелката ми! В мен се влюби цели 7 години по-късно.
С един друг мъж се запознахме като студенти, но не помня точно как., но един от първите ми спомени за него ,беше как ми пусна бяла мишка в джоба на престилката и тя ме ухапа зверски по ръката... Това ще да е било лош знак за връзката ни, ака кой ти гледа, като дойде " сляпата неделя"

Qui scribit, bis legit.

Редактирано от Mama Netty на 30.08.03 09:26.



Тема Re: Партньорътнови [re: lsabel]  
Автор pepeliashka (veche mama)
Публикувано31.08.03 14:10



I az tova ia popitax,no... Javno ima niakakva taina,s koeto oshte poveche vuzbujda lubopoitstvoto mi ;))))



Тема Re: Партньорътнови [re: anaili]  
Автор Green light (braggadocio)
Публикувано01.09.03 11:03



На жена ми нейните приятелки все и казвали "Недей да си стоиш все в къщи! Така никога няма да си намерш гадже" Пък аз отидох у тях на гости. Та даже имах и конкуренция. Навалица значи! Обаче кой може да се сравнява с мене :-)) Издухах конкуренцията и ето ти сега второто лапе е на път
Гафове- колкото искаш. Сега се сещам за това, че я заведох на индонезийски ресторант и на шега и дадох да опита един сууупер лютив сос без да знам, че тя не може да хапне дори и малко люто. Работата завъши със срашно шоу. После заобикалях тоя ресторант отдалече защото ме беше срам от келнерите. Другия абсолютно аналогичен случай беше, когато я хърлих в морето. Тя имала фобия от водата. Не чак фобия, но не може да си потопи лицето под водата. Не искам да си спомням

Редактирано от Green light на 01.09.03 11:27.



Тема Ми тойнови [re: anaili]  
Автор Цвeти (глезанка)
Публикувано01.09.03 14:10



ми открадна няколко кабела от няколко компютъра... По това време работехме заедно, аз отговарях за една компютърна зала! Та на него му трябвали няколко кабела за монитор плюс разклонители и просто дойде и ми ги свали! И после - иди го търси измежду 100 човека персонал, като не му знаеш името! А аз много трудно помня имена! После започна да ми носи задачки за вършене - тука с нещо да помогна, тука нещо да оправя, незнам-какво-си да му сканирам, това ако мога да му обясня... А и се оказа мноооого добър слушател, което си е постижение за човек като мен, който не спира да мели на моменти!

Но това, че не е просто поредният партньор, а мъжът на живота ми я установих доста по-късно, вече ходехме повече от година. В много труден за мен момент той застана изцяло зад гърба ми и ме подкрепи човешки така, както никой друг - нито роднини, нито приятели, нито колеги го направиха! Изтърпя всичките ми истерии, изслуша всичките ми проблеми, единствено той каза "Направи както сметнеш за добре, аз съм до теб и винаги зад теб!" ... Е те тогава, като се оттърсих от всичките простотии и проблеми, хлътнах много силно! Той отдавна ми говореше за любов, за брак, да заживеем самостоятелно, но аз истински го обикнах чак тогава! И до сега го гледам със същият смирено-влюбен телешки поглед! И до сега се възхищавам на личността му... Е, и на други неща, но те са ясни май


Май дългичко стана, но, както вече отбелязах, аз кратко не мога да говоря/пиша!




Какво му трябва на човек - коричка хляб и една яхта!


Тема Re: Партньорътнови [re: anaili]  
АвторMими (Нерегистриран)
Публикувано01.09.03 14:44



По обява във списание. На майтап.Аз и приятелки я пуснахме и така се запознахме- вече 15 години сме заедноГолям късмет бих казала. Много готин и отговорен човек излезе.



Тема heheheheнови [re: Mими]  
Автор rebekka (optimistic)
Публикувано01.09.03 16:05



...nie po radioto ....

byh v sesiya i ....mnogo izpiti ...malko vreme ....i razbira se mnogo chuvstva....
...obache vse oburkani...( nali me vizdate kak pisha...heheheh) ....ta edna vecher ...bezsunna....kogato kato che na chovek mu se iska vsichko da napravi ..samo da ne uchi....( koi po dyvolite obicha da uchi) ....napisah edno ese...
haresaah si go i reshih da se izfukam....( ama nali i az vse mnogo prikazvam ....i dosazdam s prikazkite si ...reshih da ne se fukam pre d sukvartirantkite si ...a da go izpratya na lubimeza mi togava......toma sprostranov...( nostem blok vodeshe......i..az dokato ucheh i go slushah)

pratih mu eseto ..toi go beshe narekul s drugo ime...( zabravila sum tochno) ....moze bi impresiya.....i ya prochel i kazal kude ucha i v koi kurs sum....byh go napisal ...ne tochno s zel da izpolzva info po radioto...

i gledai kakvo stava ot tam natatuk....
muza mi ....se okaza ...mnovo vpechtlen...i zapochna edna korespondenziya...polse sresthi dve.....i ...taka natatuk.....


......

Ot kakvo se mudriyt sramuva, ot tova se ludiyt naduva.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.