Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:32 10.06.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Edin vypros kym razvedenite  
Авторnesemejna (Нерегистриран)
Публикувано21.08.03 11:32



Poneje vse oshte njamame klub,shte vi kaja tuk za moja problem.
Bivshijat mi syprug e spechelil zalena karta i trjabva da zaminava sled 1 mesec v USA.Ima vyzmojnost da se izdade viza i za dyshterja ni(12 g.),kato za da poluchi US grajdanstvo trjabva da e v USA samo 1 mesec v godinata.Da dam li svoeto syglasie?Ami ako bashta j ne ja vyrne sled tozi mesec???



Тема Re: Edin vypros kym razvedeniteнови [re: nesemejna]  
Авторnesemejna (Нерегистриран)
Публикувано21.08.03 11:36



Ne utochnih-edin mesec v godinata za sledvashtite 5 godini.T.e. shte treperja 5 godini dali njama da ostane tam s bashta si,sled kato az ja gledam sama veche 5 godini.No ot druga strana -zashto da i prekysvam kusmeta???



Тема Re: Edin vypros kym razvedeniteнови [re: nesemejna]  
Автор Kapли (it's me!)
Публикувано21.08.03 11:37



Сигурна ли си че това са наистина условията за получаване на американско гражданство??

Моя приятелка е омъжена за американец от 2001 г, но поради неговата работа живеят в Люксембург. Тя ми обясни, че още сума ти време няма да може да вземе американско гражданство, защото трябвало поне 5 г. да е живяла в щатите, въпреки че е омъжена за него и че детето им е американче.



Тема Re: Edin vypros kym razvedeniteнови [re: nesemejna]  
Автор Biba (модератор)
Публикувано21.08.03 12:43



Ами zа какво й е тогава това американско гражданство след като така и така не искаШ тя да живее там. КаzваШ, че Ще трепериШ преz следваЩите 5 години, а след петте години няма ли да трепериШ когато има гражданство вече. Togawa Ще е почти пълнолетна и сама Ще може да вzеме реШение да остане там, ти едва ли Ще я спреШ.




Тема Re: Edin vypros kym razvedeniteнови [re: Biba]  
Авторnesemejna (Нерегистриран)
Публикувано21.08.03 13:45



Kogato tja stane na 18 da pravi kakvoto iska.I az iskam deteto mi da jivee tam.To tuk ima li jivot za mladite?
No poneje tja sega ne moje da vzema reshenija sama,a bashta j zloupotrebjava s alkohola,da ne se naloji da ja pribiram s policija ottam...
Ima li njakoj ,kojto ima takyv opit,t.e.kakvi sa pravata mi kato nejna majka?Moga li da ja iziskam ottam,ako se naloji?



Тема Re: Edin vypros kym razvedeniteнови [re: nesemejna]  
Автор Aлeдap (самота)
Публикувано21.08.03 13:54



Как ще оставиш детето си с някой, който злоупотребява с алкохол? Ти чуваш ли се? "Живот" има и в България, ако се постараеш, но изкривена в детството психика поради съжителство с алкохолик не се поправя. Никога.

Draco dormiens nunquam titallandus!

Aledar~


Тема Re: Edin vypros kym razvedeniteнови [re: Aлeдap]  
Авторnesemejna (Нерегистриран)
Публикувано21.08.03 14:27



Ox,ne znam kakvo da pravja...Tja veche e po-goljama.Nali vsichko e zaradi neja.Tuk az kakvo moga da j predeloja?



Тема Re: Edin vypros kym razvedeniteнови [re: nesemejna]  
Автор Aлeдap (самота)
Публикувано21.08.03 16:10



Виж, извинявай, че е намесих, ти питаше хора с опит... но това с алкохола е ужасно за всяко дете и наистина може да я травмира. Ако на бащата може да се разчита - няма проблем... но в противен случай...
Какво можеш да й предложиш... мен също ме е отглеждала само майка ми, но тя напълно сама успя да изучи по-големия ми брат, че и мен - след година завършвам. И двамата имаме бъдеще в България.
Решението ти е тежко... Щом всичко е заради нея, защо не я попиташ какво иска?







Aledar~


Тема Re: Edin vypros kym razvedeniteнови [re: nesemejna]  
Авторot chuzbina (Нерегистриран)
Публикувано21.08.03 16:35



ako saprugat ti jelae da vzeme deteto ne vijdam kakav e problemat. ako mu niamash napalno doverie vinagi mojesh da si varnesh deteto - toi ne moje da go zadarja bez tvoe saglasie (deteto e prisadeno na teb).uchi v bg... a saprugat ti edva li shte iska da poeme tazi tejest - da ja otglejda sam v usa.
mojesh parvite 2 godini da patuvash i ti s deteto kato kajesh na bivshia che niama da go pritesniavash v usa il zadaljavash s neshto, za da moje da se grizish za deteto , taka i ti shte si po -sigurna. posle tia shte e na 14 godini i veche po-saznnatelna i samostoiatelna.
prashtai ia i ne se chudi.
ako stane usa grajdanin shte ima pravo da uchi i da tegli zaem za da uchi i kup drugi oblekchenia. shte poluchava detski okolo 300 dolara na mes.
v bg nishto ne mojesh da predlojish na deteto si, osven da uchi ezik kato biasna za da moje edin den da se izmakne.... niama badeshte....



Тема Re: Edin vypros kym razvedeniteнови [re: nesemejna]  
Авторot chuzbina (Нерегистриран)
Публикувано21.08.03 16:37



po-dobre si pusni temata v klub balgari v amerika.
tuk samo shte te opluvat




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.