Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:25 27.05.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Камъчетата, които обръщат колатанови  
Автор Giggle (усмихната)
Публикувано20.06.03 14:14



Замисляли ли сте се кои са дребните неща в семейните отношения, които се научават за партньора след години семеен живот, обаче са в състояние да те извадят от равновесие моментално?

Давам личен пример: След като има сготвено ядене за няколко дена напред, чакащо реда си в хладилника, мъжа ми да каже: "Мило, дай сега да си сготвим и нещо вкусно"
Обикновено му отговарям в шеговита форма: "Дай да дадем" или "Давам" и успявам да потуша скандал още в зародиша му. Обаче кой знае, след време...
При вас как е?



Тема Re: Камъчетата, които обръщат колатанови [re: Giggle]  
Авторeли (Нерегистриран)
Публикувано20.06.03 21:41



Има неща, които се научават веднага след сватбата. Моят например се оказа, че много държи на чистотата, но понеже аз не съм чистела досататъчно, затова и нямало да ми помага. Мие една чиния в годината веднъж и то цели 7 минути. Разликата между моето миене и неговото била, че след моето можело да се видят предходните яденета, а след неговото - не. И още: Защо да си купуваме нови електроуреди след като аз ще ги разваля? Майка му си ги пази нови и чистички, а аз съм най-големия паласпур. Купуваме си естествено, каквото ни трябва, но всичко това ме изнервя.
Иначе си е супер. Работи много, печели много и аз харча много - не ми се правят забележки за това



Тема Re: Камъчетата, които обръщат колатанови [re: eли]  
Автор Bezhy (червено дяволче)
Публикувано20.06.03 22:32



hmmm eli eli kvo da ti kazha ima neshto shodno s moeto polozhenie, samo che si kupuvame vsichko ot koeto ima nuzhda, no postoqnno mi se natqkva che ne sym dyrzhala chisto i sym s gumeni ryce
inache na dneven red e mialna mashina....demek da se miqt chiniite, che az ne gi miq vednaga sled vecherq, a chak na sutrinta



Тема Re: Камъчетата, които обръщат колатанови [re: Bezhy]  
Автор Шeдaнc (по чорапи)
Публикувано21.06.03 00:16



кой готви при вас? при нас, преди да вземем миялна машина, имаше неписан закон - единият готви, другият прибира масата и мие чиниите
сега се надпреварваме кой да раздига масата и да пусне миялната

To find riches is a beggar's dream, but to find love is the dream of kings.


Тема Re: Камъчетата, които обръщат колатанови [re: Шeдaнc]  
Авторeli (Нерегистриран)
Публикувано21.06.03 08:40



нито готви, нито масата прибира, така че дерзай. Само гледа телевизия - дискавъри и анимал планетс. Все е уморен и изнервен от проблеми в работата. Странното е, че след секс става съвсем различен - спокоен, може да разходи малката и до "Патиланци" събота и неделя, ако имам моя си несвършена работа и много неща е готов да направи. Как е при Вас? Аз откакто го знам го поманипулирвам помалко, но сега сме на 29 г, какво ще го правя на 60? Сигурно ще е голям мърморко



Тема Re: Камъчетата, които обръщат колатанови [re: Шeдaнc]  
Автор Bezhy (червено дяволче)
Публикувано21.06.03 09:11



откакто съм родила до сега вече 6 месеца готви той, аз да съм готвила 1-2 пъти, и обикновено той раздига и масата, защото аз съм много изморена вечер, но не винаги



Тема Re: Камъчетата, които обръщат колатанови [re: eli]  
Автор Bezhy (червено дяволче)
Публикувано21.06.03 09:12



аз за маниполацията със секса хич не става тая работа, къде тоя секс бре хорааа



Тема Re: Камъчетата, които обръщат колатанови [re: Bezhy]  
Авторeli (Нерегистриран)
Публикувано21.06.03 09:52



Още Ви е малко бебето



Тема Re: Камъчетата, които обръщат колатанови [re: eli]  
Автор Bezhy (червено дяволче)
Публикувано21.06.03 11:17



а вашето колко е голямо - хмммм



Тема Re: Камъчетата, които обръщат колатанови [re: Bezhy]  
Авторeli (Нерегистриран)
Публикувано21.06.03 11:45



Стана на 3 г. преди няколко дни




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.