Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:27 28.06.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Моля за вашето разбиране!нови  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано07.07.03 10:21



И предварително ви се извинявам, че ви въвличам в интрига. Много мислих преди това, но приятелки ме увериха, че трябва да го направя. Ще публикувам една бележка, която получих от "добрия" Стефан.

От: Stefan
Получена: 04.07.03 17:02
Наричай ме какъвто си искаш. Ако ти самата струваше нещо, нямаше да те гони дежурната парноя и да се криеш, защото една твоя дружка, с която си пила, ми каза, че не струваш външно. (Меко казано) - Иначе поне малко респект от теб щях да имам - за никого не е тайна, че омеквам пред хубавите жени.
Но най много ми е жал, че си отваряш устата над един скапан живот. Роди и отгледай поне едно дете и тогава се прави на велика. И побързай преди да те е натирил и този ти съпруг! Отправила си ми заплахи в Бележки - кого плашиш, мила рожбо - хората зад всяка дума съзират комплексите ти! Всички знаят защо си толкова нервна и така размахваш пръст из клубовете!

И ако си мислиш, че можеш да оспориш правото ми да харесвам някого и да го употребяваш този някого тук, за да си избиваш нервните пароксизми - на мен не ми пука. Просто ми е жал за теб. Изкарай поне 5 години с някого преди да си отваряш устата! Поне 5 жалки години! (Айде за деца няма да ти придирям...)

Сори, ама знаеш, че съм прав и се погледни как изглеждаш отстрани. А пък мен тук всички ме познават. не можеш да ме злепоставиш. Днес пак ми направи реклама - набързо ме нападнаха непознати в кюто - изкара ме пак сваляч, какъвто аз не съм. Толкова ли не ти сече пипето за нищо?




Думите му за външността ми не могат да ме засегнат ни най-малко. Но не мога да не отбележа факта, че се опитва да ме уязви, знаейки, че пишав "Проблемно забременяване". Пиша всичко това заради тези, които все още не знаят, кой е Стефан.

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Re: Моля за вашето разбиране!нови [re: Kлep]  
Автор Чeтa (с ударение на е)
Публикувано07.07.03 10:36



Грозно....само това мога да кажа по повод тази бележка....


Teзи които не умеят, критикуват

Тема Re: Моля за вашето разбиране!нови [re: Kлep]  
АвторЛилия (Нерегистриран)
Публикувано07.07.03 10:39



Това не може да е писано от мъж. Възмутена съм.



Тема писано енови [re: Лилия]  
Автор VE6 (зла)
Публикувано07.07.03 11:07



както сам казва много от нас го познават
и то точно от тази му страна
и освен това е красавец! Пфу!

"Бръчките са приемливи само като следи от предишни усмивки." Марк Твен


Тема Re: Моля за вашето разбиране!нови [re: Kлep]  
Автор dodo_dodo (само веднъж)
Публикувано07.07.03 11:11



Отвратително!
Стефане, ти май си доста по-различен от образа, който се опитваш да градиш из дир-а? Зъл и злобен си.
Не са ли ти казвали, че не е учтиво един мъж да обижда жена? - израз на безсилие е най-малко, да не говорим, че е грозно, пошло и гнусно!
Кой ти дава право да даваш оценка на чуждият живот?И да лъжеш безогледно!
Що за грубян си ти?!?

Знаех, че си досадник, но сега виждам, че си жалък и комплексиран досадник.

Едно е да говориш много, друго е да кажеш нещо.


Тема Re: Моля за вашето разбиране!нови [re: Kлep]  
Автор Flash_ (дочака пролетта)
Публикувано07.07.03 11:27



Клер - абсолютно в стил Стефан от Бургас!
Изобщо не съм учудена...то надали има и някой дето да се зачуди...това е! Ха-ха...когато не му изнася веднага излива злобното си безсилие на бележки! Надявам се ти и другите неоценили "правилно" Стефан и получили истината за себе си на бележки да не му се връзвате...
Не можел никой да го злепостави - верно е! - това което прави/пише сам е достатъчно!
Гнус отвсякъде!


Редактирано от Flash_ на 07.07.03 11:28.



Тема Re: Моля за вашето разбиране!нови [re: Flash_]  
Автор Mидa (морска)
Публикувано07.07.03 12:05



Абе Стефане ами ти си бил много велик бе.......ами те такива мъже като тебе са много ценни бе я вземи та изпрати снимки пък да те видим красавецо пък може тогава ние да омекнем пред тебе....ами така де



Тема Re: Моля за вашето разбиране!нови [re: Kлep]  
Автор Xaпka (бирена)
Публикувано07.07.03 12:06



1. Една твоя дружка, с която си пила е адски конкретно. Всеки има дружка, с която е пил. Адски тъп начин да кажеш на някой, че ти се иска да е гтрозен.
2. Не е етично човек да "омеква" пред красивите жени.
3. 40-годишните мъже без комплекси нямат време да обикалят из клубовете, за да пишат щуротизми и после да се налага да ги трият. 40-годишните мъже без комплекси са щастливи и не се занимиват с унизителни дела като това да обиждат останалите. С тях е приятно да се общува.
4. Стефан никога не е раждал дете. А колкото до отглеждането - да окачиш снимка на дъщеря си и да обясняваш колко добър баща си, не означава да отгледаш дете. Не означава нищо.
5. Защо той така силно желае Клер да бъде с някого 5 жалки години? Защото й е баща, брат, майка или най-добра приятелка? Какво още иска? Да си мерят пишките? Или да се надбягват?
6. Представям си с какви бележки са го заляли в Кю-то...

Ляо!


Тема Re: Моля за вашето разбиране!нови [re: Kлep]  
Автор lenny (усмихната)
Публикувано07.07.03 12:16



Толкова е гадно че се зачудих дали да пиша изобщо, но не мога да го оставя без коментар Първо понеже спадам към хората с които от време на време Клер пийва питие държа да отбележа както хората от клуба знаят че тя е симпатяга не само външно, но е далеч по симпатична вътрешно, второ това за съпруга няма да го коментирам щото ми се струва че е по-добре да нямаш съпруг отколкото да имаш до себе си човек като Стефан - естет, ценител на женската красота и душевност , и тънък психолог, а за тактичността му дума да няма - просто е един път.
Но това с децата направо преля чашата - този човек е злобен, не той е много злабен - как може да си толкова гаден с някого - как може да пъхаш пръст в раната - това сигурно е кавалерското у него но ние не го разбираме. Не виждам смисъл да пиша повече - тези от вас които познават Клер мисля че ще се съгласят с мен, а на тези които не я познават ще кажа само - че това е един много добър и човечен човек



Тема Re: Моля за вашето разбиране!нови [re: Kлep]  
Автор betanski_patilanski (с поздрав...)
Публикувано07.07.03 12:17



благодарност, Клер, от сърце!

не че съм се съмнявала в преценката си, но вече съм убедена, че не ти си комплексарката, а въпросния автор на бележката!

при това щом ще си го казваме в прав текст, за теб бих казала, че си мила, красива, забавна, чаровна и много интелигентна млада дама, на която само мога да се възхищавам и се радвам на случайността, която ни запозна! докато за г-на на снимката, само мога да кажа, че не ми хареса ама хич! вярно че е въпрос на вкус, но аз избирам теб!

момента с децата, не смятам да го коментирам! направо отврат! пълно безсрамие и то от мъж!

понякога се зачитах в негови мнения, но вече май ще ги пропускам! чисто и просто няма сми...

горе главата, маце!

а за доброжелателната твоя позната, с която сте пили и в последствие тя е осветила г-на в даденостите ти, кажи и да мине на безалкохолно... досещаш защо го казвам! чистосърдечно я съветвам да го направи!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.