Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:43 30.06.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Айде от мен пъкнови [re: LeoS]  
Автор нoвakoв ()
Публикувано09.07.03 10:29



ще е линка към стефчовото насиране в "поезия".

Помниш ли, стефчо ? Помниш, помниш... ама да вземем да припомним и на драгите читатели, м ? И щото си ми любимец, ше се поровя и в "родители и деца", да ти видят и там гениалните лайняни изпълнения.

Преди срещу теб имаше заговор от ННЛ и каката, сега Клер... да не изброявам останалите дами, отвратени от държанието ти.

Що така бе, стефчо? Все на теб се случва, м?
Ти си знаеш, ама аз ще кажа заради тези, които все още не знаят, или не са убедени- щото от един гъз нищо друго не може да се очаква ! Нали така, велики поете



Тема Стефане!нови [re: Stefan]  
Автор dodo_dodo (само веднъж)
Публикувано09.07.03 15:32



Как можа да си сложиш такава сигнатура? Погнусена съм!Ти наистина си болен мозък. Умолявам те - махни я и престани да се излагаш!


Р.Р. Това е гадорията, която си е сложил като сигнатура:

Като гейзер залива ме женската злоба
- тя извира от нечия мъртва утроба...




Едно е да говориш много, друго е да кажеш нещо.


Тема Баааси!нови [re: dodo_dodo]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано09.07.03 16:25



Това вече е ОТВРАТ



Тема Re: Стефане!нови [re: dodo_dodo]  
Автор maranta (usmivka :))
Публикувано09.07.03 16:58



Аз вече онемях - никога не съм вярвала че може да има толкова .......... не не не не зная как да го нарека човек !



Тема Додо,нови [re: dodo_dodo]  
Автор nbb (весела)
Публикувано09.07.03 17:52



преди писах, но гледам, че отговорът ми го няма. Не смятам да го повтарям, явно така е трябвало да стане.
Бъдете щастливи, кой както го умее.



Тема Re: Леос,нови [re: nbb]  
Автор LeoS (стар член)
Публикувано09.07.03 17:56



В човек - ДА ! Обаче в гларусче ... съмнявам се.
Гларусите по дефолт акат по главите на хората.


Освен това, ако всеки път, когато настъпя хлебарка, почна да си задавам излишни въпроси - отдавна да съм се превърнал в една безкрайна питанка ...

Но така и така сме почнали с питанките - а на тебе харесва ли ти последната сигнатурка на пустословеца ? Щото според мен е еманация на свръхбогатата му душа :))))) Прелива от нежни чувства и уважение към нежния пол, така да се каже ...
Абе - кажи му Стефчо и не го обиждай повече !

<... всяко действие си има равна по сила и обратна по посока критика ...>


Тема Re: Додо,нови [re: nbb]  
Авторkakata (Нерегистриран)
Публикувано09.07.03 18:19



Моля, моля, по тази тема няма изтрито мнение.Всеки засегнат може да се изказва спокойно, не инсинуирай глупости, pls.



Тема Re: Стефане!нови [re: dodo_dodo]  
Автор Xaпka (бирена)
Публикувано09.07.03 18:37



Е, не вярвах, че е възможно да има толкова долно същество като този Стефан! Я дайте да му намерим адреса и да му напляскаме шамарите! Какво си въобразява този задник?!

Ляо!


Тема Re: Стефане!нови [re: dodo_dodo]  
Автор Бoнитa (непознат)
Публикувано09.07.03 18:55



Не мислех да пиша по темата, защото отдавна ми е известно двуличното поведение на Стефан. Както на повечето от вас, пишещи тук, предполагам. Но това последното със сигнатурата е направо противно, .. отврат.... , гнус



Тема Re: Стефане!нови [re: dodo_dodo]  
Автор axa ()
Публикувано09.07.03 19:01



Не мислех да се включвам в темата, но тази сигнатурка е едно доста лошо плагиатство от горкия Гео Милев- "Септември"- "Нощта ражда из мъртва утроба вековната злоба на роба......"




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.