Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:26 30.06.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема ето ни мнение на една от най-върлите му зящитничкинови [re: Лилия]  
Автор VE6 (зла)
Публикувано07.07.03 20:32



в миналия скандал
щом и тя го е разлюбила...
ооооооооооо аз рева, рева и си късам дрехатааааааааа оо
ето ме вече полугола и отчаяна до безумие

къде си О Мелпомено моя музо?!?!

See this smile on my face, You put it in there
това беше реплика към постинг на наш Стефанко
,не се чудете че виси , то от него всичко виси

Редактирано от sofianka на 27.05.02 23:17.




Тема Re: Моля за вашето разбиране!нови [re: Kлep]  
Автор Dragoness (много огнена)
Публикувано07.07.03 21:12



Ако искаш ще ти копна бележката, която на мен изпрати, но явно му се е спекло лайното, защото е с доста по-мек тон и не е толкова словоохтлив...

See no Evil, Hear no Evil, Lay no Evil Down on Me...or I'll Toast You in Hell


Тема Re: Моля за вашето разбиране!нови [re: Kлep]  
Автор suede (член)
Публикувано08.07.03 05:28



Отврат! И това е човек , който се парви на света вода ненапита и си позволява да дава съвети за щяло и нещяло



Тема Ти преценинови [re: Dragoness]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано08.07.03 09:49



И аз си помислих, че вероятно ти е писал някаква странна бележка, като четях отговорите ти в темата за ревността. Дори се притесних да не би да е излъгал или изинтригантствал в нея по мой адрес. Искрено се надявам, че , каквото и да е писал по мой адрес, си даваш сметка, че едва ли е истина.

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Благодаря на всички!нови [re: Kлep]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано08.07.03 09:54



За вашата подкрепа. Наистина вчера, когато прочетох бележката, се почувствах доста омърсена. След вашите реакции съм много по-добре. Освен всичко друго се страхувах, че мога да стана жертва на неговите интриги, защото знам, че има навика да обсъжда хората на кю или на бележки. Това беше и основната причина да публикувам открита бележката му - най-доброто противодействие срещу интригата е откритостта, според мен.


Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Клер,нови [re: Kлep]  
Автор nbb (весела)
Публикувано08.07.03 10:03



ще позволиш ли малко по-друга гледна точка ?
Всяко нещо си има причина, явно и тази бележка на Стефан също. Защо например не приказва на други по този начин - защото не са го настъпили по болното място, другите жертви не са си позволили да споделят проблема си или може би твоят тон го е накарал да покаже тъмната си страна ? Може и други причини да има, в момента това ми хрумна.



Тема Нбб,нови [re: nbb]  
Автор dodo_dodo (само веднъж)
Публикувано08.07.03 17:03



Чудя се дали другата ти гледна точка се е формулирала след като си прочела мненията по тази тема или тя просто си съществува ей така. Защото ако ги беше прочела щеше да стигнеш до извода, че твърде много хора са изпатили от Стефан. Виж само реакциите на пишещите тук! Едва ли са продиктувани от едното нищо, не смяташ ли?
Още нещо - не мислиш ли, че е недопустимо, независимо от това дали има повод или не, някой да се гаври с факта, че нямаш деца или не можеш да имаш? Ти би трябвало да го разбираш това по-добре от всички нас.

И да те предупредя нещо на ушенце - ако продължаваш в този дух твърде вероятно е да чуеш отнякъде, че си влюбена в Стефчо, източника смятам ти е ясен

Едно е да говориш много, друго е да кажеш нещо.


Тема Яко втрещени!нови [re: Kлep]  
Автор ZonderKomandir (ЗондерКомандир)
Публикувано08.07.03 18:01



Тук сте яко за лудницата това от някой сапунен сериал ли го измислихте

Не на всяка звезда живот има.


Тема Аз рядко пиша тук, защотонови [re: Stefan]  
Автор Betula alba (бяла)
Публикувано08.07.03 18:48



предпочитам да чета, а и моите проблеми на фона на другите са доста "мижави". Но не понасям да не се уважава "другостта на другия". Именно това неуважение от страна на Стефан ме подразни и ето го резултата.
Стефан се извинява пред всички, че реакцията му е провокирана от твърде крайните мнения на Клер ?!!! А нима тя няма право на свое мнение - може би Стефан се изживява като редактор, цензор или нещо такова.
Такава бруталност се среща доста често, но не говори нищо добро за човека, от когото извира.
А колкото и да се извинява за постъпката си - по отношение на проблемите на Клер със забременяването - няма прошка за такова нещо. Толкова е долно и подло.
Вие решете дали този човек заслужава внимание - аз лично всеки един негов постинг ще го прескачам, защото вече ще знам, че той е един недостоен за вниманието ми човек

Държа да отбележа, че нито единия познавам, нито другия - аз съм само наблюдател в спора. ( имам някакви наблюдения от написаното от Клер и Стефан, но то не е достатъчно, за да си правя изводи какви са като хора)

А на теб Клер пожелавам щастие, късмет и здраве и да не ти пука



Тема Re: Стига, бе !нови [re: Stefan]  
Автор LeoS (стар член)
Публикувано08.07.03 19:34



Верно ли си се афектирал ?!
Басси, такъв дебелокож толуп и да се афектира - пак се чудиш как да си обършеш насрания задник, да ти кажа аз :)) Точно както преди 2 години и половина в Романтични души, както и преди около годинка в Женския клуб. Такъв си си ти, Стефанаки - от кога ти го разправям, ама ти се чешаш по задника и човешка мисъл не мое ти влезне в чирепчето изобщо. Насираш се до ушите и после рев до Бога - и на бегом триеш кво си писал, щото то си не е за четене ... Откакто те помня - не си мръднал на йота от абсолютно инфантилното си поведение към нежните женски души, мдааа :)))

Абе, батковото - що тоя път не си оревал орталъка, че ти чета бележките ? Спокойно можеше да пуснеш мухата, че Клер не е Клер и айде готово - пито, платено. Ми не ти стига акъла - затва. То, ако имаше мозък в типберицата си - щеше ли да стигаш до тука ? Па да каже човек веднъж - случва се. А при тебе си е като мензис - редовно те спохожда :)))
Еххх, Стефчо ...
Чудя се само едно, дърто онанисче. Кога на некой или некоя ще им прекипи, та да тропнат сичко на зъболекарката, да те изгони от къщи - е те тогава вече ше ти требва як задник - охранвай го още, верно ше ти потребва. Само въпрос на време е, знам си - казвал съм ти го, та и ти си го знаеш.
Баси свежия цирк.
Ма то където е Стефчо там е и цирк "Буш" :))))))))))


<... всяко действие си има равна по сила и обратна по посока критика ...>



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.