Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:54 25.06.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Скуканови [re: Kлep]  
АвторЖeни (Нерегистриран)
Публикувано03.07.03 16:52



Твоята тактика да търсиш винаги врага (както между впрочем и в съседната тема за ревността намираш, че съпругът е вероятно влюбен тайно за самия него в колежката, за която споделил с жена си и оттук етикета "виновен") е обречена на скука. Този принцип в живота е предсказуем и не разчитай на това да бъдеш интересна за "виновната" страна. Има огромна разлика между спонтанност и изиграна емоционалност, между ласкателство и искрена похвала и дори мъжете се научават да ги различават рано или късно, и тогава завесата пада и пиесата финито



Тема Re: Нямаш никакъв начин да се справиш, ако слушаш...нови [re: Гъбapko]  
Автор sylvi (мълчалива)
Публикувано03.07.03 20:27



Най-после едно свястно мъжко мнение!
Особено ми хареса частта за "книгите с позлатени заглавийца"
...много вярно...и за манипулациите също...
изобщо без да съм мъж се подписвам с две ръце под горното...е,може би не така рязко написано,но в същият смисъл.



Тема А и не само в началото.....нови [re: Kлep]  
Автор Betula alba (бяла)
Публикувано08.07.03 20:03



на съвместния живот. Според мен има много важно значение и това как стоят нещата при неговото собствено семейство. Моят приятел (с когото живея заедно повече от 5 г.) и готви, и пере, и чисти, но според мен това е в резултат на възпитанието в неговото семейство, където е нормално мъж да простира, пере и да мие чинии. Обратният случай е брат ми - той изобщо не се сеща да направи нещо у дома си и то в резултат на възпитанието, което е получил (предимно от майка ми, според която не е редно мъж да се занимава с домакинска работа)
Мисля си, че и тези неща, освен превъзпитанието имат значение, както и желанието на мъжът да помогне на жената



Тема Re: Нямаш никакъв начин да се справиш, ако слушаш...нови [re: Гъбapko]  
Автор инaт ()
Публикувано17.07.03 23:27



Съвсем съм съгласна с теб.Аз също няма да съм доволна,ако съпруга ми не ми помага в къщи,но дори и така да стоят нещата,никого няма да се заблудя,че с подобни плоски номерца с еротично бельо и отказване на секс ще свършат работа.Как може по твое еднолично решение да се опитваш да"опитомиш" мъж,сякаш става въпрос за животно?Е,ако приемаш любимия за домашен любимец...След като двама души живеят заедно и са решили всичко да е общо,може би има начин,но от дотук изказаните мнения не го намерих.
Това,което прочетох от теб ми хареса,защото явно помагаш на съпругата си/не защото се чувстваш длъжен,а защото ти е приятно и ти се удава/-щастливка е тя.



Тема Re: Хахаха!нови [re: Kлep]  
Автор инaт ()
Публикувано17.07.03 23:34



Клер,
мила...???
Не се смей така изкуствено на човека-ти не беше ли онази с младичкия съпруг?Ако е така и си направила и невъзможното да му стъпиш на крехкото вратле не се бий в гърдите,че си възпитала един мъж с ъс знайни и незнайни средства.

Ако съм те объркала,извинявай

Редактирано от инaт на 17.07.03 23:37.



Тема yanitaнови [re: yanita]  
Автор anaili (член)
Публикувано18.07.03 06:09



Леле Боже - да не си си отворила устата да се оплакваш от човека.
Каде го намери туи злато
Аз на маина си раина доидох да го търся тои пак такъв

Милия не се сеща да премести нещо в къщи от тък до там ако не го накарам.
На стола вестник да има ще седне отгоре му - добре че нямаме котка



Тема Re: Камъчетата, които обръщат колатанови [re: eli]  
Авторимa изxoд (Нерегистриран)
Публикувано05.09.03 19:05



ПРАВИ СЕ НА ГЛУХА,ЗНАЕш ЛИ КОЛКО Е УДОБНО,НО ПОНЯКОГА СТАВА И СМЕшНО,ЗАщОТО СЛЕД 1 чАС ГОВОРЕНЕ,КАТО КАЖА -А,КАКВО КАЗА,И ТОЙ ПОБЕСНЯВА.КОРЕМА МЕ ЗАБОЛЯВА ОТ СМЯХ.ПОЖЕЛАВАМ ТИ УСПЕХ.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.