Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:13 27.09.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Да, сигурно!нови [re: Жeни]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано03.07.03 12:37



И нещата ще се оправят като с вълшебна пръчица.
И ти си първата, която се сещаш, че може да се стигне до подобен разговор. Сигурно нито една от тези, които имат проблеми с мъжете си не се е опитвала да говори с половинката си, добре, че ти им каза.

А пък ако проблемите не се оправят (случайно!), понеже момичетата трябва да постъпват цивилизовано, не им остава нищо друго, освен да се примирят. Че какво е виновно горкото момче - майка му не го е възпитала правилно.

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Е, явно това е нормалният ти тоннови [re: Гъбapko]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано03.07.03 12:40



Щом не намираш нищо обидно в репликите си към мен.
Е, ти направи най-добрата реклама на тезата си. Нека момичетата да си направят сметка, какви мъже предпочитат.
Не й е леко на жена ти.

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Re: Да, ама не!нови [re: Kлep]  
АвторЖeни (Нерегистриран)
Публикувано03.07.03 14:17



Хайде, Клер, "позволи" ни да си имаме различно от твоето мнение :))) За предпочитане е да даваш шанс на другите, за да ги "печелиш" за приятели и съмишленици или ако трябва да им повлияваш да възприемат твоето мнение. Никога не ми е допадала идеята да влагам в другия, човека отсреща, партньор/ка или събеседник/-чка, че е потенциален/-на мой противник/-чка. Поне до третия път на разминаване и грешна лична преценка. От какво се страхуваш толкова, че да трябва да бързаш първа да "настъпваш" и да спечелиш състезанието. С такава агресивна тактика/принцип в живота, единственото сигурно е, че другият отсреща ще заеме позицията на самозащита и самоотбрана, и няма да е склонен към естествена взаимност в действията си с теб.

Може да не съм първата, но това е често срещано женско поведение - да стигнем до нелогични изводи от една негова обикновена дума или жест...а оттук и до грешен наш отговор и жест. Не съм писала за примирение на момичетата, а за цивилизованост в отношенията на двете страни. Имам впредвид искреност и естественост във взаимоотношенията, а не манипулации



Тема Клер,нови [re: Kлep]  
Автор Шeдaнc (по чорапи)
Публикувано03.07.03 15:03



какво ми е не лекото? :) на мен не ми се налага да изисквам нещо от мъжа си, да му се цупя, да го "превъзпитавам" или да го манипулирам...

To find riches is a beggar's dream, but to find love is the dream of kings.


Тема не зная дали досега не се е подразбиралонови [re: Kлep]  
Автор Шeдaнc (по чорапи)
Публикувано03.07.03 15:19



от постингите ми, че и за мен това е втори брак?
както и да е. смея да твърдя, че имам голяма база за сравнение в отношение на разговори, цупни и т.н.
бившата ми свекърва достатъчно често и ясно ми е казвала, че каквото и да се говори за еманципация - жената си остава тази, която трябва да върши къщната работа.

явно и на синовете си това е повтаряла с годините, защото ми беше много трудно да си извоювам някаква позиция (само пред единия :-).
тогава бях на 20г., много наивна, но явно все пак достатъчно убедителна в аргументите си, че всичките ни разговори (за циркове не съм и помисляла, а сега преценявам, че нямаше да минат тези номера) да не се окажат празни думи с/у предварително една загубена кауза.

от горните ми постинги си проличава ясно колко далече бих стигнала в една от посочените ситуации. нищо женско не ми е чуждо, достатъчно примери съм имала в живота си.

To find riches is a beggar's dream, but to find love is the dream of kings.


Тема Скуканови [re: Жeни]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано03.07.03 15:25



Скукааа!

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Шеданс!нови [re: Шeдaнc]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано03.07.03 15:31



Не разбирам за какво говориш. Честно!

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Клер,нови [re: Kлep]  
Автор Шeдaнc (по чорапи)
Публикувано03.07.03 15:37



много просто - Гъбарко е съпругът ми.
мислех, че е станало ясно от първия му постинг, в който казва, че той е въпросният, който помага в къщната работа.

п.п. обърках Re: - то :)


To find riches is a beggar's dream, but to find love is the dream of kings.

Редактирано от Шeдaнc на 03.07.03 15:40.



Тема Re: Скуканови [re: Kлep]  
Авторmemo (Нерегистриран)
Публикувано03.07.03 15:58



Kler, za teb moje da e skyka, no za men e bezkrajno izmoritelno. Predpo4itam da se karame, ako triabva cial mesec, no da znam, 4e sme skarani. Predpo4itam su6to sytrin, kato se subydia, da se zanimavam s po-priatni i interesni ne6ta, otkolkoto da si mislia "Sno6ti za kakvo se praveh na surdita i se cypeh?..Kolko o6te da se cypia?..Dali da prodilja, ili da posvia malko fronta?.."
Prosto ti si ot tipa jeni, koito ymeiat tezi igri4ki. Radvaj se, 4e si namerila supryg, na kojto nomerata ti my minavat. No povaiarvaj mi, ne vsi4ki sa takiva. (I slava bogy!)



Тема Аха.нови [re: Шeдaнc]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано03.07.03 16:09



Е, не е станало ясно.
Е, радвам се за теб тогава.

Когато Господ затваря врати, отваря порти.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.