Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:02 27.09.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: какво ни помага?нови [re: yanita]  
Автор Bezhy (червено дяволче)
Публикувано23.06.03 20:42



сутрин като се събуди на него му трябва известно време, за да влезе в час, а аз трябва да започна веднага да говоря, за да се разсъня. той гледа сърдито, а аз не спирам да "меля". после се нацупвам, че той не ми обръща внимание, пък той ми се сърди, че го тормозя...


това се едно е написано за мен и съпруга ми



Тема Re: какво ни помага?нови [re: yanita]  
Автор Giggle (усмихната)
Публикувано24.06.03 09:25



Е, това сякаш съм го писала аз - когато нищо не помага се доверявам на чувството си за хумор.

Признавам си - аз съм импулсивен човек (на моменти въобще не мисля какви последици би имала еди-каква си моя постъпка) и също се изнервям било когато чакаме гости, било по друг повод. Преди години не можех да разбера защо мъжа ми искрено се забавлява като ме гледа как се штурам насам - натам. Но по повод семеен празник той ме снимал с камера при самата подготовка и след като се видях, реших че по-комично нещо от това няма. Сега и двамата се забавляваме с подобни случки.

Така, че моето спасение е че и двамата умеем да се забавляваме и че подхождаме с чувство за хумор.



Тема Важното енови [re: Cygnus]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано24.06.03 15:17



...да не позволяваш да имаш чувство за вина или жал, щом си решила да го превъзпитаваш. Не позволявай да те манипулира чрез вината! Ако не разбира от разговори и добро, прави демонстрации. Например - прави храна само за себе си.
Лично аз нямам проблем с моя мъж. Той прави много неща - някои от самосебе си, други аз съм изисквала. Може да не звучи много благородно, но истината е, че човек трябва да се бори за себе си, за да му е добре. Когато не иска да направи нещо, му се сърдя - това винаги помага.

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Re: Важното енови [re: Kлep]  
Автор ellion (sancta)
Публикувано24.06.03 22:15



Клер, кефиш ме максимално



Тема и аз се сърдя, ма не ще!нови [re: Kлep]  
Автор Loretta (Stan)
Публикувано25.06.03 00:00



моят пък е гнуслив!
отказва да мие чинии, защото го било гнус
по същата причина: да отпуши мивка, за почистване на банята и тоалетната да не говорим, и да изхвърля боклука
много удобно
не ми е до хумор хич

From now on, I want you all to call me "Loretta"!


Тема Re: и аз се сърдя, ма не ще!нови [re: Loretta]  
Автор yanita (засмяна)
Публикувано25.06.03 12:48



как така го е гнус, бе?! ама нали той е ял от тая чиния? а гнус ли го е да си мие зъбите? а други части на тялото?

леле, ми че той моят мъж май е прав като все повтаря, че съм случила на мъж - и с прахосмукачката чисти, и прозорците мием заедно, и боклука изхвърля, двора поддържа (коси трева, полива), и на децата басейна мие, и чинии мие... даже един ден прибирайки се от работа веднага хукна да събира прането, че му се видяло облачно и можело да завали....

вчера излезе по-рано от работа и мина през моя офис да му дам списък за пазаруване. вечерта имахме гости и познайте кой сложи бебка да спи! аз през това време си пиех узо с много лед на двора....

и още - хич не му тежи да преобува бебка, да я къпе...

май се отплеснах от темата....

нашето гардже си е най-хубаво!


Тема Ужас!нови [re: Loretta]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано25.06.03 15:11



Знаеш ли, как добивам аз неща. Когато нещо е гнусно или тежко казвам :"На момичетата се отстъпва. Ние сме нежни и слаби. Редно е да го свършиш ти - силен си и си обещал да се грижиш за мен.". Е, не е задължително думите да са буквално такива, но са в тоя дух.
С изключение на чиниите, всички други гнусни неща ги върши моят мъж. И то защото аз така съм си постлала.

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Случили сте на мъже...нови [re: Kлep]  
АвторHecлyчилa (Нерегистриран)
Публикувано25.06.03 16:00



Или просто сте използвали подходящия момент да ги превъзпитате. След дълги години на един стереотип малко трудно се придобиват други навици, ако щеш да се изкараш най-нежното създанийце. Моят може да няма нито една чиния чиста, но мръсните няма да измие. От тенджерата ще яде, няма да яде и т.н. но чиния не пипва. Виж, переше когато дъщерята беше малка и я е къпал и е пазарувал, но само понякога. И готви специалитети понякога - "защото аз не съм знаела как се правят" и затова аз все още "не знам" как се готвят. Но това да чисти, да пере сега - тц. А, мие тоалетната понякога, "защото аз не съм се сещала". Е, значи няма само отрицателни черти



Тема Така енови [re: Hecлyчилa]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано25.06.03 16:19



"Желязото се кове, докато е горещо." . Т.е. у един мъж се възпитават навици в началото на съвместния живот.

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема хахахахаха :))))))нови [re: J27]  
Автор Шeдaнc (по чорапи)
Публикувано30.06.03 10:19



защо изкарвате мъжете толкова примитивни?! нима наистина си мислите, че нещата винаги се свеждат до единия секс?
ще му се фръцна по секси гащички и дантелено сутиенче и така ще го прикоткам да изчисти къщата и да оправи леглото?
алеле!
в такава ситуация един себеуважаващ се мъж ще ти цапне два шамара и нито ще се трогне от циците, които му подмяташ, нито ще започне като кученце да изпълнява "команди".

с това, че един такъв метод на "възпитание" е забавен не мога да се съглася, още повече че тук говрим за връзка между зрели и уж обичащи и уважаващи се хора.
това, което ти предлагаш, на мен ми се вижда крайно унизително. все пак не мисля, че и една жена би търпяла такова отношение.

за ефект - може да го има дотолкова, че като се прибере и като те метне на неоправеното легло, после ще ти каже, че е твърде изтощен за да чисти.

To find riches is a beggar's dream, but to find love is the dream of kings.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.