Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:58 27.09.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Камъчетата, които обръщат колатанови [re: Bezhy]  
Автор Шeдaнc (по чорапи)
Публикувано21.06.03 23:54



пак се радвай, че готви, ами ако и това легнеше на теб...

нали виждам с моята приятелка как е - върнат се от работа и тя почва: готвене, хранене на детето (4г., но не яде само - така го е научила), после го къпе, облича (то "не може самичко"), раздига масата, мие печката от готвенето и тогава (към 22.00ч.) подгъва крак.
а мъжлето се върне от работа, тегли си един ободряващ душ и седне на компютъра, вечерят и след това се кюпне пред телевизора с биричката...

въпрос на навици ще кажат някои, но то си има една приказка "както го научиш отначало" и това важи и за двамата.

To find riches is a beggar's dream, but to find love is the dream of kings.


Тема Re: Камъчетата, които обръщат колатанови [re: eli]  
Автор Шeдaнc (по чорапи)
Публикувано22.06.03 00:03



понеже и двамата не работим стандартното "от 9 до 6", който по-дълго се задържа вкъщи, той приготвя яденето.
не мога да кажа, че имаме някаква схема, защото понякога и двамата сме изморени, но предимно съпругът ми готви. и по-добре от мен, и по-засукани неща прави... и повече от мен обича да готви.
с чистенето - който е на кеф, но май той повече чисти. всеки си има територия. аз например обичам да чистя кухнята и банята - огледала, тоалетна, плотове... той бърше прах, минава подовете с прахосмукачка и после с нещо като мокър парцал - swiffer - което много облекчава
някак автоматично си поделяме работата, без предварителни уговорки. освен при прането: аз вадя прането, той го простира, защото просторите са много високи

To find riches is a beggar's dream, but to find love is the dream of kings.


Тема Re: Камъчетата, които обръщат колатанови [re: eli]  
Автор Шeдaнc (по чорапи)
Публикувано22.06.03 00:04



да ви е живо и здраво близнето!

To find riches is a beggar's dream, but to find love is the dream of kings.


Тема Re: Камъчетата, които обръщат колатанови [re: Шeдaнc]  
Авторeli (Нерегистриран)
Публикувано22.06.03 09:23



Благодаря,
а твоя да не би да е зодия Везни? Или асцендентът му да е такъв?



Тема Re: Камъчетата, които обръщат колатанови [re: eli]  
Автор anaili (минаващ)
Публикувано22.06.03 09:35



Дано не се наложи да чакам за "предишниа" си съпруг 3г



Тема Re: Камъчетата, които обръщат колатанови [re: eli]  
Автор Bezhy (червено дяволче)
Публикувано22.06.03 10:35



po skoro bi trqbwalo da e Bliznak, Veznite mrazqt kyshnata rabota, pa za gotveneto da ne govorim



Тема Re: Камъчетата, които обръщат колатанови [re: Bezhy]  
АвторEli (Нерегистриран)
Публикувано22.06.03 10:47



Аз съм близнак и ми е досадно да чистя, но обичам да готвя. Брат ми е Везни с асц. Дева и готви много хубаво, даже гони майка ми от кухнята. Но си има две гаджета и се колебае вече 4 година коя да си избере. А те го търпят



Тема е , как става това учене ????нови [re: Шeдaнc]  
Автор Cygnus (black hole)
Публикувано22.06.03 14:02



При моя е същото само без биричката
Колкото пъти се опитам да го измъкна от компютъра или телевизора за да ми помогне - молбата ми завършва със скандал - уморен бил , имал тежък ден, като си почине малко ще помогне А аз не съм уморена??? И двамата сме на работа еднакво време Като си почине ще попита какво има за ядене или кога ще е готово. За него задълженията се изчерпват с минаването с прахосмукачка /много рядко/ и хвърлянето на боклука. Ух, ама и аз се заоплаквах, но наистина цялото ми свободно време след работа се заема с тези глупави битовизми, а с малко помощ ще приключим за един час и ... после каквото ни е кеф Е, как да го науча? Дайте ми идея?



Тема Re: Камъчетата, които обръщат колатанови [re: eli]  
Автор Шeдaнc (по чорапи)
Публикувано22.06.03 15:12



съпругът ми е зодия стрелец, с асцендент близнаци (ако не греша).

To find riches is a beggar's dream, but to find love is the dream of kings.


Тема Re: Камъчетата, които обръщат колатанови [re: Bezhy]  
Автор Шeдaнc (по чорапи)
Публикувано22.06.03 15:15



аз съм близнаци и не бих казала, че обичам къщната работа. винаги правя нещо, когато съм в настроение за това или ядосана (тогава съм направо фъртуна! )
но е по-лесно да поддържаш постоянно, отколкото примерно веднъж в месеца да правиш всичко основно

To find riches is a beggar's dream, but to find love is the dream of kings.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.