Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:47 11.06.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема KRIT4NATA to4ka  
АвторVV (Нерегистриран)
Публикувано12.06.03 04:28



Da ti e po dobre sam, otkolkoto s supruga/ata/ ?
Slu4valo li se e na nqkogo i kak da se uravnovesqt neshtata?
(Molq za suveti)



Тема Човек иска да бъде непрекъснатонови [re: VV]  
Автор Stefan (хич ме няма)
Публикувано12.06.03 07:19



заедно само с някой, когото обича.



Тема Re: KRIT4NATA to4kaнови [re: VV]  
Автор Virgo (зодия Virgo)
Публикувано12.06.03 14:45



Ами ако е невъзможно един (НЕ БЕЗБРОЙ) сериозен разговор да промени нещата, явно брака си е отишъл и не остава нищо друго поне с добро да се разделите

Да дариш живот - това е най-голямото щастие за една жена


Тема Re: KRIT4NATA to4kaнови [re: Virgo]  
Автор Kapли (it's me!)
Публикувано12.06.03 16:28



много сте категорични бе хора:)))

убихте ме

The wind of change blows straight
into the face of time......


Тема Съветнови [re: VV]  
Автор Гeвpek (същия)
Публикувано12.06.03 20:20



Уравновесяването ... (нещо като татовото снишаване? ) - става, според мен, чрез секс. Освен оргазмични дейности, друг акъл не мога да дам. (толкова ми е акълът).

А инак, не само се случва, но е и препоръчително от време на време и за кратко време да си сам. Е, не винаги ти е по-добре. Но понякога ти е по-добре. А понякога ти е все едно (неутрално). Примерно, мойта кат' се разбъбри, сам не усещам как съм останал сам - до момента, в който с периферното зрение виждам как се пресяга за точилката , не съм я бил слушал...



Тема Re: KRIT4NATA to4kaнови [re: VV]  
Автор axa ()
Публикувано13.06.03 13:42



Въпросът е дали това е непрекъснато усещате или само от време на време.

Ако 3 месеца можеш да си далеч от него/нея/ без да усетиш,че ти липсва- значи- по- добре да не го търсиш, но ако все пак разбереш, че не ти е толкова добре сам- има надежда!!



Тема Ohнови [re: VV]  
Автор anaili (минаващ)
Публикувано17.06.03 21:16



И аз имам усещането че мъжа ми му е по-гот сам.
Луд е по дететто, но не е същото към мен
Опасявам се че бракът ни е свършил, но едва ли някои ще обича детенцето ми както той.
Много ми е зле




Тема Това въобще не означава,нови [re: anaili]  
Автор Stefan (хич ме няма)
Публикувано18.06.03 22:27



че човекът е престанал да те обича. Бъди сигурна, че щом обича детето - и го показва - той обича и теб. И нито за миг не забравя, че ти си родила това любимо дете.
И у дома понякога е така - идва на периоди и после си отива това усещане. После идват други странни отношения... Вече свикнахме - човек има нужда да остане сам, има право да остане сам. Да си събере мислите - да освежи и пресее оределите си чувства - така става с времето. Нищо лошо! По-скоро идва опресняващо на брачната любов и връща много позабравени желания.

Не бъди притеснителна за тези неща, за да не поканиш с подобни мисли неприятностите у дома. Усмивките са спасителни.



Тема Ами какво друго означаванови [re: Stefan]  
Автор anaili (минаващ)
Публикувано19.06.03 06:08



това, че няма мили думи за мен и само се дразни от всичко което кажа или направя.
Толкова ми липсва предишния ми съпруг.



Тема Не се шашкай!нови [re: anaili]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано19.06.03 12:15



Тези симптоми, разбира се, са обезпокоително. Но не бързай с кардиналните заключения. Може да е временно явление.
Бях чела нещо много интересно - че партньорите били като скачени съдове. Ако единият потиска яда си, той избива съввсем неочаквано в другия. В този смисъл - вгледай се в себе си, да не би ти да си му ядосана за нещо и да потискаш гнева си в името на разбирателството. Ако щеш вярвай, забелязала съм, че когато аз съм ядосана и нервна вътрешно, но се опитвам да се овладея, накрая стигаме до ужасна караница, но я започва той.

Когато Господ затваря врати, отваря порти.



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.