Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:06 01.06.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Bolkaнови  
АвторJoro (Нерегистриран)
Публикувано23.05.03 22:44



Reshih da si izleia bolkata.Jenen sum ot 9 godini s molba za razvod v suda.Deloto e drugia mesec.Po iskane na jena mi.Ta problema e che ne mogla veche da me ponasia.Daje si pozvoli edin den da mi kaje che jenitbata i s men e nai-goliamata i greshka v jivota.Obache az mislia che ima drug muj.Poznavame se ot poveche ot 10 godini no tolkova lekomislena ne sum virval che moje da bude.Znam si nedostatucite prekrasno.No sega naistina sum v bezizhodica.Tia ne iska i da chue za sdobriavane.Nikoga dosega ne sum i posiagal.Ne me e hvashtala v izneviara.Ne pia alkohol poveche ot vednuj v meseca i to samo po povod.Imame sobstveno jilishte.I dvamata rabotim.Edno dete.Posuvetaite me kakvo da napravia.



Тема Re: Bolkaнови [re: Joro]  
Автор Bezhy (kотенце)
Публикувано23.05.03 22:55



ne te e hvashtala v iznevqra, a ti izneverqwal li si i?



Тема Re: Bolkaнови [re: Joro]  
АвторПoли (Нерегистриран)
Публикувано24.05.03 01:47



За да го направи наистина и е дошло до гуша ... Какви са ти грешките според теб? Можеш ли да се промениш?



Тема Re: Bolkaнови [re: Joro]  
Автор koko\ (непознат )
Публикувано24.05.03 08:23



PONYAKOGA TAKA STAVA PRIYATEL,MOJE I DA SI IMA NYAKOI-KOI ZNAE.I V STREMEJA SI DA OPRAVIS NESTATA SAVSEM YA OPLESKAS.MISLYA CE NISTO(OT OPIT)NE MOJES DA NAPRAVIS.STOM SI GO E NAVILA DOKATO NE GO NAPRAVI NYAMA DA MIRYASA,MOJES SAMO DA SI ZRITEL I PO VAZMOJNOST PO- MALKO DA SE IZLAGAS! JENITE SA DOSTA PO-RAZLICNI!



Тема Re: Bolka [re: Joro]  
АвторKakata (Нерегистриран)
Публикувано24.05.03 08:59



Не можеш да накараш насила някого да те обича. Пусни я, не се бори защото тя ще се почувства преследвана и ще се амбицира още повече. Не забравяй в развода да защитиш интересите си, обаче. Да не останеш и изоставен, и прецакан. В момента не ти е до това, и тя може ловко да се възползва. На всяка цена си вземи адвокат, който да свърши работата по защитата на твоите интереси.



Тема Re: Bolkaнови [re: Kakata]  
Автор koko\ (непознат )
Публикувано24.05.03 09:06



KADE PO-PRECAKAN OT TOVA??



Тема Re: Bolkaнови [re: koko\]  
Авторkakata (Нерегистриран)
Публикувано24.05.03 09:23



Повярвай ми, може и много по-прецакан.



Тема Re: Bolkaнови [re: kakata]  
Автор koko\ (непознат )
Публикувано24.05.03 09:29



VYARVAM TI BEZREZERVNO!VSICKI LI SPYAT OSTE?



Тема Re: Bolkaнови [re: Joro]  
Автор Kapли (it's me!)
Публикувано26.05.03 14:25



Все някъде трябва да си сгафил.
Казвай къде и тогава ще знаем какво става.
Все някаква причина трябва да има, нали така?

The wind of change blows straight
into the face of time......


Тема Re: Bolkaнови [re: Joro]  
АвторЖeни (Нерегистриран)
Публикувано26.05.03 17:45



Кое по-конкретно не понася жена ти в теб и толкова ли е непоправимо? Какво мислите за детето, защото то всъщност ще понесе следствията, освен ако раздялата ви не е по-малкото зло? Болката за нея ли е, от самосъжаление, за детето ли е, за апартамента ли е или какво?

Добре те съветва каката да помислиш за интересите си, но още по-добре е да помислиш и за интересите на детето, наближава пубертет, трудна възраст...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.