Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:51 17.05.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Раперът Ванко-1 арестуван!нови  
АвторBъзмyтeн (Нерегистриран)
Публикувано11.05.03 13:58



Боже, какви идоли имат днешните деца!



Тема В БГ арестуватнови [re: Bъзмyтeн]  
Автор Stefan (хич ме няма)
Публикувано11.05.03 23:27



за какво ли не... Може да не е виновен човекът.

Като се знае колко са корумпирани полицаите, прокурорите и съдиите - само бог знае как стоят нещата.

Едно време са арестували и Битълсите - още като са свирили в Хамбург, Германия през 1960, после също за наркотици - Джон и Джордж през 1968, после и Пол - в Япония през 1980 - пак за наркотици - и въобще какво означава това да си арестуван? Всяки афектиран комплексар (и завистник - в БГ), облечен във власт може да те прибере за ден-два!

Това не пречи на Битълсите да бъдат мои идоли и Джон да бъде моят герой в живота!!!!! А безброй много безлични хора, които никога не са били арестувани - те си умират отчаяни и депресирани - както са се родили.



Тема Стефане,нови [re: Stefan]  
Авторltso (Нерегистриран)
Публикувано12.05.03 17:31



ако на някое от моите деца идол е Ванко 1 , значи нищо не съм свършил като родител



Тема Аз Ванко-1 нитонови [re: ltso]  
Автор Stefan (хич ме няма)
Публикувано12.05.03 18:04



го знам кой е, нито ме интересува. Имам две момичета - те слушат други неща, но не и хип-хоп...
Въпросът беше, че се отвори приказка, че е идол едва, когато забръмча, че е свързан с бандити. Аз доколкото подразбрах - само баща му е арестуван, а Ванко е пуснат под гаранция. Пък и доколкото ми е известно - рапърите са рапъри между другото - всички са бандити и се трепят. Поне в САЩ е така - Тупак Шакур нали също го гръмнаха, а беше един от най-великите... Самата идея за рапа е да бъде музика на низините и излязла от там - поне така схванах филма на Еминем "8 Миля". Така че и тези хора имат нужда от идоли - пък дори и те да са бандити.
Много общо ми прозвуча това - "нашите деца" - в темата. Това ме подразни, не друго... Чии деца? (Не и моите.)



Тема Re: Аз Ванко-1 нитонови [re: Stefan]  
Авторltso (Нерегистриран)
Публикувано12.05.03 18:18



Аз не харесвам рапа и суб-културата която той носи, затова и бях по-рязък, нищо лично, а Ванко 1 го гледах на едно интервю и трябва да ти кажа, че поне на мен ми се стори адски гнусен и мазен тип.



Тема Тоянови [re: Bъзмyтeн]  
Автор Гeвpek (същия)
Публикувано12.05.03 20:30



като го знам какви проблеми създаде на Ирина Флорин - ясно ми е, че не е читав като ... фундамент. Не е просто въпрос на имидж в случая (от типа да те арестуват, за да пишат за тебе).



Тема На мен Ирина Флориннови [re: Гeвpek]  
Автор Stefan (хич ме няма)
Публикувано12.05.03 21:07



ми е много симпатична. (Даже бях пуснал темичка преди месеци за нея в Женския клуб.) Видях я на живо още като беше млада - преди 13 години - още изгряваща на един хепънинг на Цветница през 1990 год. по линия на тогавашната Зелена партия.
Та да те попитам, де - какви неприятности създаде този тип на момичето с хубавите очи? (Може и в Бележка да ми отговориш.)


P.S. Чудя й се защо се е захванала с подобен "фундамент" - както казваш...



Тема Re: Тоянови [re: Гeвpek]  
Автор ellion (sancta)
Публикувано12.05.03 21:51



че не е читав, не е, тва е ясно...така се правят клипове по Париж и разни екзотични острови
намесвам се заради ирина флорин, понеже съм я чувала историята, и така както я знам звучеше като лакомия от нейна страна за някви 1000 лв отгоре за "страхотния" им дует ами къде се е намърдала и тя с него? нейната публика възрастово е доста далеч от тази на ванковци и мишовци, ма кво ли не правят още 500 долара.... "чудеса" правят!

so yes..as we move on as we progress (LTJ Bukem, Progression Sessions)


Тема Re: Тоянови [re: Гeвpek]  
Автор Green light (braggadocio)
Публикувано13.05.03 12:50



какви неприятности?
май имаха песен, ама не съм много сигурен
Ирина Флорин е пич! На мен ми харесват кажи-речи всичките и песни, които чувам по радиото.



Тема Малка корекция -нови [re: Green light]  
Автор Stefan (хич ме няма)
Публикувано13.05.03 14:08



И.Ф. е пичКА - при това - висококачествена! (Дано не прозвучи грубо!) Има талантлив екип и песните й се вместват в тенденциите на съвременната музика. Когато записвам на CD компилации с нови български песни, които теглим с моите деца от Нета - песничката на И.Ф. винаги слагаме най-отгоре... Тя умее да дава тон за добро настроение.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.