Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:59 29.06.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема секснови  
Авторбyлka (Нерегистриран)
Публикувано21.03.03 11:05



да попитам бракуваните с повече стаж- след брака намаля ли ви влечението кам партнора.
ние сме женени от 3 години но моето савсем изчезна. като си помисля за секс с него веднага ми се отштява, а го обичам.



Тема Re: секснови [re: бyлka]  
Автор yanita (засмяна)
Публикувано21.03.03 12:31



женени сме от 8 години. заедно сме от 10. две деца. понякога се смеем, че още сме си като гаджета - не си омръзваме и това си е.

нашето гардже си е най-хубаво!


Тема Re: секснови [re: бyлka]  
АвторИнa (Нерегистриран)
Публикувано21.03.03 14:36



От 10 години сме заедно, от 7 сме женени, от 1год. имаме дете. При мен любовта и желанието са все същите, дори по-силни. За съжаление, при него е точно обратното - вече не изпитва желание към мен и не иска да правим секс. Мисля, че вече не ме обича. Наскоро ми каза, че това е нормално, нещата се променят с времето ...



Тема Бракът си е брак -нови [re: бyлka]  
Автор Stefan (хич ме няма)
Публикувано21.03.03 14:40



а сексът - секс... Само в първите години те се припокриват напълно. После бракът си влиза в истинските функции - той си е един социален съюз - гледат се деца, свърта се дом (човекът не е предназначен да живее сам) и животът минава в него като в Дядовата ръкавичка. Сексът е друга потребност. Не можеш да се откажеш от него, само защото твоят съпруг ти е опротивял физически. Може да се преизпълнявали плановете и затова така бързо да ти е писнал! - Това е майтап, разбира се. Идеята ми е, че ти си жена и проблема със секса все ще намериш начин да си го решиш, сигурен съм. Не е болка за умиране. По-важно е, мъжът ти да те уважава и да е спокойно в дома ви - тогава всички проблеми се решават най-трезво и най-често от само себе си.



Тема Re: секснови [re: Инa]  
Авторбyлka (Нерегистриран)
Публикувано21.03.03 19:23



вие дискутирахте ли това?
проблемьт е доста деликатен защото не мога да кажа виж какво, вече не ми е приятно да правя секс с теб и за това все гледам да го избягвам и ми става още по-непрятно.



Тема Re: Бракът си е брак -нови [re: Stefan]  
Авторбyлka (Нерегистриран)
Публикувано21.03.03 19:43



напълно си прав за уважението и спокойствието.
имам желание за секс но от друга страна не ми се хоика навьн поради напрежението. все трябва да се криеш, мислиш си за другия докато си сьс сапруга си, а пак ако те хванат????!! само неприятности.



Тема Re: секснови [re: бyлka]  
Автор Гeвpek (същия)
Публикувано21.03.03 21:36



Като цяло намаля, не е като първите 1-2 години.

Но пък (за мое успокоение?) по-малкото количество се замести от ... разнообразие в леглото и т.н.



Тема Ами то в това е и очарованиоетонови [re: бyлka]  
Автор Stefan (хич ме няма)
Публикувано21.03.03 22:19



на любовта извън дома - напрежението се компенсира многократно от удоволствието. Но ти си още малка да ги усетиш тези неща. Чарът на изневярата е, че тя е само позитивна - там не се споменава нищо за проблемите у дома или каквито и да е било - събирате се за малко, за да си изживеете само хубавите моменти и после се разделяте с хубавите спомени за кратките срещи. Иначе животът не остава без проблеми. На Бог е дал на чедата си и моменти, в които да ги напускат...



Тема Стефане, Стефанеееее, [re: Stefan]  
Автор Шeдaнc (по чорапи)
Публикувано21.03.03 22:29



кой ще ти се върже на брътвежите, че бракът ти е щастлив? минава ли ти през ума, че има жени, които не искат да кръшкат? хубаво - Чарът на изневярата е, че тя е само позитивна. а къде остава гузната съвест след като погледне човека, с когото делиш живота и леглото си, в очите? не всеки може да разделя секс и любов, особено когато хората се обичат.
доказано е, че жените /каквато е авторката на темата/ влагат и чувства в секса, за разлика от мъжете.
ако ти можеш да чукнеш нещо в обедната почивка и вечерта да се прихласваш от жена си, без да си гузен, то не всеки е устроен така.

жена ти как ли би реагирала на писаниците ти тук?

To find riches is a beggar's dream, but to find love is the dream of kings.


Тема Ама моля те, Шеданс,нови [re: Шeдaнc]  
Автор Stefan (хич ме няма)
Публикувано21.03.03 23:04



никъде не съм споменавал, че изневерям на жена си - просто си коментирах по общи теми. Пък и ти като младоженка въобще не можеш да схванеш за какво става дума в постването ми.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.