Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:07 23.06.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Помните ли за какво се карахте последно?нови  
Автор Dragoness (много огнена)
Публикувано13.03.03 18:05



Ние се скарахме за вечерята..., бях наготвила и избеснях като видях мъж ми как си сипва - с вилица, направо от тенджерата, та в чинията...и оплеска навсякъде.
Аз се развилнях и му казах, че не съм готвила за прасета и щом сипва като свиня не заслужава да яде....както и да е след порядъчни крясъци (щото на него точно това му се ядеше) и като се поуспокоихме малко, върнах всичко пак в тенджерата, накарах го да вземе чиста чиния и пак да си сервира културно...иначе щеше да кара кой знае на какво .
Кажете и вие нещо забвно за някоя караница...

See no Evil, Hear no Evil, Lay no Evil Down on Me...or I'll Toast You in Hell


Тема Re: Помните ли за какво се карахте последно?нови [re: Dragoness]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано13.03.03 20:08



да - за това, че не искаше да пие лекарства като беше болен. Много се ядосах, защото ми пъшка, ама не иска да пие лекарства



Тема Re: Помните ли за какво се карахте последно?нови [re: Dragoness]  
Авторпpeтpъпнaлa (Нерегистриран)
Публикувано13.03.03 20:24



Ооо,аз в такива случаи предпочитам да изляза,защото:
-мъжът ми яде направо от тенджерата
-не сяда на масата,а е прав,за да не губи време:))))
-не усеща какво яде,защото мисли за друго през цялото време и после не знае той ли е свършил храната,или не.....
А се карахме заради детето...не издържах да й крещи/за пореден път/,намесих се..и почти се стигна до ексцесии..Но пък се видя кой какво не бива да си позволява в тоя смисъл и надявам се никога да не се повтори.
Но за храненето се повтаря вече амнайсет години..
Обаче,докато това се оправя с напускане на помещението от моя страна ,другото е по-важно да не се случва пак..
Трябва да знаем кое е важно и кое не:)
Поздрави!




Тема Re: Помните ли за какво се карахте последно?нови [re: пpeтpъпнaлa]  
Автор Dragoness (много огнена)
Публикувано13.03.03 20:40



Уф, то ние почти до физическа борба стигнахме за манжата...
Дете нямаме, но виж за възпитанието на домашните любимци се караме....
Аз мисля, че реших проблема - няма да готвим за господата и туй то...

See no Evil, Hear no Evil, Lay no Evil Down on Me...or I'll Toast You in Hell


Тема Re: Помните ли за какво се карахте последно?нови [re: Shanya]  
Автор Dragoness (много огнена)
Публикувано13.03.03 20:42



При нас става още по-зле... и двамата сме деца на фармацефти... ела да ни гледаш ако можеш да понесеш де...все някой лекува другия.

See no Evil, Hear no Evil, Lay no Evil Down on Me...or I'll Toast You in Hell


Тема Re: Помните ли за какво се карахте последно?нови [re: Dragoness]  
Автор magi_ (usmihnata)
Публикувано14.03.03 03:36



привет.аз в4ера се разбеснях за това,4е не си сложи 4инията в мивката.такмо бях из4истила и подредила вси4ко и негова милост се прибра да обядва.не стига ,4е му наредих масата ами и да я прибирам.побеснях направо.и да видиш как си я прибра,ама защо трябваше да се стига до там.4е аз да не сам прислужница.ама ха.
поздрави от мен,и дано по-малко да се ядосваме за такива неща.



Тема Re: Помните ли за какво се карахте последно?нови [re: Dragoness]  
Авторпpeтpъпнaлa (Нерегистриран)
Публикувано14.03.03 06:42



Мислиш ли,че не съм пробвала?:)))))))
Тогава почва да готви той и става страшно:))))))
А иначе какво да му се сърдя-мама като не го е научила навремето ,сега и Господ да слезе от небето....какво да се хабя с възпитание на дърти години.Като ме дразни-изчезвам:))))))А вече това е само източник на майтапи ,вземаме го за мезе с щерката:)))).
Не се ядосвай-няма смисъл:))))Смей се!!!Понякога това дава добри резултати.





Тема Re: Помните ли за какво се карахте последно?нови [re: magi_]  
Автор Dragoness (много огнена)
Публикувано14.03.03 09:11



Думи нямам...все едно за моя говориш.......

See no Evil, Hear no Evil, Lay no Evil Down on Me...or I'll Toast You in Hell


Тема Re: Помните ли за какво се карахте последно?нови [re: пpeтpъпнaлa]  
Автор Dragoness (много огнена)
Публикувано14.03.03 09:15



Смея се скъпа, добре че сега намерих нещо да ме разсейва и прави щастлива, сега ако ще и на телевизора да седне да яде, едва ли ще забележа...
Страшното е, че се закани да готви в събота...

See no Evil, Hear no Evil, Lay no Evil Down on Me...or I'll Toast You in Hell


Тема Пресен пример - от сутринта!нови [re: Dragoness]  
Автор Цвeти (глезанка)
Публикувано14.03.03 10:42



Бръсненето! Е те това ме вбесява - не ще да се бръсне и само ме дразни. Тоя път го заплаших, че ако не се обръсне на секундата, ще спра и аз - ще си ходя с небръснати крака, но дори това не го впечатли! Той само за мен се бръснел, толкова усилия полагал 2 пъти седмично, а все пак и утре е ден!!!!!
Аз го контрирах, че утре сме на гости на майка му и няма всъщност да се обръсне за мен, както твърди, а заради майка си. И май уцелих в десятката, защото не можа да отговори бързо, от което не ми стана по-леко. Само дето загубих битката! Не се обръсна, защото твърде дълго се бяхме разправяли и вече нямаше време!

Направо ръце съм вдигнала вече! Кажете някоя хитрина, как да го накарам - то ни с добро, ни с лошо става!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.