Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:17 28.06.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Като ти чета писаниятанови [re: Dragoness]  
Автор Stefan (хич ме няма)
Публикувано16.03.03 23:40



сега и благославям съдбата, че ме е събрала с мойта булка, а не с някоя подобна на теб... Нищо лично, де! Ама си е редно като си наготвила - да му сложиш и трапезата на човека. Той като ремонтира нещо у дома или сменя ключ за осветление - нима ти оставя да сложиш отгоре панела или нещо от рода (както хирурзите като привършат операцията и казват на сестрата да зашие пациента).
Пък мойта жена дори не си прави и труда вече да ми се кара - просто няма кой да я чуе. С времето съм си създал защитен рефлекс да си мълча на всяко мърморене или скандал. Това я влудява още повече и дебалансирана - тя загубва ума и дума... Моисеевото петокнижие ни разказва защо Вавилонската кула била един неуспешен проект - ами Бог разделил хората, като им приписал различни езици. (Езикът ни е по-скоро враг, отколкото приятел...) Та и в семейството - всяка изказана дума - (дори и без да е свързана със скандал) вече разделя. Мълчанието събира хората. Може би и моето мълчание донякъде държи тънката субстанция на брака ми устойчива... Но и това е в божията компетенция!



Тема Re: Аманови [re: Dragoness]  
Авторalabala (Нерегистриран)
Публикувано17.03.03 00:29



Понеже не разбра намека, да ти го преведа на прост български - само мноо тъпа патка може да направи скандал от такава случка и след това да се хвали със себе си.



Тема Re: Помните ли за какво се карахте последно?нови [re: :-)]  
Автор magi_ (usmihnata)
Публикувано17.03.03 04:34



В голяма грешка си мой 4овекМъжът на Dragoness мисля,4е е 4ужденец,А моят си е 4ист натурал bulgaro.Но това не пре4и да правят едни и същи "неща" и още пове4е намираме се в разли4ни континенти!!!!!!!!!!




Тема Re: Като ти чета писаниятанови [re: Stefan]  
Автор rebekka (optimistic)
Публикувано17.03.03 11:57



....eeeh vsichki ste takiva hitrezi.....i moya simpatyga....kato pochna da murmorya...vse edno che ima tamponi v ushite si ...

...mulchi si , mulchi si ....

mai naposleduk psryh da murmorya .....i bez tova nikoi ne me chuva....



...

Ot kakvo se mudriyt sramuva, ot tova se ludiyt naduva.


Тема Абсолютнонови [re: alabala]  
Авторltso (Нерегистриран)
Публикувано17.03.03 14:02



точно това имах предвид, благодаря за точния и коректен превод на ироничната ми забележка.



Тема Ама глейнови [re: Гeвpek]  
АвторИтco (Нерегистриран)
Публикувано17.03.03 14:14



сега, не се и опитвай да си намериш нещата за които ти се казва че са си на мястото.Това си е заговор. После жена ти се появява и като факир вади търсената вещ от шкафа в който си се дзверил до този момент, но всичко това е обяснено прекрасно в една книжка - "Войната за вдигнатия капак на тоалетната чиния"



Тема Скоро ще започнешнови [re: rebekka]  
Автор Stefan (хич ме няма)
Публикувано17.03.03 21:35



и песни да пееш, Беки! Тогава несъмнено цялата ти мъжка дружина ще започне да се вслушва в теб.



Тема Re: Като ти чета писаниятанови [re: rebekka]  
АвторChocho (Нерегистриран)
Публикувано17.03.03 22:11



mojata kato zamrmori ja sbuhvam hubavo i posle zjal mesetz malchi



Тема chochoнови [re: Chocho]  
Автор rebekka (optimistic)
Публикувано18.03.03 09:34



nashenci vinagi ste ima....

.....

Ot kakvo se mudriyt sramuva, ot tova se ludiyt naduva.


Тема Re: chochoнови [re: rebekka]  
Авторchocho (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 11:20



i nashenki sahsto
moita jena samo s boi se opravia. parvo pochna tia da mi nalita. zamiara me s kartofi, chupi chinii, vednaj mi szepi vezdata zatova che sam nakapal poda. sega kato ia usetia che pochva da se iadosva ia nashliapvam leko za da ia otrezvia.
parvia pat
se chuvstvah mnogo zle. mislia da ia napuskam.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.