Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:16 06.07.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Печелили ли сте на лотария?  
Автор wendy_ (истинска)
Публикувано04.03.03 17:36



Аз веднъж, преди повече от 10 години, огромната сума за времето си от 200 лева, и ги изпихме по кръчми.
А вие?



Тема Re: Печелили ли сте на лотария?нови [re: wendy_]  
АвторЖeни (Нерегистриран)
Публикувано04.03.03 17:55



Мъжът ми - често, на рулетка и хазарт... Принудително и затова си планира печалбите, с които плати семейното жилище, част от данъците... Ми, като няма нормална пазарна икономика в БГ и с труд не можеш да спечелиш парите, с които да си покриваш разходите


Хубавото е, че не отказва да почерпи приятели, децата и дори мен




Тема Re: Печелили ли сте на лотария?нови [re: wendy_]  
Автор afroditi (цвете)
Публикувано05.03.03 12:44



От лотарията и от тотото никога,но от една заводска томбола ми се падна едно видео и просто не можех да повярвам на ушите си...



Тема Re: Печелили ли сте на лотария?нови [re: wendy_]  
Автор LiaLia (хонорувана)
Публикувано05.03.03 15:20



Аз съм печелила само от намерението да си купя лотариен билет...
Като си бръкнах в чантата да го плащам и видях, че ми няма портмонето и се затичах към гишето на пощата, дето последно го бях вадила...и си го намерих...ако не бях тръгнала да си купя билет от бабката, която седи до входа на Централна Поща в София, щях да открия липсата много по-късно...така да се каже, спечелих си една прилична сума, карта за градски транспорт, разни ценни белжчици, карта за телфон и безценни снимчици на детето ми...

Floss!


Тема Re: Печелили ли сте на лотария?нови [re: wendy_]  
Автор Цвeти (глезанка)
Публикувано06.03.03 16:57



Тц! Пари в наличност от тото или лотария никога не съм печелила... дори тройка някаква нещастна... Само като дете на някакъв литературен конкурс спечелих второ място - 15 лева ми дадоха и аз ги превърнах моментално в пастички и плезирчета

Обаче виж, непарични неща печеля често - мечета, шапки, якета, абонаменти - каквото се сетиш! Винаги играя ей така за майтап с едно писмо и много често печеля. Но ако ще е тото или нещо, в което се печелят реални пари - забрави! Играя все с едни и същи числа и преди години на морето видях, че са изтеглили 5 от 6-те ми числа. Идеше ми да се удавя от мъка, защото не бях пуснала фиш! И от тогава и тото не играя, пробвам на държавната лотария понякога, но...



Тема Re: Печелили ли сте на лотария?нови [re: wendy_]  
Автор Marssy (непознат)
Публикувано07.03.03 12:56



Веднъж има 3-ка от тото-то! Но като отидох да си я търся разбрах, че била от 3-то теглене и не се изплащала. А аз и на опашка чаках да си я взема!



Тема Re: Печелили ли сте на лотария?нови [re: wendy_]  
Автор Шeдaнc (по чорапи)
Публикувано07.03.03 17:50



да :) като малка спечелих 50лв. на държавната лотария, но не помня за какво профуках парите.
на томбола често печеля.
веднъж ударих четворка от тотото.

dreams are nothing more than wishes and wishes - just a dream, wished to come true



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.