Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:06 30.06.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Разлика във възрасттанови  
Автор Гeвpek (същия)
Публикувано26.02.03 01:00



Аз съм с 13+ и се чувствам ужасно стар.



Тема Re: Разлика във възрасттанови [re: Гeвpek]  
Автор Green light (braggadocio)
Публикувано26.02.03 09:07



Ами, пич, не си млад! Ама на колко неща можеш да я светнеш :-). Ще има да открива нови неща в теб ( и за теб :-))) цял живот.
И нашата разлика не е малка, ама аз понеже съм много готин пич хич не ми пука. :-))))))))

П.П. Поне си спестяваш мръзненето вечер по парковете

Редактирано от Green light на 26.02.03 09:27.



Тема Re: Разлика във възрасттанови [re: Гeвpek]  
Автор Пaлмиpa (влюбена)
Публикувано26.02.03 09:12



Не се чувствай стар:-)))
Аз пък съм с 20 -, и много съм доволна:-))
Все ще съм си млада:-))))
Дори и на 50

Post nubila lux, post nubila jubila


Тема Re: Разлика във възрасттанови [re: Гeвpek]  
Автор helen (natural)
Публикувано26.02.03 10:16



ami az do predi da se ojenq vse si padah po +10 a se hvanah s myjyt mi uj n maitap da vidim kakvo moje da izleze a to dakyde q dokarahme ...
da ama toi e s +2 i mnogo chesto mi se vijda tvyrde mlad i za sebe si znam che s +10 stqh da se chuvstvam prekrasno

I want it all and i want it now.


Тема Re: Разлика във възрасттанови [re: Гeвpek]  
Авторgarami (Нерегистриран)
Публикувано26.02.03 10:58



Аз съм -18. И винаги съм вярвала, 4е така трябва да бъде. Така се 4увствам много добре.
А, за теб .......
С млад 4овек до теб би трябвало да се "заразяваш" от неговата/ нейната енергия и да се 4увстваш по-млад. Същото стана с мъж ми. След като се оженихме се подмлади - зна4и добре му действам. А и той по принцип си е младолик, свежар...
Ина4е по дух, идеи, светоглед сме на една възраст.

Хм.....
Май си попрекалил с работата. Я спретни един романти4ен уикенд (дале4 от работа и деца) с гаджето/жената да ти напомни колко си млад



Тема Re: Всичко опира до духанови [re: Гeвpek]  
Автор lenny (щастлив)
Публикувано26.02.03 12:45



не се шашкай. Имала съм случай с 23+ и съм се чуствала добре за момента, но перфектно се чуствам с мъжа ми 4- - значи това с годините не е най-важното!!!!
Я идете на някоя романтична вечеря или още по-добре на някой уикенд само двамата на някое местенце........ ще се почустваш чисто нов, и ще забравиш притесненията - стар бил.... айде бе.....



Тема Брейнови [re: Пaлмиpa]  
Автор Гeвpek (същия)
Публикувано26.02.03 15:26



ти си направо педофилка бе! Наистина ли си с 20 по-голяма?



Тема Това с работатанови [re: garami]  
Автор Гeвpek (същия)
Публикувано26.02.03 15:40



си е точно така. Тегаво е нещо напоследък. Но вече ми писна да бачкам и през уикендите и си наложих, има-няма работа - с цялата фамилия далеч от къщи. Вече 3 поредни уикенда го правя и все едно, че съм бил 3 пъти на дълга почивка



Тема Re: Всичко опира до духанови [re: lenny]  
Автор Гeвpek (същия)
Публикувано26.02.03 15:43



Наистина последните 10 г. все в комплект с децата се изживяваме... Май това за "само двамата" е добра идея



Тема Re: Разлика във възрасттанови [re: Гeвpek]  
АвторЖeни (Нерегистриран)
Публикувано26.02.03 15:48



Ми, бързо в сладкарницата и да се почерпите с онзи доказан антидепресант - шоколада Действа почти като "екстази"-то.

Какво толкова не си харесваш в огледалото на времето - лика или мислите... Или май секретарките Колкото по-възрастен става един мъж, толкова по-натежава... авторитета, опита, сигурността, килограмите (т.е достолепието), но и мислите ... За последните тежки - общувай с още по-млади...Щом трябва, смени секретарките и прави ново бебе




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.