Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:02 01.07.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Св.Валентин - семейните празнуват ли го ??нови  
Автор dodo_dodo (само веднъж)
Публикувано08.02.03 01:43



Я стига с тия изневери, втори, трети и ен-ти броя бракове ! Всеки търси своето щастие и желанието да го открие е по-съществено от вторачването в детайлите. Именно в това е смисълът спред мен - да го търсиш докато не го намериш, а не в примирението, че то не съществува, защото примерно няма перфектни бракове според някои и затова те цял живот се носят по течението на своето примирие.... Това е мое мнение, никой да не се чувства ангажиран! Та така
Наближава празника на влюбените. Почитате ли го или не ?
И ако да - как смятате да изненадате любимият човек ?
Аз например на първо време му бомбандирах мейла с картички - по една за всеки ден, та до 14.02
Ще мисля и още изненади !

Интригата е силата на слабите.


Тема Re: Св.Валентин - семейните празнуват ли го ??нови [re: dodo_dodo]  
Автор Bluebell (different)
Публикувано08.02.03 11:14



Praznikut e za vseki, koito se chuvstva vlyuben i obicha nyakogo, bez znachenie dali e zhenen. Az moite iznenadi veche sum gi prigotvila i chakam denya s neturpenie.


I edna srahotna plyushena maimunka spetsialno za praznika.
Adeli mu ya izbra, a az izbrah bonbonite!
Nadyavam se, muzhut mi da ne chete tuk, che shte mi idat iznenadite po dyavolite, no znam si az, che ne chete!



Тема Re: Св.Валентин - семейните празнуват ли го ??нови [re: dodo_dodo]  
Автор Pyмянa (lady)
Публикувано08.02.03 11:36



Празнува се и още как! Е с кого е друг въпрос.
Аз пък мисля да вземем да отидем на кино. Не сме ходили само двамата от години.



Тема Re: Св.Валентин - семейните празнуват ли го ??нови [re: dodo_dodo]  
Автор Vlas (viarvashta)
Публикувано08.02.03 15:18



mdaaaaaaaaaaaam
мъж ми , като спомена за св Валентин казва "Абе жена ние сме женени а не влюбени" и се смее. е купува ми цветя де!!!Аз не съм измислила още изненада.



Тема Хм, [re: Vlas]  
Автор nbb (весела)
Публикувано08.02.03 16:06



че едното пречи ли на другото ?

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Разбира се,нови [re: dodo_dodo]  
Автор nbb (весела)
Публикувано08.02.03 16:12



гледам да не пропускам поводи за малки изненади. Ходим на ресторант и всеки купува на другия нещо малко. Обикновено получавам някой нов вид голям шоколад или пък специална бонбониера във форма на сърце или нещо подобно, а аз подарявам диск с музика, която харесва. Но ако си харесам някоя идея от тук, може да сменя подаръка.
По-рано и аз пращах картички, но установих, че няма кой да отваря мейла, а като започна да настоявам да го погледне, се губи изненадата.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Естественонови [re: dodo_dodo]  
Автор lenny (щастлив)
Публикувано09.02.03 20:04



Любовта според мен не е функция на брака. Тоест дали ще си влюбен в човека до теб не зависи от това дали сте женени и от кога - смея да твърдя че годините които сме заедно ме уверяват с всеки изминал ден че избора ми е в десетката - дето има една дума и си признавам че съм си влюбена в мъжа ми както и преди - само дето сега имаме по-малко време един за друг насаме. Задължително ще празнуваме Свети Валентин / освен ако някой от нас не е дежурен - но тогава ще си го наваксаме на следващия ден/. Желая на всички много любов и пак любов, защото тя единственото ценно в живота ни



Тема Re: Св.Валентин - семейните празнуват ли го ??нови [re: dodo_dodo]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано09.02.03 20:21



ние празнуваме Трифон! Никога не сме празнували Валентин, защото просто нямаме нужда от такъв ден!



Тема Re: Св.Валентиннови [re: dodo_dodo]  
Авторвлюбeнa (Нерегистриран)
Публикувано10.02.03 00:22



Разписвам му чек за неограничен брой целувки.
Пъхнам го в портфейла, заедно с телефонен номер за връзка.
Може да си го осребри по което време на деня пожелае.

Обичайно той е по-идеен.
За осем години няма пропуск.



Тема Eвалла!нови [re: влюбeнa]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано10.02.03 10:16



Ух, че готино си го измислила!

Когато Господ затваря врати, отваря порти.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.