Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:09 03.07.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Св.Валентин - семейните празнуват ли го ??  
Автор dodo_dodo (само веднъж)
Публикувано08.02.03 01:43



Я стига с тия изневери, втори, трети и ен-ти броя бракове ! Всеки търси своето щастие и желанието да го открие е по-съществено от вторачването в детайлите. Именно в това е смисълът спред мен - да го търсиш докато не го намериш, а не в примирението, че то не съществува, защото примерно няма перфектни бракове според някои и затова те цял живот се носят по течението на своето примирие.... Това е мое мнение, никой да не се чувства ангажиран! Та така
Наближава празника на влюбените. Почитате ли го или не ?
И ако да - как смятате да изненадате любимият човек ?
Аз например на първо време му бомбандирах мейла с картички - по една за всеки ден, та до 14.02
Ще мисля и още изненади !

Интригата е силата на слабите.


Тема Re: Св.Валентин - семейните празнуват ли го ??нови [re: dodo_dodo]  
Автор Bluebell (different)
Публикувано08.02.03 11:14



Praznikut e za vseki, koito se chuvstva vlyuben i obicha nyakogo, bez znachenie dali e zhenen. Az moite iznenadi veche sum gi prigotvila i chakam denya s neturpenie.


I edna srahotna plyushena maimunka spetsialno za praznika.
Adeli mu ya izbra, a az izbrah bonbonite!
Nadyavam se, muzhut mi da ne chete tuk, che shte mi idat iznenadite po dyavolite, no znam si az, che ne chete!



Тема Re: Св.Валентин - семейните празнуват ли го ??нови [re: dodo_dodo]  
Автор Pyмянa (lady)
Публикувано08.02.03 11:36



Празнува се и още как! Е с кого е друг въпрос.
Аз пък мисля да вземем да отидем на кино. Не сме ходили само двамата от години.



Тема Re: Св.Валентин - семейните празнуват ли го ??нови [re: dodo_dodo]  
Автор Vlas (viarvashta)
Публикувано08.02.03 15:18



mdaaaaaaaaaaaam
мъж ми , като спомена за св Валентин казва "Абе жена ние сме женени а не влюбени" и се смее. е купува ми цветя де!!!Аз не съм измислила още изненада.



Тема Хм,нови [re: Vlas]  
Автор nbb (весела)
Публикувано08.02.03 16:06



че едното пречи ли на другото ?

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Разбира се,нови [re: dodo_dodo]  
Автор nbb (весела)
Публикувано08.02.03 16:12



гледам да не пропускам поводи за малки изненади. Ходим на ресторант и всеки купува на другия нещо малко. Обикновено получавам някой нов вид голям шоколад или пък специална бонбониера във форма на сърце или нещо подобно, а аз подарявам диск с музика, която харесва. Но ако си харесам някоя идея от тук, може да сменя подаръка.
По-рано и аз пращах картички, но установих, че няма кой да отваря мейла, а като започна да настоявам да го погледне, се губи изненадата.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Естественонови [re: dodo_dodo]  
Автор lenny (щастлив)
Публикувано09.02.03 20:04



Любовта според мен не е функция на брака. Тоест дали ще си влюбен в човека до теб не зависи от това дали сте женени и от кога - смея да твърдя че годините които сме заедно ме уверяват с всеки изминал ден че избора ми е в десетката - дето има една дума и си признавам че съм си влюбена в мъжа ми както и преди - само дето сега имаме по-малко време един за друг насаме. Задължително ще празнуваме Свети Валентин / освен ако някой от нас не е дежурен - но тогава ще си го наваксаме на следващия ден/. Желая на всички много любов и пак любов, защото тя единственото ценно в живота ни



Тема Re: Св.Валентин - семейните празнуват ли го ??нови [re: dodo_dodo]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано09.02.03 20:21



ние празнуваме Трифон! Никога не сме празнували Валентин, защото просто нямаме нужда от такъв ден!



Тема Re: Св.Валентиннови [re: dodo_dodo]  
Авторвлюбeнa (Нерегистриран)
Публикувано10.02.03 00:22



Разписвам му чек за неограничен брой целувки.
Пъхнам го в портфейла, заедно с телефонен номер за връзка.
Може да си го осребри по което време на деня пожелае.

Обичайно той е по-идеен.
За осем години няма пропуск.



Тема Eвалла!нови [re: влюбeнa]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано10.02.03 10:16



Ух, че готино си го измислила!

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Re: Св.Валентин - семейните празнуват ли го ??нови [re: dodo_dodo]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано10.02.03 10:18



Ами и ние го празнуваме, разбира се! Обаче все по-трудно ми е да измислям, какво да му подаря. Като сте гаджета, по-върви да му дадеш балон-сърце, отколкото като сте женени и живеете заедно. Хайде! Споделяйте идеи! Аз засега съм измислила само торта-сърце!

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Re: Св.Валентин - семейните празнуват ли го ??нови [re: Shanya]  
Автор axa ()
Публикувано10.02.03 13:18



Е, и ние така! малко нещо изкуствено ми се струва точна в този ден да си казваме колко се обичаме, когато можем да го направим всеки ден, който пожелаем. а и като видя разни момченца с двуметрови рози за мръзнат по спирките, чакайки любимата, става ми смешно.



Тема Re: Св.Валентин - семейните празнуват ли го ??нови [re: dodo_dodo]  
Автор ashli (повърхностна)
Публикувано10.02.03 14:59



Ако се падне в петък (както тази година) или в почивен ден - празнуваме го!
Подаръци - много рядко и в никакъв случай романтични :)
Миналата година, например на 14.02 мъжът ми ми направи така дълго чакания простир на терасата.
Какво ли ще е тази година???
Е, аз като жена правя по-романтични изненади, но те винаги са свързани с някой десерт - нищо авангардно (за жалост)



Тема Ние - ненови [re: dodo_dodo]  
Автор Cтaниoл (минаващ)
Публикувано10.02.03 19:42



Първите две-три години се правихме на шантави, но сега някак нещата са улегнали, ако се видим вечерта след работа - добре, ако не - на сутринта на кафето, и така.

Но стреснат от монотонността на ежедневието (ежеседмичието, ежемесечието и тн.), вчера дяволът ме дръпна за опашката и викам на мойта: жено, нещо много тъпо го даваме, ще те водя на някоя чужбинска екскурзия. И така съм решил в петък да й го обещая, пък после - ще видим. Да си съгласуваме отпуски, това-онова, децата кой да ги наглежда и така. Ако трябва на заем ще взема, но мисля да си напека пъпките на д-то някъде, където сега е лято.



Тема Re: Св.Валентин - семейните празнуват ли го ??нови [re: Kлep]  
Автор betanski_patilanski (;-))
Публикувано11.02.03 15:10



аз ще му се подаря в еротично бельо точно на 14 вечерта, че покрай болестите на малката, Кръщенето и 4РД`то, нещо забравихме кво беше това другото!!! толкова съм се ошашкала, че нищо друго не мога да родя! хубавото е, че покрай грижите и търчането, съм смъкнала 4кила, та вече определено съм апетитна за една силна нощ! ако чуете за земетръс с епицентър Кипър около 14.02, да знаете че сме ние...хи,хи, малко се изхвърлих, ама вече си е време и за по-силни емоции! на всички Ви пожелавам прекрасни изживявания!



Тема Re: Св.Валентин - семейните празнуват ли го ??нови [re: betanski_patilanski]  
Автор dodo_dodo (само веднъж)
Публикувано11.02.03 16:36




Ценна идейка, може да я извзаймствам !

Интригата е силата на слабите.


Тема Re: Св.Валентин - семейните празнуват ли го ??нови [re: axa]  
Автор Дeлфин (бивша Лолита)
Публикувано13.02.03 13:06



Аз вчера си купих прекрасен подарък от моя нищо не подозиращ любим за свети Валентин, при все че не празнуваме!И ние, както знаеш по го тачим Трифона(въпреки че откакто Ева се роди и Дамян не е близвал кохол, за мен да не говорим, глъдка вино ми идва като люта ракия)



Тема ние няма да го празнуваме.нови [re: dodo_dodo]  
Автор Шeдaнc (по чорапи)
Публикувано13.02.03 16:54



днес сутринта стигнахме до извода, че не е задължително да чакаме католически празник, за да си разменяме подаръците, а и че не е важно дали е празник, за да отпразнуваме любовта си ... та днес разменихме подаръците и довечера сме на кино - да се натискаме в тъмното!

dreams are nothing more than wishes and wishes - just a dream, wished to come true


Тема Вие на кинонови [re: Шeдaнc]  
Автор Stefan (хич ме няма)
Публикувано13.02.03 21:06



за това ли ходите? А хората си губят времето да ви пускат касови филми...

Аха! Сетих се! Филмите стимулират натискането... Брей! (Пляскам се по челото!) Как пък не ми е хрумнало и аз да взема да отида на кино с мила?

Всичко е прекрасно! Не разбрах само - чорапите поне оставяш ли в къщи преди поредната кино-вечер? Или с тях е по-възбуждащо?



Тема чакай сега,нови [re: Stefan]  
Автор Шeдaнc (по чорапи)
Публикувано14.02.03 01:00



така излиза, че само като ходим на кино се натискаме
ти не си ли се натискал в кино, бе Стефане? тук в кината има и пауза, така че не пропуснахме много от филма
аз чорапи винаги си нося с мен или на мен, освен през лятото! не виждам на какво пречат, особено ако са чораааапи, ако разбираш за кои говоря?

dreams are nothing more than wishes and wishes - just a dream, wished to come true

Редактирано от Шeдaнc на 14.02.03 01:02.



Тема Re: Св.Валентин - семейните празнуват ли го ??нови [re: dodo_dodo]  
Автор пyx (:-))
Публикувано14.02.03 12:30



да, и семейните го празнуваме :-))
аз вчера му купих 2 книги на Стивън Хокинг ,малко скъпичко излезе, ама той го заслужава - вчера имаше успешна предзащита на дисертация. страхотно ми е момчето ! е, аз не издържах, и му ги подарих още снощи - много им се зарадва. Бях му написала и едно любовно послание....
А аз очаквам изненадите си днес...
А иначе тази вечер ще празнуваме и Трифон Зарезан - с приятели в къщи - какво по-добро?
весело празнуване на всички!



Тема Re: Св.Валентин - семейните празнуват ли го ??нови [re: dodo_dodo]  
Автор dodo_dodo (само веднъж)
Публикувано14.02.03 13:35




Честит празник на всички !
Любовта ще спаси света

Интригата е силата на слабите.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.