Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:06 28.09.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Какво означава "мъж под чехъл"?нови  
Автор Pyмянa (Sultan of Swing)
Публикувано14.12.02 13:54



Мъж, контролиран от жена си, мъж без воля, мъж, на който така му е по-добре, защото не му се налага да носи отговорност.
Всичко това накуп?

Написаното не се отнася до присъстващите, естествено.



Тема Имаше една приказканови [re: Pyмянa]  
Автор Цвeти (глезанка)
Публикувано14.12.02 14:11



че всеки мъж си заслужава жената... Не знам дали е вярна, но е интересна тема за обсъждане. А аналогията при жените май беше, че както го научиш отначало, така ще бъде. Е, тук май съм по-склонна да не се съглася, но все пак - не се знае знае ли се!
Дайте и вие идейки!



Тема Ето - аз съм един мъж под чехъл!нови [re: Pyмянa]  
Автор Stefan (хич ме няма)
Публикувано14.12.02 14:22



И май ми е много приятно да бъда такъв. Наскоро голямата ми дъщеря си купила едни такива алени пантофи, които така тракат по дюшемето, че сутрин като се събуди детето и отива до банята - и веднага се събуждам. Значи още с отварянето на очите ми забиват един чехъл по главата. После - обличам се - ами бельото, чорапите, джинсите, пуловерите - всичко го е купувала жена ми, без аз дори да съм помирисал въпросните магазини, от където се пазаруват тези неща. Значи чехълът си ми стои на главата - пък и не съм суетен... Вечер като се прибера - три същества от женски пол се стараят да ми създадат уют и тишина - в това число и ракията с туршията (или салатката в друго време) - направо съм зарит под чехъла от вниманието им. И как да не съм под чехъл? По-добре под него, отколкото с него в ръка и ядосан...



Тема Re: Какво означава "мъж под чехъл"?нови [re: Pyмянa]  
Автор Mepи (позната)
Публикувано14.12.02 14:59



Да си го въртиш на малкото си пръстче без да се усети и на всичкото отгоре да му е приятно!)))

Обичай някого, който не го заслужава.


Тема Re:нови [re: Pyмянa]  
Автор arrows (оранжева)
Публикувано15.12.02 04:46



Ми това са едни много хубави мъжовци,които с удоволствие се оставят жена им да ги командори...

P.С.Не е задължително да са без воля.Просто са "приятно послушни".:)

...с оранжевите майки с оранжеви дечица,оранжеви китари-оранжево звънят...


Тема Re: Имаше една приказканови [re: Цвeти]  
Автор Samsara (непокорна)
Публикувано15.12.02 13:51



Това за научаването е много вярно. Така и не можах да свикна мъжът ми всеки уикенд да чисти с прахосмукачка, защото в началото не го отстоявах, а правех компромиси и често чистех вместо него. Затова сега се чуди как да не почисти и понеже знае, че не търпя мръсно, пак аз да почистя.



Тема Гледай ти! Запознай ме с мъжа си -нови [re: Samsara]  
Автор Stefan (хич ме няма)
Публикувано15.12.02 13:56



на ми каже рецептата на непукиста!

Че аз днес пак пуснах прахосмукачката из всички стаи...



Тема Re: Имаше една приказканови [re: Цвeти]  
Автор Pyмянa (Sultan of Swing)
Публикувано15.12.02 16:40



Това като онзи сръбски виц - Мъжът: през първата година на брака се борих за надмощие, през втората - за равноправие, от там нататък - за голиот живот.



Тема Re: Ето - аз съм един мъж под чехъл!нови [re: Stefan]  
Автор Pyмянa (Sultan of Swing)
Публикувано15.12.02 16:43



Аз не му купувам дрехите. Сам си ги купува, а това което му подаря облича в редки случаи, защото било много хубаво. :)
Даже му изплетох един пуловер. Много фантазия вложих в него и какво? Облича го рядко, защото бил много екстравагантен.



Тема Re: Какво означава "мъж под чехъл"?нови [re: Pyмянa]  
Автор Kapли (it's me!)
Публикувано15.12.02 16:44



Мъж под чехъл е моята мечта:))))))

Не е съвсем сбъданата обаче

The wind of change blows straight
into the face of time......



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.