Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:59 29.06.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Жени, каква жена иска един мъж до себе си?нови  
Автор бpoд (( донор ))
Публикувано03.12.02 01:02



Мисля, че това е много важно за хармонията между двама души. (и обратното го има, но то е друга тема, бих искал да чуя мнението ви по това).

Аз събирам всичко в тези две неща:

Да мога да си приказвам с нея.
Да я усещам винаги до мен.

Ако тези две неща ги няма, за какво разбирателство говорим? Та дори и в името на каквото и да е. В този форум, по някакви си причини, се посипаха анонимни изложения по мой адрес. И до мен застана една жена. И в същото време застана и до една друга жена, намесена в скандала, (защото си е скандал), не без нейно съгласие.

Е, питам ви, тази жена, застанала срещу всички и поддържаща и двете страни, (изложени на показ по нечие желание),не буди ли възхищение у вас?

"Всяко престъпление по света се дължи на това,
че някое дете не е било обичано"


Тема Наздравенови [re: бpoд]  
Автор Гeвpek (същия)
Публикувано03.12.02 02:13



Братко, то и аз съм си пийнал малко, ама не мислех, че съм попрекалил, докато не стигнах до твоя постинг . Друг път няма да правя така. Само дай насока на разговора, че не знам накъде да захвана - за хармонията, за скандала или за тази жена (или за една жена, всъщност и за друга жена...). Браво.



Тема Re: Жени, каква жена иска един мъж до себе си?нови [re: бpoд]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано03.12.02 02:26



Тази жена до тебе за около две години не е събудила ничие, а ти за възхищение питаш!



Тема бахмааму,нови [re: Debora]  
Автор Шeдaнc (по чорапи)
Публикувано03.12.02 02:29



аз нищо не разбрах от постинга, а ти дори си разбрала за коя жена говори...

dreams are nothing more than wishes and wishes - just a dream, wished to come true


Тема Re: Наздраве, анови [re: Гeвpek]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано03.12.02 02:30



Абе как така си подпийнал, тази твойта жена защо не е "застанала до теб", а?



Тема Re: бахмааму,нови [re: Шeдaнc]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано03.12.02 02:33



Не си притеснявай, не си само ти "неразбрала" и мъжът на "застаналата до него жена" не е разбрал нищо, ама какот е тръгнало имате шанс и двамата да разберете!
Чуда се дали сериала ще приключи тази година или догодина?



Тема не разбрахнови [re: Debora]  
Автор Шeдaнc (по чорапи)
Публикувано03.12.02 02:39



какво трябва да разбираме, но ще разберем
чакай сега, то сериалите не свършват току така. първо идва бебето, после интрижки малко - чие да е... не е лесно

dreams are nothing more than wishes and wishes - just a dream, wished to come true


Тема Ей, ептен съм се замаялнови [re: Debora]  
Автор Гeвpek (същия)
Публикувано03.12.02 02:45



Ако добавиш и мойта жена, ще станат общо 4 (1 + 3те на Брод). Дай да не разводняваме уискито. Тя мойта си спи - спокойния сън на човек, който не знае как да стартира браузера.



Тема Re:нови [re: Шeдaнc]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано03.12.02 02:49



Ми то и бебето може да е на път, защото лятото в една от сериите, главната героиня, на едно събиране 40-50 човека казваше че искала да забременее.



Тема Re: Ей, ептен съм се замаялнови [re: Гeвpek]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано03.12.02 02:55



Щастливец си ти с такава жена! Я да идеш до нея и тихичко да й го прошепнеш.
А къде е третата жена на Брод?
(озъртам се)
Опс, днес наминах и в едно друго клубче, та "тази жена" го обвиняваше, че има "друга жена", та "другата жена" ли е третата жена?


Само да си отворя бира и се връщам!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.