Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:35 20.09.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Гледам, че задокеанскатанови  
Автор Stefan (хич ме няма)
Публикувано03.12.02 08:04



агитка си е спретнала хубав купон, докато ние тук нанкаме. И да ви попитам, момичета, не са ли много лични тези нападки? Направо се червих като ги четох. И то в тема на Брод - един човек, чийто стихове много харесвам и уважавам и беше по недостоен начин прогонен от клуба за поезия преди време.

И аз да ви питам в духа на arrows - отива ли на зрели (семейни) хора да се държат така? И ако някой се колебае дали да се ожени - спокойно ще го откажем от тая работа - човекът ще си каже - тия жени съвсем откачат след брака...

Не пропускай случай да кажеш на някого, че го обичаш!

Редактирано от Stefan на 03.12.02 08:05.



Тема може ли само да спомена, че аз съм си в Европа?нови [re: Stefan]  
Автор Шeдaнc (по чорапи)
Публикувано03.12.02 08:10





ма за какво пусна отделна тема, да те пита човек? така наливаш масло...там...
айде лек ти ден!

dreams are nothing more than wishes and wishes - just a dream, wished to come true


Тема Нали това казвам -нови [re: Шeдaнc]  
Автор Stefan (хич ме няма)
Публикувано03.12.02 08:13



уважавам Брод и не искам и аз да му цапам темата. При това не се и съмнявам в почтените му намерения като я е пускал.

Не пропускай случай да кажеш на някого, че го обичаш!


Тема Re: Гледам, че задокеанскатанови [re: Stefan]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано03.12.02 08:46



Стефане, и аз се червих, когато четох как унижават една жена, за това че е избрала да роди детето си без подкрепата на "бащата".
Или им е позволено да очернят момичето, а ние да им създаваме ореол на светци ли? Няма начин!
А с тази тема сега Бг агитката ли да си чеше езиците?
Айде, че стана като бразилски сериал, а в БГ и без това са досадни на домакините!



Тема аз катонови [re: Stefan]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано03.12.02 16:24



гледам само софянка и брод изнасят лична инфо- ама не знам за какво са дошли тук да плачат.
А брод може и да пише хубави стихове, но това не го прави хубав човек, нали?



Тема Re: аз катонови [re: Shanya]  
Автор lavender ()
Публикувано03.12.02 16:39



Shanya , Shanechka, opitaj se kato obiasniavash neshto da ne davash kvalifikacii za chovek, to verno chuvstvata ti napirat otvutre/ samo se chudia s kakvo li sum gi predizvikala/ no mnogo grubo mnogo...



Тема вижнови [re: lavender]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано03.12.02 16:48



сега обяснявам бавно за такива като теб:
Това е клуб "Семейство" на dir.bg, а не all.bg или каквото и друго да е там!
Двамката с брод забъркахте грандиозен скандал, както винаги, изнасяйки тонове лична информация, която никой не иска да знае и обиждайки и оплювайки достатъчно юзери (и това ви е стила).
Споделяй и изживявай личните си драми някъде другаде, отдавна си писнала на целия дир!



Тема Re: вижнови [re: Shanya]  
Автор lavender ()
Публикувано03.12.02 17:00



Blagodaria ti za interpetaciata na tova koeto se sluchi tuk. Niama da te zatormozvam s moita Sujaliavam ,che stana taka
Ti kaji neshto lichno kum mene imash li za koeto imash povod da me mrazish ,za da ti se izvinia. Vijdam, che neshto te draznia pone da znam s kakvo, za da ima priaten ton.



Тема Re:нови [re: lavender]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано03.12.02 18:33



Опитай се да напрегнеш мозъчните си клетки, след излизане на студен въздух и няколко дълбоки вдишвания със затворени очи.
Такаа, сега се опитай да се върнеш назад хронологически и се опитай да си спомниш, кой е този с който си имала контакти (бележки, кю, телефон, пощи, за реалните ти не смея и да помисля какво е) и не си го оплюла, обидила, злепоставила, изнесла лична информация споделена с теб?
Ми няма такъв бе!
Който се е излъгал да ти каже нещо извън писането във клубовете веднага е поставен в графата "следваща клюка" и "предстоящо очерняне".
За теб всеки контакт се свежда до събиране на всякаква информация за всички присъстващи в клубовете, и от не ограничаваща се до клубни изяви, а не се свениш да ровиш в теми касаещи личен живот на хората.
Та така софияно, продължавай напред със същото вдъхновение!
Ще се появяват нови потребители, с нови проблеми и дано надничането ти носи все така много емоции!

От мен до тук софияно!



Тема Re: вижнови [re: Shanya]  
Автор lavender ()
Публикувано03.12.02 18:38



zabravi da mi otgovorish e nishto normalno e , chovek poniakoga se drazni i ne moje da si obiasni ot kakvo...
Sluncheva li si verno Shanya sled kato e taka




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.